Jak na věc


návrh novely zákona o zbraních a střelivu

Zajímá Vás cena, kterou za návrh zaplatíte?

    Stejně jako většina našich zákazníků, i Vy budete možná při předání hotového interiéru překvapeni, že výsledek odpovídá vizualizacím. A to je přesně to, čeho se snažíme dosáhnout. Zpracujeme Vám kvalitní návrh a kvalitní vizualizace abychom měli jistotu, že budete s výsledkem naší práce spokojeni.
    Rádi si v koupelně zpíváte? V naší budete pět blahem! Hygienické prostory privátního interiéru u nás nejsou jednostranně účelovým místem. Většinou je totiž opravdový význam těchto prostor designem opomíjen. Jak se ale říká, hygiena půl zdraví! Proto je důležité, abyste se v nich cítili blaze.
    Profesionálně vypracované návrhy interiérů už dávno nejsou projekty pouze pro sídla velkých společností. Stávají se běžnou a dostupnou službou i menším firmám, restauracím, obchodním místům, ale i soukromým domům a bytům.
    Věříme, že návrh fasády a výběr samotné barvy je velice složitý. Barva ze vzorkovníku totiž nemusí odpovídat vaší představě na výsledné barvě domu. Jak už kombinace více barev fasády, tak už kombinace s barvou oken, podhledů, střešní tašky, tak i zařazení domu do zástavby mezi okolní domy.
     V rámci návrhu interiérů Vám nabídneme veškeré potřebné související projektové a prováděcí dokumentace, statický posudek, výkazy výměr a další.


Kontejnerová doprava, Štěrky & písky, Půjčovna stavebního nářadí, Zemní práce

    Přijdete o nemilé překvapení, které by Vás mohlo čekat pokud by Vám nebylo ze skic nebo výkresů vše zcela jasné. Tak jako většina zákazníků - v okamžiku, kdy uvidíte první vizualizace Vašeho nového bydlení se začnete opravdu těšit až bude vše hotové.
    Nabízíme vám tedy jako novinku návrh výsledného vzhledu domu. Jedná se o úpravu skutečné fotografie na požadovaný vzhled domu. Tuto službu Vám nabízíme zcela ZDARMA, za podmínky, že u nás odeberete materiál na Vaši novou fasádu.
    Práce návrháře dokáže skutečně povýšit jakýkoli prostor o několik tříd výše. Nemusíte váš dům nebo kancelář zařizovat podle populárního katalogu. Zkuste něco nového. I jednoduchý nápad nebo nevšední kombinace barev dokáže váš prostor oživit. Nebojte se změn, nechte si poradit. Bytový design si zamilujete a konzultace s námi vám otevře nové možnosti.Zaujměte své zákazníky krásným a elegantním prostorem. Dopřejte si krásné prostředí, ve kterém se denně pohybujete.
    Protože jsme především realizační firma, je naším cílem, abychom Vám vytvořili návrh, se kterým budete opravdu spokojení a který pro Vás také zrealizujeme. V našem týmu jsou proto jen Ti, kteří Vám dokážou navrhnout interiér zcela podle Vašich představ a k Vaší plné spokojenosti.


Aktuální projekty & realizace

    Fasádní omítky objednáváme od kvalitního dodavatele WEBER, do vzorníku jejich barev můžete nahlédnout zde. Rádi Vám na prodejně zapůjčíme vzorníky barev a struktur.
    ,,Bytový design a práce s lidmi obohacuje můj každodenní život". Jmenuji se Iveta Hlásková a pomohu Vám vytvořit elegantní, funkční i nápadité interiéry. Specializuji se na otevřený přístup k mým klientům, na vcítění a respektování jejich potřeb.
    Stačí nám na náš email poslat fotografii Vašeho domu v dostatečném rozlišení. Čím kvalitnější fotografie, tím lepší návrh. (Ideálně okolo 5MB). Okamžitě Vás budeme zpět emailem informovat o zaplacení zálohové částky za návrh. Po přičtení požadované ceny na účet (nebo zaplacení osobně na prodejně), vám ideálně do týdne zpracujeme návrhy.
    Interiérový designér čerpá ze své bohaté zkušenosti, orientuje se v moderních trendech, umí správně a zajímavě kombinovat různé materiály i barvy. Pracuje se světlem i členěním prostoru. Hlavně však plně respektuje přání svého klienta. Přesně podle účelu místa i žádaného vyznění dokáže sjednotit a ideálně sladit celý interiér.


Návrh kuchyně a obýváku ve vile

    Cena za návrh je 2.000,- Kč (v ceně je zahrnuto 6 návrhů na dvou fotografiích v požadovaných barevných variantách). Tedy celkem 12 upravených fotografií. Pokud poté v budoucnu od nás odeberete materiál na rekonstrukci fasády, bude vám celá částka za návrh z celkové ceny odečtena. Získáte tedy tento návrh ZDARMA.
    1) Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku na studiu2) Předložíme cenovou nabídku a smlouvu o dílo3) Pokud se rozhodnete pro spolupráci, proběhne osobní schůzka v místě realizace, kde zaměříme prostor4) Vypracujeme kompletní návrh interiéru5) Připravíme 2D dokumentaci - podklady pro výrobu nábytku, výkres elektroinstalace, výkres dispozičního řešení interiéru6) Vyhotovíme 3D model a následné fotorealistické vizualizace7) Předložíme k odsouhlasení cenové nabídky a časový harmonogram realizace8) Připravíme veškeré podklady k následné realizaci návrhu9) Závěrečná osobní asistence a doladění detailů před předáním hotového interiéru

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00