Jak na věc


nastavení satelitu

Zapojení satelitu a nastavení paraboly

    Máte problém naladit nebo nastavit paraboluna družici Astra nebo Hotbird nebo nechytáte dobrý příjem v HD na satelitu? Budete nejspíš potřebovat naladit satelit a nastavit satelitní příjem . Jak ladit satelit bez pořádného měřicího přístroje? Popravdě bez měřáku nastavit příjem na satelitu jde opravdu špatně, proto raději přenechte tuto práci se satelitem na www.servis-satelit.cz. Naladíme parabolu nebo jinou anténu podle Vašeho přání.
    Pro zobrazení všech informací na tomto webu a pro přístup do diskuzního fóra se musíte přihlásit. Nový účet si můžete vyžádat na emailu: vybor@radvorskeho.cz


Servis a montáž SATELITU UPC / Skylink v Praze. Revize TV/Sat - ladění signálu pro kabelové TV - UPC - FreeSAT,Skylink nebo SkyItalia.

    Naše nabídka služeb zahrnuje především rozvod sítí STA satelitního vysílání DVB-S, pozemního vysílání DVB-T pro set-top box, rozvod sítí internetu nebo rozvod sítí kabelové televize satelitního příjmu. To všechno v prostorách hotelu, penzionu, firmy ale i v ostatních bytových i nebytových prostorách. V oboru rozvodu sítí a revizí STA máme dlouholeté zkušenosti, prvotřídní reference, skvělé služby  v Praze i okolí. To jsou hlavní přednosti Servis-satelit.cz, ale kladů se najde mnohem víc. Servis-satelit.cz nabízí komplexní služby počínaje samotnou montáží satelitu - paraboly nebo anteny na střechu Vašeho domu, přes ladění - nastavení satelitu na vybranou družici nebo přeladění satelitní paraboly. Neprodáváme satelitní karty na Skylink, Sky Italia a kabelovou televizi UPC - FreeSAT, ale zajistíme bezproblémovou montáž. Myslíte si, že na Vaši střechu k satelitu nikdo nevyleze, protože je to nebezpečné? Zavolejte nám a pokusíme se o nemožné. Z horolezecké techniky zvládneme prakticky cokol
    Provedeme instalaci satelitů (satelitních kompletů) podle vašeho výběru. Můžete také využít naše doporučení, pak vám nabídneme komplet satelitní přijímač s parabolou.
    Kvalitní kabeláž je základem využití schopností televizního přijímače. Pro montáž antén používáme osvědčené kabely s dlouhou trvanlivostí a kvalitní konektory. Signál satelitu nebo pozemního digitálního vysílání se tak k vaší TV dostane bez rušení a v potřebné kvalitě.
    Vzhledem k množícím se dotazům ohledně neuspokojivé nabídky SAT služeb, jsme se rozhodli uspořádat anketu, ve které bychom Vás rádi požádali o názor, jaké služby byste rádi využívali v rámci společného satelitního připojení.


Naladit družici Astra 23.5 nebo Astra 19.2 dále Hotbird a Thor na Vašem satelitu/televizi není problém.

    Potřebujete naladit satelit - anténu v okoli Kladna nebo Berouna, zavolejte servis-satelit.cz. Naši klienti se začali obracet na servis-satelit.cz s prosbou o seřízení satelitního signalu převážně na skylink v městě Kladno, Beroun a okoli Prahy západ. Opravy satelitu a satelitního signálu na družici Astra a dalších družic provádíme tedy i v okoli Kladna i Berouna.
    Máte hotel, penzion, rodinný barák nebo restauraci v Praze nebo okolí a nevíte, jak naladit satelit nebo udělat satelitní rozvod? Máte potíže s nastavením satelitu nebo montáží satelitu? Nemůžete se rozhodnout pro správnou satelitní družici nebo poskytovatele? Potřebujete vědět jak na to, ale sami to nezvládnete? Využijte služeb Servis-satelit.cz.Užívejte si kvalitního obrazu satelitního vysílání všude, kde potřebujete. Servis-satelit.cz se umí postarat o to, aby byl Váš signál co nejlepší, a záleží jen na Vás, jakou si vyberete družici (Astra 19.2E, Astra 23.5E, Thor…), poskytovatele (Skylink, FreeSAT nebo SkyItalia…) nebo satelitní anténu pozemního vysílání s Multiplexy.


Montáž a instalace TV antény a satelitů,HD příjem, HD televize.

    Servis-satelit.cz se postará o kvalitní vysílání, servisujeme satelity a anteny v Praze 6 a okolí. Nainstalujeme, naladíme a zapojíme jakýkoliv satelitní přijímač. Doporučíme Vám družici (Astra 19,5E, Astra 23,5E, Thor, Hotbird...) podle programu, který chcete využít. Naší předností je rychlý servis a jasná dohoda se zákazníkem. Vyřešíme televizní rozvod na rodinném baráku i složitý satelitní rozvod na hotelu nebo administrativní budově. Naladíme, zrevidujeme Vaše satelity a anteny na televizi (Skylink,.Sky Italia nebo UPC-FreeSAT).Nefunguje Vám satelitní TV FreeSAT, protože parabola je otočená kvůli větru nebo nefunkčnímu konvertoru LNB. Nechce se Vám volat na UPC - FreeSAT a čekat hodiny na spojení s operátorkou ...... zavolejte nám a budete mít brzy po starostech s příjmem Vaší TV.
    Nevíte jak naladit satelit pro příjem skylink nebo hordbird? Radši si na naladění satelitu zavolejte servis-satelit. Na ladění satelitní antény je potřeba satelitní měřák. Je pro vás snazší zavolat mechanika na antény, než ladit satelitní parabolu celý den bez úspěchu.  
    Montáž antén v Praze a okolí nechte na nás a užívejte si u své televize. Provedeme instalaci satelitů i TV antén pro pozemní vysílání (DVB-T), nastavíme je na ideální příjem signálu, případně opravíme stávající zařízení. Ze satelitu dostanete, co potřebujete, TV anténa pro pozemní digitální vysílání dodá vaší televizi signál v potřebné kvalitě. Stovky našich montáží v Praze referují o kvalitě práce.


