Jak na věc


nahá šárka vaculíková rafťáci

Šárka Vaculíková z Ulice si umí vybrat: Se synkem slavného hereckého klanu už i bydlí!

    Seriál stvořila jednovaječná dvojčata Jitka a Kateřina Bártů, které mají na svědomí například Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Gympl s r(u)čením omezeným či V.I.P. vraždy. S těmi se herec setkal poprvé. „Se sestrami Bártů pracuji poprvé a poprvé pracuji i na Primě. Je to pro mě nový druh práce. Ze začátku to pro mě bylo rychlé tempo, i když myslím, že nijak strašné, ale nebyl jsem na to zvyklý. Točili jsme třeba druhý třetí obraz a mě teprve napadalo, co jsem mohl udělat v prvním. Musel jsem se naučit s tím pracovat.”
    „Rose je celkově o dost komplikovanější než já, ale i přesto tam nacházím dost společných rysů. Třeba v pohledu na život, ve víře v něco, co je nad námi, vedení osudu. Ale jinak je pro mě vlastně odstrašujícím příkladem. Věci, které na první pohled můžou vypadat z pohledu duchovní stránky mírumilovně, mohou být ve své extrémní až fanatické formě velmi nebezpečné. Když se tak nad tím zamýšlím, tahle role potvrzuje pořekadlo, že není vše takové, jak to na první pohled vypadá,“ popisuje Šárka.
    Herec Lukáš Vaculík (53) patřil v 80. letech k největším dívčím idolům. Společně se Sagvanem Tofim si ho dívky vyvěšovaly na plakátech ve svých pokojíčcích a tajně doufaly, že od něj jednou získají aspoň autogram.
    Na divadelních prknech jí sekundují herci Aleš Bílík, kterého diváci mohli zaznamenat například v seriálu Všechny moje lásky nebo pohádce Řachanda, a Valéria Vasil'ová s Michalem Kernem. Režie se ujal její seriálový kolega z Ulice Alexander Minajev.


Hvězda Ulice nezná slovo stud: Pod šaty ukázala nejen spodní prádlo. Přitom byla zahalená ke krku

    Dokážete si ji představit jako pobožnou fanatičku? Do půvabné Šárky Vaculíkové by to málokdo řekl, ale její nová divadelní role jí to předepisuje. Ačkoliv se se svou rolí ve hře Eigengrau příliš neztotožňuje, připouští shodu, a to především v názorech na život.
    Diváci ji měli možnost vidět ve filmech Rafťáci, Můj vysvlečenej deník, Tady hlídám já či v seriálech První krok a Ulice (v nekonečném nováckém seriálu tančila u tyče). Už v Rafťácích ale diváky provokovala coby dívka Marcela, jež při pokusu o sexuální sblížení s Jirkou Mádlem málem uhoří.
    Herec Lukáš Vaculík (52) patřil v 80. letech bezesporu k největším dívčím idolům. Jeho plakáty zdobily dívčí pokojíčky zejména díky filmům Kamarád do deště a Láska z pasáže, kde svými neodolatelně blankytnými zraky dostával do kolen nejednu dívku.
    Ačkoliv by to málokdo řekl, Šárka také tvrdí, že donedávna její kolegové v divadle netušili, že by Lukáš Vaculík (54) byl jejím příbuzným. „Myslím si, že kromě pár titulků v časopisech mě se strejdou nikdo moc nespojuje,“ míní.


Nej zdroje dle čtenosti - tento týden

    Na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend dorazilo nadcházející módní trendy zkouknout mnoho dalších známých tváří, například do černé oděná a též velmi elegantní Emma Smetana či těhotná herečka Marika Šoposká, která s sebou tentokrát vzala i manžela Petra Čecháka. ■
    Známe ji spíš v mikině a džínách a vůbec ve volnočasovém oblečení, a tak nám chvilku trvalo, než jsme herečku Šárku Vaculíkovou (například Ulice) v dlouhé večerní poznali.
    Herečka Šárka Vaculíková (27) jde ve stopách svého slavného strýce Lukáše Vaculíka. První větší roli si zahrála v pohádce Tajemná třináctka, debutovala ve filmu Rafťáci, kde si zahrála epizodní roli dívky Marcely. Ovšem největšího úspěchu dosáhla jako vnučka Rudolfa Hrušínského alias Vlastimila Peška, roli Adriany v seriálu Ulice hraje od roku 2012. Diváci se mohli s herečkou dále setkat v Cirkusu Bukowsky nebo seriálu Letiště. Podle kritiků patří Vaculíková mezi největší ženské herecké naděje současnosti.


