Jak na věc


návrh novely insolvenčního zákona

Pro Váš interiér máme připravenou řadu jedinečných materiálů a produktů! Budete překvapeni jak může vypadat právě Váš interiér!

     V rámci návrhu interiérů Vám nabídneme veškeré potřebné související projektové a prováděcí dokumentace, statický posudek, výkazy výměr a další.
    Přijdete o nemilé překvapení, které by Vás mohlo čekat pokud by Vám nebylo ze skic nebo výkresů vše zcela jasné. Tak jako většina zákazníků - v okamžiku, kdy uvidíte první vizualizace Vašeho nového bydlení se začnete opravdu těšit až bude vše hotové.
    Absolutním TOP HITEM SEZÓNY 2018 jsou modelované omítkoviny do exteriéru. Plošná imitace struktur betonu, kamene a jiných dekorací. Originalita každé dekorace.


Důležité je zjistit potřeby, přání a priority klienta

    Naši zkušení architekti a designéři jsou Vám plně k dispozici a pomůžou vám s plánováním rekonstrukce. Můžete se s nimi radit ohledně vašich požadavků a dotazů, proberou s Vámi jaký design, materiál a barvy preferujete a navrhnou řešení na míru Vašim požadavkům. Při návrhu řešení i veškerých součástí se samozřejmě drží finančního objemu, který máte na rekonstrukci k dispozici. V rámci návrhu vám poskytnou vizualizaci řešení, kde si můžete prohlédnout, jak bude celá rekonstrukce po dokončení vypadat a díky tomu nám můžete dát připomínky na změny ještě předtím, než se pustíme do práce. Předejdeme tak nedorozuměním a změnám v průběhu rekonstrukce, které by přinesly další finanční náklady.
    Úkolem profesionálních architektů či designérů je příprava architektonického návrhu, který řeší věci, které jsou pro běžného člověka obtížné, nebo velmi dlouho řešitelné. Navíc dokáží problém vyřešit elegantně a tak, aby pro vás bylo řešení co nejvíce vhodné a vyhovující. Dokáží využít svých dlouholetých zkušeností a mnohdy Vás skutečně překvapí tím, co dokáží vymyslet.
    " Za sebe (a snad i za manžela), musím říct, že jsme s návrhy fasády moc spokojeni. Předtím jsme se pouze "motali v pruzích" a nebyli schopni vymyslet jak udělat dům opticky symetričtější a vy jste nám ukázali jak na to!! Děkujeme. "
    Bytový architekt a interiérový designer pro Vás zajistí, že se Váš sen o jedinečním bydlení proměnil ve skutečnost. Ateliér Ikona Design Vám zajistí komplexní služby v oblasti návrhů interiérů, realizací a redesignu. Zdobení a vytváření interiéru je investice. Jsme rádi, když Vám pomůžeme vynaložit Vaše peníze moudře za věci, na kterých záleží.


Klademe důraz na komfort a reprezentativnost

    Interiérový designér čerpá ze své bohaté zkušenosti, orientuje se v moderních trendech, umí správně a zajímavě kombinovat různé materiály i barvy. Pracuje se světlem i členěním prostoru. Hlavně však plně respektuje přání svého klienta. Přesně podle účelu místa i žádaného vyznění dokáže sjednotit a ideálně sladit celý interiér.
    Práce návrháře dokáže skutečně povýšit jakýkoli prostor o několik tříd výše. Nemusíte váš dům nebo kancelář zařizovat podle populárního katalogu. Zkuste něco nového. I jednoduchý nápad nebo nevšední kombinace barev dokáže váš prostor oživit. Nebojte se změn, nechte si poradit. Bytový design si zamilujete a konzultace s námi vám otevře nové možnosti.Zaujměte své zákazníky krásným a elegantním prostorem. Dopřejte si krásné prostředí, ve kterém se denně pohybujete.
    S námi je vše velice jednoduché, stačí zaslat e-mail s fotografiemi vašeho domu na adresu  info@navrhyfasad.cz . Připíšete vaši představu, pokud nějakou máte a poté vám přijde cenová kalkulace. Cenová nabídka je nezávazná a nic vás nestojí, proto se můžete v klidu rozhodnout, zda našich služeb využijete nebo ne.


Bytový architekt - návrhy interiérů

    Stejně jako většina našich zákazníků, i Vy budete možná při předání hotového interiéru překvapeni, že výsledek odpovídá vizualizacím. A to je přesně to, čeho se snažíme dosáhnout. Zpracujeme Vám kvalitní návrh a kvalitní vizualizace abychom měli jistotu, že budete s výsledkem naší práce spokojeni.
    ,,Bytový design a práce s lidmi obohacuje můj každodenní život". Jmenuji se Iveta Hlásková a pomohu Vám vytvořit elegantní, funkční i nápadité interiéry. Specializuji se na otevřený přístup k mým klientům, na vcítění a respektování jejich potřeb.
    Rekonstrukci vašich bytů i nebytových prostor vám zajistíme komplexně od začátku do konce. Na začátku nám předáte prostor a my vám provedeme veškeré práce tak, abychom vám ho předali ve stavu, kdy ho budete moci začít plně využívat. To znamená, že nebudete muset řešit nedodělky a další drobnosti, včetně úklidu. Předáme Vám kompletně dokončený a uklizený prostor. Při rekonstrukci uděláme všechny práce včetně montáže osvětlení, nebo třeba instalace obrazů a následně celý prostor uklidíme u Vás doma i ve společných prostorech.
    " S prací společnosti NávrhyFasád jsem velmi spokojená. Dostala jsem spoustu užitečných rad, díky nímž jsme se vyhli problémům při samotné realizaci. Vřele doporučuji."


