Jak na věc


návrh na zbavení rodičovské odpovědnosti

Grafický návrh a realizovaná koupelna

    3D vizualizace Vašeho  interiéru je zpracovávána v profesiálním CAD softwaru.                       Prezentujeme Vám interiéry v maximálním realistickém provedení  s veškerou základní výkresovou dokumnetací, podle které je možno Váš interiér realizovat.
    Bytový designer pomůže s celým řešením nové kuchyně. Na bytový design se dnes klade velký důraz. Bytový designer zaměří a prokonzultuje se zákazníkem celou realizaci nové kuchyně přesně na míru a podle požadavků a přání klienta.
    Kuchyňská studia mají za cíl poskytnout zákazníkovi kompletní servis s návrhem kuchyně. Pomáhají s řešením interiéru a následnou realizací. Individuální přístup je klíčem k realizaci návrhu nové kuchyně podle potřeb a možností.
    V návrzích moderních kuchyní se plně uplatňují poslední trendy extravagance a funkcionalismu. Tyto prvky jsou výrazem moderního designu ve spojení s návrhy kuchyní v moderním stylu, ale i také klasickém pojetí nových kuchyní.


Návrh kuchyně – práce pro počítač

    Jak získat přesnou a jasnou představu o vzhledu vašeho budoucího bydlení? Jak se rozhodnout o tom, které zařízení domácnosti bude nejlepší z funkčního, designového i dispozičního hlediska? Nechte si od zkušeného bytového designéra připravit návrh interiéru včetně finančního rozpočtu. Budete příjemně překvapeni možnostmi, jak vaše bydlení může vypadat!
    Nedílnou součástí přípravy podkladů pro návrh kuchyně a realizaci je její zaměření. Pro samotný 3D návrh obvykle postačí jednoduchý náčrt půdorysu dané místnosti. Musí se přesně vyznačit dveře, okna a ostatní věci, které jsou podstatné pro efektivní umístění kuchyňské linky. Dalším krokem je volba kvalitního a odolného materiálu s jednoduchou údržbou kuchyně.
    Součástí návrhů je barevné poradenství, implementace nábytku, doplňků a dekorací, upřesnění materiálů a zajištění spolehlivých řemeslníků i dodavatelů.
    Spolupracujeme s renomovanými firmami zabývající se výrobou kuchyní, schodišt, ložnic, barů, obývacích pokojů, dětských pokojů, umělecké kovařiny (interiérové doplňky, zábradlí, krby), zpracování nerezu. Zákazník má  možnost  vybrat si vlastní firmu na zpracování realizace.


Dopřejte si požitek moderního bydlení

    Jak takový návrh interiéru konkrétně probíhá? Nejprve se sejdeme, dokonce i ještě během projektování nemovitosti, abych se seznámila s vaším životním stylem, celkovou představou a jednotlivými požadavky. Je důležité získat informace, jaké jsou vaše potřeby, co od interiéru rodinného domu (nebo bytu) očekáváte a kam sahají vaše finanční možnosti.
    Teprve poté je možné připravit návrh bytového designu, jehož součástí je celkový rozpočet a časový harmonogram. Lepší představu a inspiraci vám dodám pomocí katalogů, vzorníků či skic.
    Dobrý den, na současném realitním trhu rozhodují maličkosti. Jednou z nich může být využití home stagingu. Ve své bohaté praxi jsem si ověřila, že kvalitně provedený home staging zvyšuje finanční hodnotu prodávané nemovitosti a zkracuje dobu jejího prodeje.
    Aniž byste utratili jakékoliv peníze, díky grafickým výkresům jasně uvidíte, jak vše bude vypadat. Nemusíte trávit čas běháním po obchodech, porovnáváním vlastností a cenových nabídek ani vymýšlením uspořádání jednotlivých místností. Celý design interiérů provedu na klíč včetně celkové realizace.
    Firma Luděk Jekl – Vizualizace se specializuje na navrhování interiérů a exteriérů. Při řešení interiéru dbáme na správné dispoziční řešení, estetičnost a funkčnost daného prostoru. Vše řešíme a konzultujeme s klientem tak, aby mu interiér padl přímo „na míru“.


Nabídka z eshopu www.infrasauny.info

    Návrh kuchyně22. 3. 2012, 9:37Bytový designer pomůže s celým řešením nové kuchyně. Na bytový design se dnes klade velký důraz. Bytový designer zaměří a prokonzultuje se zákazníkem celou realizaci nové kuchyně přesně na míru a podle požadavků a přání klienta.
    Interiérový design privátních prostor je v designérské disciplíně samostatnou kapitolou. Jejich složitost se odvíjí od společenských návyků užívání obydlí. V domě či bytě, na rozdíl od jiných typů interiérů, probíhá mnoho druhů činností, které jsou mnohdy intimního charakteru. Návrh bytových interiérů tedy spočívá nejen v tom, navrhnout krásné a pohodlné bydlení, ale také dokonale zkloubit rodinné zvyklosti a psychologii.
    Jednotlivé ceny návrhů interiérů se odvíjejí od velikosti projektu a počtu místností. Zpracování návrhu kuchyně, dětského pokoje, obývacího pokoje, kanceláře od 2 990,-  Kč. Návrh obsahuje čtyři kusy pohledů ve 3D  ve formě vizualizace, technický výkres  s rozměry a dvě konzultace.
    O tom, že počítače usnadnili život mnoha z nás, snad není třeba diskutovat. Také v oblasti bytových architektů počítače značně urychlily tvorbu návrhů interiérů našich domácností. Výjimkou samozřejmě nejsou ani návrhy kuchyní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00