Hledáte na internetu - satelity Praha? V tom případě jste správně.

    Přechod ze současného pozemního vysílání, označovaného DVB-T, na vysílání DVB-T2 kodek H.265/HEVC podle předběžných informací začne v roce 2018 a skončí o dva roky později. Abyste mohli dnes zakoupenou televizi bez problémů používat i po roce 2020, vybírejte mezi přístroji označenými logem: Testování pro získání loga není povinné, takže i přijímač bez něj může v novém systému fungovat. Na druhou stranu seznam certifikovaných přístrojů je již dost obsáhlý, takže můžete vybírat s jistotou.
    Dle posledních neoficiálních informací se k nám UPC snaží dotáhnout kabelovou TV, uvidíme jak tato akce dopadne, jelikož je ve fázi příprav. Pokud plánování a realizaci dotáhnou do zdárného konce bude nabídka UPC kabelové televize přístupná rovnou ze stávajících TV zásuvek.
    Více družic na stávající zapojení a instalaci nejsme schopni naladit.  V případě velkého zájmu můžeme doinstalovat kabeláž a vyměnit aktivní prvky pro rozvod signálu do bytových jednotek. Jedná se však o nemalou investici, která s v případě malého zájmu o satelitní vysílání nevyplatí. Z vyše uvedeného prosím vyberte Vámi preferovanou variantu a vyplňte vlevo všechny ankety, na základě kterých společnì rozhodneme o smysluplném rozvoji satelitní nabídky v našem domě.


Abyste nemuseli novou televizi doplňovat dalším set-top-boxem

    Máme velké zkušenosti s rozladěným satelitem po vychřici nebo po nechtěném strčení do satelitní paraboly. Specializujeme se na seřízení satelitu v Praze a okolí dle přání zákazníka. Výměny konvertoru LNB na špatně přístupných místech. Prakticky vylezeme ke každé špatně přístupné satelitní anténě. Špičková péče, bohaté zkušenosti s rozvody STA i montáží satelitu na dostupná nebo nedostupná místa, montáž satelitu kdekoliv jen potřebujete, ať už jde o rozvody po hotelu, penzionu, panelovém domě nebo rodinném domě. Pokud bydlíte v Praze a okolí, není nic jednoduššího než využít profesionálních služeb Servis-satelit.cz, a to v případě realizace nových rozvodů STA stejně jako v případě jejich rekonstrukcí.
    Praha, Kladno, Libušín, Buštěhrad, Vinařice, Zákolany, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Veltrusy, Libčice nad Vltavou, Odolená voda, Zdiby, Klecany, Líbeznice, Neratovice, Lešany, Čelákovice, Nehvizdy, Šestajovice, Jirny, Uvaly, Horoušany, Újezd nad lesy, Sibřina, Škvorec, Kozojedy, Babice, Mukařov, Říčany, Jevany, Mnichovice, Velké Popovice, Kamenice, Jílové u Prahy, Zlatníky, Dolní Břežany, Psáry, Ohrobec , Zvole, Jíloviště, Vrané nad Vltavou, Štěchovice, Dobřichovice, Černošice, Chýnice, Ořech, Rudná, Nučice, Úhonice, Ptice, Chýně, Unhošt, Velká Dobrá, Tuchlovice, Smečno, Stochov, Slaný, Praha a Středočeský kraj.
    Aktuálně je to 19,2°E Astra 1H, Astra 1KR, Astra 1L, Astra 1M s touto programovou nabídkou. Nyní se objevují dotazy, zda lze satelit přesměrovat na družice, které nabízejí služby s českými kanály. Jde o tyto družice s odkazem na kompletní programovou nabídku:


Montáž, instalace, zaměření - společná televizní anténa

    Praha, Kladno, Libušín, Buštěhrad, Vinařice, Zákolany, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Veltrusy, Libčice nad Vltavou, Odolená voda, Zdiby, Klecany, Líbeznice, Neratovice, Lešany, Čelákovice, Nehvizdy, Šestajovice, Jirny, Uvaly, Horoušany, Újezd nad lesy, Sibřina, Škvorec, Kozojedy, Babice, Mukařov, Říčany, Jevany, Mnichovice, Velké Popovice, Kamenice, Jílové u Prahy, Zlatníky, Dolní Břežany, Psáry, Ohrobec , Zvole, Jíloviště, Vrané nad Vltavou, Štěchovice, Dobřichovice, Černošice, Chýnice, Ořech, Rudná, Nučice, Úhonice, Ptice, Chýně, Unhošt, Velká Dobrá, Tuchlovice, Smečno, Stochov, Slaný, Praha a Středočeský kraj.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00