Zpracováním návrhu:

    Právě jste si postavili vysněnou novostavbu, provedli zateplení fasády domu, nebo chcete pouze oprášit vzhled vašeho stávajícího bydlení, ale něco vám chybí, aby bylo dílo dokončené? Pokud přemýšlíte nad barvou fasády, použitím fasádních obkladových materiálů a nevíte si rady, rádi vám pomůžeme !
    Do návrhu fasády se můžete aktivně zapojit, vítané jsou vlastní návrhy i nápady. Všem vašim přáním budeme naslouchat, aby výsledný efekt byl přesně podle vašich představ. Nemusíte se bát experimentovat, jelikož návrh se promítne pouze ve fotografii. Pokud vlastní představu nemáte a budete chtít nechat vizualizaci zcela na nás, můžete se těšit, s jakými nápady vás mile překvapíme! Aby překvapení nebylo příliš velké, je tu fotogalerie fasád domů, z níž je patrný styl naší práce. Fotogalerii fasád pravidelně obměňujeme podle moderních trendů.
    Po žluto-oranžové vlně hrály poslední dva roky prim šedá s červenou. Letošní módou jsou šedé odstíny. Rovněž zajímavé  jsou fasádní barvy hnědé či béžové.  Fasádní barvy podléhají módě, ne tak rychle jako například oblečení, ale přesto poměrně svižně.


Zajímá Vás jak může Váš návrh vypadat? 

    Rada pro vás:  Nenechejte se odbýt levnou, ale nic neříkající skicou. Rovněž vizualizačními programy online, jenž jsou k dispozici od velkých výrobců omítkovin a fasádních barev nebývají to pravé ořechové. Používají vzorníky pouze jednoho výrobce, nekombinují barvu fasády s obkladovými materiály. A čas strávený nad zvládnutím obsluhy on-line vizualizačního softwaru se dá využít rozhodně lépe.
    " V první sérii úprav jsem byla trochu "zděšena odvážností" některých návrhů. Po komunikaci s p.Trunkem jsme zvolili umírněnější styl a v druhé sérii bylo vše tak jak jsme si odsouhlasili. Byla jsem mile překvapena jak moc nám návrh pomohl při komunikaci s firmou, jenž zateplení fasády prováděla. Děkuji."
    " Děkujeme velmi za vaši práci. Moc nám vaše návrhy pomohly při rozhodování a sami bychom to tak nevymysleli. Rozhodně se zmíníme o vaší službě i na našem webu www.naasdomecek.estranky.cz a také v článku, který píšeme pro časopis Můj dům. Děkuji."
    Profesionálně vypracované návrhy interiérů už dávno nejsou projekty pouze pro sídla velkých společností. Stávají se běžnou a dostupnou službou i menším firmám, restauracím, obchodním místům, ale i soukromým domům a bytům.


Rekonstrukce bytu od návrhu po úklid

    Protože jsme především realizační firma, je naším cílem, abychom Vám vytvořili návrh, se kterým budete opravdu spokojení a který pro Vás také zrealizujeme. V našem týmu jsou proto jen Ti, kteří Vám dokážou navrhnout interiér zcela podle Vašich představ a k Vaší plné spokojenosti.
    Stále více se prosazuje skandinávská střídmost a funkčnost s využitím přírodních materiálů. Nebo alespoň jejich napodobenin. Umělé kameny na fasádách, plastové obklady imitující dřevo jsou k nerozeznání od materiálů přírodních.
    V dnešní době máte nespočet lákavých možností. Můžete si zvolit jednobarevnou fasádu nebo moderní fasádu vícebarevnou. U vícebarevných fasád záleží na rozvržení barev, zda budete chtít všechny stěny v jednom barevném tónu, nebo vytvořit zajímavější barevné řešení. Fasádu lze vyšperkovat venkovními obklady. Především dřevo, umělý a přírodní kamenný obklad na fasádu jsou  žádané.
    Realizace fasády není zrovna levná záležitost. Cena zhotovení fasády je podstatně vyšší, než grafické zpracování návrhů. Riskovat bez návrhu a po nezdařilé realizaci teprve rozmýšlet co s tím, opravdu nedoporučujeme. S grafickým návrhem fasády budete mít jasnou představu o tom, jak následná realizace bude vypadat a nemusíte se již obávat výsledku.


zvolte finální podobu vašeho domu ještě před samotnou realizací !

    1) Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku na studiu2) Předložíme cenovou nabídku a smlouvu o dílo3) Pokud se rozhodnete pro spolupráci, proběhne osobní schůzka v místě realizace, kde zaměříme prostor4) Vypracujeme kompletní návrh interiéru5) Připravíme 2D dokumentaci - podklady pro výrobu nábytku, výkres elektroinstalace, výkres dispozičního řešení interiéru6) Vyhotovíme 3D model a následné fotorealistické vizualizace7) Předložíme k odsouhlasení cenové nabídky a časový harmonogram realizace8) Připravíme veškeré podklady k následné realizaci návrhu9) Závěrečná osobní asistence a doladění detailů před předáním hotového interiéru
    " Chtěl bych Vám poděkovat za velice rychlou pomoc a velmi pružné jednání. Vaše služba mi pomohla a i přes mou náročnost bych Vám rád vyslovil uznání a poděkování. Doporučuji všem."
    I méně náročná změna může zvýšit kvalitu Vašeho bydlení. Se znovu uspořádáním stávajícího nábytku, s novými doplňky a designovými triky vytváříme nový interiér. Inspirujte se v Ikona Design fotogalerii. Vytváříme návrhy obývacích pokojů, jídelen, kuchyní, ložnic, dětských pokojů, pracoven až po komplexní návrhy interiérů bytů, domů, rezidencí, historických budov, hotelů, barů a komerčních prostor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00