Lukáš Vaculík,*8.6.1962 - herec

    „Je mi opravdu špatně, moc si neumím představit, že bych teď měla vylézt na jeviště. Zkrátka, když jsem nebyla schopná naordinovat si včas odpočinek, tak mě to teď takhle skolilo. Do konce týdne se ale musím uzdravit, jednak točím Ulici a hlavně v neděli hraju v Celetné mé milované představení Milena má problém,“ doufá Vaculíková, že bude do té doby fit.
    Modeling je ale jen koníčkem, herectví je na prvním místě. Kromě natáčení Ulice se věnuje i divadlu, a to nejen jako herečka, ale i jako režisérka a scenáristka. „Ač to nedělám ráda, musím se pochlubit. Podařilo se mi udělat představení v Divadle v Celetné. Hra se jmenuje Milena má problém a mě moc těší, že se zatím líbí,“ dodala Šárka Vaculíková. ■
    Zatímco na plátně nebo na pódiu je Vaculík okouzlující, i když už to dávno není idol dívek a žen, jakmile se objeví fotografové, kteří jej chtějí zvěčnit, pokud to jde, utíká, když je nezbytné zůstat na místě, aspoň sklopí hlavu a ostentativně trpí.
    V rozmezí 1993–2015 probíhá doplnění informací o českých hraných, animovaných a dokumentárních distribučních filmech z původního časopisu Filmový přehled a původní Filmové ročenky.


Šárka Vaculíková je stejný herecký chameleon jako její slavný strýc Lukáš: Teď hraje pobožnou fanatičku

    Animované filmy 1898–1945 jsou v databázi v rozsahu publikace Český animovaný film I. Animované filmy 1946–1993 a dokumentární filmy 1898–1993 se budou doplňovat postupně na základě informací z interních zdrojů NFA.
    Zvolený styling sestával z dlouhých černých šatů se zlatými svislými pásy přes prsa, které na první pohled budily dojem nahého těla, béžových sandálků, černého psaníčka a vyčesaných vlasů. A herečka v něm vypadala velice elegantně.
    Lukášova role bude úzce spojena se psem Egonem, se kterým se herec sblížil. „Naši vždycky měli psy a já je mám strašně rád. A tenhle je bezvadný, já říkám, že je nedomazlený. Mám pocit, že scény, kde měl hrát, že mě moc nemusí nebo že na sebe nenechá sáhnout, se snad ani nepodařily natočit. Jednou ho podrbete a už se ho nikdy nezbavíte. Taková šťastná povaha. Přívětivý a mazlivý pesan,” řekl herec, který v rozhovoru vtipkoval, že by si klidně střihl i roli Egona. ■
    „Vím, že ostatní herečky to řeší, já moc ne. Nestresuju se tím,“ dodala Vaculíková, která dobře ví, že o žádnou erotiku v pravém slova smyslu stejně nepůjde, vzhledem k povaze i vysílací době seriálu. ■


Svedla Mádla, tančila u tyče a konečně se i svlékla: Neteř Lukáše Vaculíka se v seriálu nestyděla provokovat diváky úplně nahá

    Dle zdrojů se pár seznámil při divadelní inscenaci Ďáblice, ve které oba ztvárňovali hlavní postavy. Přeskočila jiskra, proběhla chemická reakce, Amorek vystřelil svůj šíp, zahořel oheň, objevil se lásky žár a zrodil se nový pár českého showbyznysu, který spolu podle informací magazínu Sedmička dokonce už i bydlí.
    Ještě předtím, než se coby filmový krasavec dostal na výsluní, však svůj roztomilý kukuč předvedl v jiných filmech a seriálech. Jeho první velká role byla v seriálu režiséra Františka Filipa Dobrá voda, který v těchto dnech běží na České televizi.
    Lukáš Vaculík se narodil 8. června 1962 v Praze, je to český herec. Po studiích na pražské konzervatoři působil v Městských divadlech pražských. Zahrál si také v Divadle Rokoko a v Činoherním klubu. Jedná se i o úspěšného filmového herce, kde získal hereckou škatulku hodného chlapce či mladého muže - slušňáka a intelektuála. Mezi jeho pozoruhodné filmové role patří zejména Kachyňovy psychologické filmy Lásky mezi kapkami deště či Oznamuje se láskám vašim nebo Olmerův Tankový prapor.


