Jak na věc


nahlížení do zdravotnické dokumentace

Nahlížení do katastru nemovitosti online na mapě je tu!

    Nahlížení do katastru nemovitosti online na mapě je tu v nové a vylepšené verzi. Nový klient s názvem Geoprohlížeč byl před nedávnem spuštěn, aby tak nahradil stávající verzi.
    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.
    Mezi významná vylepšení Geoprohlížeče ČÚZK patří rychlejší start aplikace i na méně výkonném HW, vylepšený tisk a to i do PDF), vylepšená práce s Aktivní vrstvou, vylepšení ukazatelů souřadnicových systémů při přepínání mezi systémy, vylepšené ovládání aplikace včetně přepínání kompozic dle trendů v obvyklých v komerčních mapových aplikacích, připravenost pro nasazení rychlých dlaždicových WMTS služeb a mnoho dalších užitečných funkcí.
    Katastr nemovitostí na mapě naleznete na http://geoportal.cuzk.cz/geoprohlizec.  Mezi doporučené a podporované prohlížeče patří Internet Explorer 7+, Mozilla Firefox 3.5+, Google Chrome 5+.
    Pokud budete chtít využít rozsáhlé a podrobné nápovědy k této mapě tak ji hledejte na tomto odkazu  http://geoportal.cuzk.cz/geoprohlizec/help/help.CZ.html.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00