Jak na věc


napodobeniny parfémů

Ukázky historických předpisů na některé parfémy

    Napodobeniny jsou velice nízké kvality a Váš parfém Vám z něj obvykle sám vyteče do kabelky během prvního dne používání - viz zkušenost uživatelky Mirage.
    Abychom Vám dali o důvod víc, proč kupovat jen kvalitní flakóny na parfém. Nabízíme Vám slevu na naše flakóny FLO a příslušenství ve výši 30% - kód vložíte v průběhu objednávky:
    Vnitřní část flakónu je vyrobena z resistentního skla, a proto ji lze vyčistit. Můžete to udělat buď vlažnou vodou, lépe však koncentrovaným alkoholem.
    Zeptejte se přímo prodávajícího, je-li nabízený produkt opravdu originál. Jestli odpoví, že ano a přesto Vám prodá neoriginální „šunt“ ohlaste to na Českou obchodní inspekci!
    Doporučená prodejní cena flakónů Travalo je asi 299Kč, takže je podivné, když jej někdo prodává téměř za polovinu, což často neodpovídá ani nákupní ceně!
    S originálním flakónem Travalo je většina uživatelů spokojena, naneštěstí u většiny prodejců můžete najít pouze napodobeniny Travalo, které trpí všemi vadami, zmíněnými v úvodu.


Napodobování a úpravy minerálů, syntetické "kameny"

    Jedná se o flakóny na parfém s plněním ze spodu, do kterých se parfém tzv. pumpuje. Sundáte rozprašovač z vůně (pokud to nejde, Travalo nemůžete pro daný typ parfému použít), nasadíte flakónek na parfém a pumpujete.
    „…zkušenosti se "samodoplňovatelnými" miniflakóny na parfém? Já jsem si 2 koupila na stránkách egifts (odkaz bohužel nemůžu zadat, protože jsem nově registrovaná).
    FLO je naprosto univerzální a lze jej naplnit všemi parfémy na trhu! Konkurenční flakóny obvykle neumožňují plnění z jiných než klasických parfémů se snímatelným rozprašovačem. Flakónek FLO naplníte z klasických, speciálních i nalévacích parfémů!
    Že se jedná o velký problém, dokazuje také prohlášení na stránkách firmy Travalo, ve kterém se dočtete, že napodobeniny flakónů jsou nízké jakosti a ve většině případů i zdravotně závadné, protože padělatelé nedodržují mezinárodní standardy kvality a hygieny. Také vyzívají k nahlášení jakýchkoliv prodejců, u kterých máte podezření na prodej padělaných výrobků Travalo.


Retro mechanické kapesní hodinky natahovací.

    Vybírejte si weby, které již mají nějakou historii, nebo alespoň vypadají důvěryhodně. Jestli Vám na webu něco nesedí, nakupte jinde. Existují i obchodníci, kteří nakoupí nekvalitní napodobeniny z Činy, prodají nárazově velké množství a poté zmizí z trhu. Vy pak nemáte ani flakón, ani možnost reklamace.
    Je to doplňovatelný flakónek (na stránkách je i ukázková animace), takže jsem byla nadšená. Neodstřikuje se, ale flakónek se přiloží k parfému a pohyby nahoru dolu se doplní. Po prvním použití jsem stále byla nadšená, ale pak následovalo velké zklamání. Při dalším pokusu už začal parfém kolem otvoru unikat a to nejen při doplňování, ale i v taštičce. Druhý flakónek dopadl bohužel stejně. (docela smutné vzhledem k ceně)…“ Odkaz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00