Nej za 24 hodin na serveru politicke-listy.cz

    Šárka Vaculíková (30) patří k té hrstce hereček, které s ‚pracovními‘ milostnými scénami, tedy těmi před kamerou, nemají problém. Co víc - razí heslo, že „dokud mám co ukazovat, tak s tím nemám problém, naopak, já si je užívám,“ smála se po té poslední.
    Herečku Šárku Vaculíkovou znají především diváci seriálu Ulice a ti také nejspíš vědí, že je neteří Lukáše Vaculíka. Ona sama se ale snaží zaujmout prací, nikoli poukazováním na příbuzenství se známým hercem. „Nikdy jsem se nechlubila tím, kdo je můj strejda. Snažím se vyšlapat si cestičku sama za sebe a naštěstí se mi docela dlouho podařilo utajit, že mám slavnějšího člena rodiny,“ usmívá se herečka.
    Po překročení čtyřicítky už ale hvězda Kamaráda do deště postupně začala ztrácet status sexy playboye. Během deseti let Vaculík značně zestárl, zešedivěl a pohubl. Včera oslavil třiapadesáté narozeniny a do někdejšího filmového krasavce má poměrně daleko.
    S Lukášem Vaculíkem (52) se nevídáme nikde jinde než na společenských akcích, které občas navštíví. Musí u toho ale trpět víc, než kdyby mu prorůstal tělem bambus anebo se mu břichem prohryzávala krysa, což byla oblíbená mučení starých Číňanů. Výraz jeho tváře hovoří za vše.


Strýcem této blond kočky je Lukáš Vaculík: Jako modelka je k sežrání

    Na prvním místě má ale herectví, což je možná škoda. Naposledy se na mole objevila v rámci přehlídky Ivany Follové, která do svých odvážných modelů oblékla známé české herečky. Jednou z nich byla i Vaculíková, jež se neváhala obléknout do značně odvážných šatů.
    „Jsme zvyklí hrát s chřipkou i horečkami. V hledišti nikdo nic netuší, ale na jevišti to je peklo. Jednak kolegové pochopitelně nejsou nadšení z bacilonosiče a pak, když představení skončí, máte pocit, že je po vás. Párkrát jsem to zažila, teď to nedopustím,“ dodala. ■
    Dost možná právě díky tomu, že je tato mladá dáma workoholik, dosáhla za svou poměrně krátkou kariéru již několika výrazných úspěchů. Všeho ale moc škodí, což si připouští i sama herečka: „Trochu teď polevuji, protože cítím, že bych si měla na sebe udělat více času. Ono se ani nedá jet moc dlouho na 150 %,“ přiznala s úsměvem. ■


Uletěly mu včely? Proč se zestárlý idol Lukáš Vaculík pořád tváří tak nešťastně?

    Točila ji s Vukem Čelebičem (29), do něhož se její postava Adriany zamilovala. Divák ho zná jako radního Roberta a mimo jiné svůdce referentky Denisy v podání Stáni Jachnické (51). Ta z předepsaného milostného vzplanutí oproti Vaculíkové tak nadšená nebyla. „Nejenom že by Vuk mohl být mým synem, ale když jsme tuhle scénu točili, ještě jsme se moc neznali,“ rděla se tehdy.
    České distribuční filmy z období od roku 2016 až do současnosti zpracováváme postupně na základě ověřování údajů od producentů, distributorů, z filmových titulků a k filmům vznikají původní autorské anotace a obsahy.
    Vlastně nechápeme, proč po něm organizátoři akcí chtějí, aby na ně chodil. Dokud jsou přítomna média, náladu rozhodně přítomným nezvedne. Tak to bylo i v případě zpěváka Jakuba Smolíka, jemuž Vaculík přišel na křest desky rekapitulující jeho pěveckou kariéru.
    Přesto připouští, že se občas s Lukášem Vaculíkem o práci baví. „Není to ale tak, že by za mnou přišel a řekl mi: 'Šári, byla jsi dobrá, ale měla bys změnit tohle a tohle.' Tak takhle to nefunguje. Ale když se potkáme, tak pár vět o práci, o tom, co kdo točíme, nebo kde hrajeme, prohodíme, to je jasné,“ vysvětluje Šárka, která si před pár dny vyzkoušela roli modelky a stala se tváří kolekce vlasových účesů Butterflies.


Náhodné celebrity - seznam článků:

    Herečka totiž beze studu a s úsměvem na rtech ukázala i prosvítající spodní prádlo. Přítomní pánové, kteří jinak módě neholdují, se tak rozhodně nenudili a přišli si opravdu na své, protože takovou pastvu pro oči na přehlídkách jen tak nevidí. ■
    Herečku Šárku Vaculíkovou (28) mají diváci zafixovanou díky seriálu Ulice a nejspíš také vědí, že je to neteř známého herce Lukáše Vaculíka (53). Kromě natáčení Ulice se věnuje také divadlu a občas si zkusí roli modelky.
    Tak tomu jsme málem nevěřili ani my v redakci... Neteř Lukáše Vaculíka je údajně už dva roky zamilovaná! Pokud tady dojde na veselku, dojde ke spojení dvou hereckých rodů. Tak co, máte nějaký tip, kdo by mohl být hereččiným dlouho utajovaným partnerem?


