Jak na věc


nahá monika pelcová

Soutěžte s námi o cyklo balíček. 5 zásadních tipů, jak vybrat elektrokolo, které vám perfektně sedne

    Marek Osadník před porotou předvedl tanec svatého Víta a ještě se u toho chytal za kulky. Ty jsi dokonalý prů*er, ocenil jeho zpěv Habera.
    Samuela Troblová to rozjela ve velkém stylu ještě dřív než šla před porotu, ale jak se odvázala před ní, tak na to zůstala zírat s otevřenou pusou i porota.
    Láska je krásný cit. Je smůla, když se před castingem rozejdete. Bývalé přítelkyni Michala Skřivánka se snad ani nelze divit. Habera Michalovi doporučil dívkám nezpívat, jinak se s ním rozejde každá.
    Když sladíte svou vizáž a zpěv, porotu zaujmete zcela jistě. To se povedlo Tomášovi Barbarovi Konečnému. Ten se do pěchoty dostal ikdyž ho uvidíme ještě v Divadle.
    Štefan Karner přišel do SuperStar, protože si chtěl splnit sen – zazpívat si na vlastní svatbě. Pal'o Habera mu však doporučil, ať raději nezpívá, nebo mu všichni utečou a nikdo ho neoddá.
    Písnička, která potopila mnoho soutěžících byla paradoxně Voda, čo ma drží nad vodou. Pohořeli na ni Jan Pokorný, Lukáš Fedor, L'ubomír Sás, David Tomášek. Poslednímu jmenovanému se povedl i pěkný přeřek - ty si pr*a voda...


Jitka Čvančarová šokuje: Přišla vám předtím její prsa velká? To jste je neviděli teď! FOTO

    Stanislav Zitterbart přišel ke castingu, protože chtěl zjistit, jestli umí zpívat, jak mu všichni říkají. Teď už to ví – neumí.
    „Ondra Vetchý a Mirek Dlouhý – velcí kamarádi už od konzervatoře, byli ve věku, kdy si dělali zářezy. Holky po nich šílely, mohli mít každou, na kterou si ukázali. V té době soutěžili, kdo bude mít lepší skóre, kdo jich víc sbalí. A když se na scéně objevila Monika Pelcová, tedy Adélka, které bylo šestnáct let, bylo o zábavu postaráno... Krásná kořist! Ondra i Mirek zbystřili, kdo bude první, vyprávěla webu Ahaonline.cz herečka Dana Bartůňková, která v pohádce hrála princeznu Angelínu.
    Řada soutěžících měla před porotou okno – prostě jim vypadl text. Všechny ale překonala Veronika Marková, která zapomenula text, ale alespoň se před porotou vlnila.
    Pelcové tenkrát bylo šestnáct let, Bartůňkové dvacet osm. Proto ji donchuani Vetchý a Dlouhý nechávali prý chladnou.


FOTO JAKO DŮKAZ: Vašek Matějovský z Ulice má novou holku! Je to známá Robinsonka

    Rytmus našel mezi uchazeči mnoho obdivovatelů. Spíš ale z jejich interpretace šedivěl než aby byl potěšen. Podívejte se třeba na výkony Martina Majoroše, Alexandra Cazače. To Erik Galamboši si naopak vzal za vzor světového rapera, ale ani on neuspěl.
    Rada pro účastníky dalších castingů. Před porotou si nenasazujte sluchátka a hlavně nezavírejte oči. Porotci jsou totiž zlomyslní a tohle je voda na jejich mlýn. Přesvědčil se o tom Miloš Milan Hladík.
    Castingy SuperStar jsou za námi. Do čtyř měst dorazilo přes 11 800 uchazečů. Než se podíváme na stovku těch nejlepších, čeká nás přehlídka neumětelů, kteří si vysloužili nominaci do Hvězdné pěchoty. Podívejte se na jejich pověstných pět minut slávy.
    Nyklová je nadšená z víkendu na chatě u Pelcových, ale tahle nálada jí dlouho nevydrží. Lumír jí totiž nejprve přizná, jak mu svým odjezdem zhatila tajnou oslavu. Navrch ještě přidá informaci o Vendulině návratu do Sokolova…
    Chcete jít na večeři se SuperStar? Soutěžte na oficiálních stránkách soutěže Česko Slovenská SuperStar. Tento týden můžete vyhrát večeři v doprovodu Moniky Bagárové. Soutěžit můžete do čtvrteční půlnoci. Vítěz večeře bude oznámen v pátek. Jeho jméno bude uvedeno na webu soutěže.


Vsetínské cukrářky zazářily v Lucembursku, ze světového ...

    David Rosbek je obdivovatelem německé techno skupiny Scooter. Pracuje jako go-go tanečník a podle svých slov umí zpívat. Porota tento názor nesdílela a protože dělal bordel i venku před zkušebnou, nechala ho vyvést ochrankou.
    Podívejte se také na ty, kteří vypadli ještě dříve, než se před porotou stačili rozezpívat. Jejich rekordmanem se stal Oto Neupauer, který se do pěchoty probojovat nejdelším mlčením. Ovšem tento rekord překonal Robert Müllner, který se řídil heslem: Kdo uteče, vyhraje!
    „Tak snadné to kluci ale neměli. Monika byla samozřejmě ještě panna, cudná a nezkažená dívenka z Olomouce. Taková panenka. Navíc neherečka, takže byla celou dobu pod dohledem tatínka, který tam pobýval celou dobu na natáčení s ní. Holka se celou dobu držela, ale jeden večer tam zůstala sama a... Prostě to tatínek neuhlídal, smála se Dana.
    Lukáš Zán si nominaci v pěchotě vysloužil za svou zpotvořeninu angličtiny stejně jako Michal Mocik. S podivnou verzí Cohenova Hallelujah se do pěchoty nominoval i Jakub Hrabačka. Příšernou angličtinou zaujala také Jana Horáková.
    Dušan Balog byl už na čtyřech castinzích, Habera ho nazval inventářem soutěže. Tentokrát to dotáhl alespoň do Hvězdné pěchoty.


Jiří Pomeje se rozvádět nebude? Manželka Andrea udělala nečekaně vstřícný krok!

    Soutěž Česko Slovenská SuperStar v pondělí večer představila adepty na generála Hvězdné pěchoty. Připomeňte si jejich vystoupení a hlasujte, kdo se postaví do čela pěchoty jako generál.
    „Pro Mirka to byla jen letní filmová láska. Holek měl spousty. Jenže Monika se do něho bláznivě zamilovala. Byla to její první a tudíž největší láska, taková, na kterou se nezapomíná. Když Mirek zemřel, strašně ji to sebralo, brečela, jako když ji zemře maminka. Byla i na pohřbu, ještě mi uplakaná z auta volala, že neví, kde jsou Olšany, jestli bych ji nenavigovala,“ pokračovala Bartůňková.
    Lumír si do matky samozřejmě také rýpne, že i ona má zásluhu na Vendulině překvapivém rozhodnutím. Tak dlouho jí vyčítala, že se nedala s Pavlem dohromady, až to Vendulu přestalo bavit. S tím se ale Nyklová nehodlá smířit... Jaké kapky od ní Vendula dostane? Co jí nakonec přizná? A jak na to zareaguje Vendula?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00