Takhle elegantně umí vypadat Adriana z Ulice: V šatech s nahým efektem

    Mladá herečka má za sebou studium na Pražské konzervatoři a na kontě má i několik filmových a seriálových rolí. Obdivovat její půvab jste mohli ve filmu Rafťáci nebo Můj vysvlečenej deník. Momentálně je k vidění na televizních obrazovkách především v seriálu Ulice. Svým talentem si získala diváky nejenom televizní, ale také ty divadelní. Loni se stala členkou vinohradského divadla a kromě toho hostuje i v Divadle v Celetné se svým autorským projektem Milena má problém nebo v Divadle Kolowrat, kde před nedávnem odpremiérovala zmíněnou inscenaci Eigengrau.
    V posteli s kulichem a devětatřicítkami horečkami skončila po víkendu herečka známá ze seriálu Ulice Šárka Vaculíková. Svou daň si vybralo celodenní natáčení a následné večerní divadelní představení. Následky přechozené virózy jsou ale horší, než si Šárka chtěla připustit. V plánu tohoto týdne má navíc divadelní představení i povinnosti v seriálu.
    Mysleli jsme, že bude třeba kmotrem, ale to by si musel stoupnout na pódium a nechat na sebe mířit fotoaparáty. Takže jen seděl vzadu u stolu, s kapelníkem Františkem Kaslem, zatímco na pódium vyšli pouze Petr Kolář (47), Michal David (54) nebo Vašo Patejdl. A proč na akci vůbec byl? Ví to málokdo, ale se zpěvákem jsou přátelé, na jeho koncertech před lety dokonce vyprávěl veselé historky z natáčení nadšenému dámskému publiku. ■


Dámy, zase si přijdete na své. Idol ženských srdcí Lukáš Vaculík se vrací na televizní obrazovku

    Fanynky Lukáše Vaculíka si opět přijdou na své. Herec přijal roli v seriálu Temný Kraj a od 15. ledna ho tedy budete vídat pravidelně. Idol dívek a žen se ve dvanáctidílném krimiseriálu zhostí role vyšetřovatele, který se díky zdravotním komplikacím uchýlil z města na venkov.
    Ale zpět k Šárce, neteři Lukáše Vaculíka. Nebyla to její první postelová scéna, kterou pro tento seriál natáčela, minule to bylo s o devět let mladším Václavem Matějovským. Ani s tím neměla potíž, z prostého důvodu: „Mám štěstí, že v Ulici točím scény s lidmi, které znám,“ řekla. To je jistě výhoda, viz již zmíněná Jachnická.
    Plán na nejbližší dny je tak jasný: „Takže teď budu ležet, spát, prolévat se čajem, jíst kila a kila grepů a citronů a na konci týdne budu fit jak čamrda! Jak říká moje babička,” chraptí Šárka.


Už tehdy po něm holky šílely: Podívejte se, jak to fešnému idolu 80. let Lukáši Vaculíkovi slušelo v jeho první velké roli

    Pro Vaculíka je to první podobná seriálová role v komerční televizi. Proč vlastně tuto práci přijal? „Na prvním místě byly scénáře, četl jsem první čtyři díly seriálu, takže se dalo vytušit, jakým směrem se příběh bude ubírat dál. Podstatné bylo, že seriál má 12 dílů a je to ucelená uzavřená série, která má jasný začátek a konec. A v neposlední řadě i to, že natáčení probíhalo v exteriérech, nebyla to studiovka, ale stoprocentní reál,” řekl.
    Prošedivělý Vaculík může sbírat body u fanynek snad jen díky uhrančivým modrým očím. Ty mu totiž naštěstí zůstaly, byť v jeho unavené tváři ztratily svou dřívější jiskru. ■
    Vaculík si v sedmidílném seriálu z dostihového prostředí zahrál ošetřovatele koní a žokeje. A už tehdy to byl pořádný fešák! Coby dvacetiletý mladíček s roztomilým kukučem si v seriálu našel první věrné fanynky. Však také kombinace sympatického chlapce a koní byla pro dívčí zraky doslova vražedná. A to tehdy ještě netušil, jaké popularity později dosáhne společně se Sagvanem Tofim... ■
    V dalších filmových počinech se například svlékla do plavek, ale až v seriálu Cirkus Bukowsky odhodila všechny své svršky a divákům se ukázala jen v rouše Evině. Diváci tak měli možnost vidět její štíhlou postavu, pevný zadeček i sexy ňadra. Odvážnou scénu této talentované herečky si připomeňte v naší fotogalerii. ■

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00