Jak na věc


návod na složení ubrousků

Získejte lepší možnost výběru platby

    Příjemná atmosféra, tichá hudba, lehká romantická večeře ve dvou. Na stole a leckdy i jinde po místnosti nesmí chybět svíčky. Dokreslují nevšední atmosféru a někdo si bez nich nedokáže představit ani obyčejný všední den. Co když se ale stane nehoda a vosk se vylije, tam kam nemá? Jak odstranit skvrn...
    Další z mnoha článků, které máme již napsané či připravujeme k tématu vlastní výroby dekorace na diamantovou svatbu, o které jsme nedávno psali. Vyrobené dekorace i návody na ně lze samozřejmě využít i u spousty jiných příležitostí, jako jsou například svatby, narozeninové oslavy nebo jako interiérovou dekoraci.
    Vaše miminko už není tak malé a všichni jeho vrstevníci už začínají s prvními slůvky, jen to vaše stále nic? Zkoušíte, všechno možné, aby jste už konečně slyšeli "máma"? Nevěšte hlavu, při správném vedení začne i vaše dítko, pokud je jinak po zdravotní stránce v pořádku, brzy mluvit. Jak tedy podpoř...
    V kombinaci smetanových, zelených a bílých ubrousků, připevněných na polystyrenovou kouli, jsem vytvořila ozdoby na lustry a málokdo poznal, že jsou koule z papíru. Po slavnosti si je pak hosté rozebrali a některým zdobí interiér dodnes:)


Diamantová svatba: Papírová girlanda

    Hotové květiny můžete nyní použít na různé dekorační účely. Perfektně vypadají v aranžmá se živými květinkami.Před 5-ti lety jsem tyto koule využila i k dekoraci naší „brabčácí“ svatby.
    Ubrousky Incides N se uplatní pro plošnou dezinfekci ve všech typech zdravotnických zařízení, jsou ideální pro stomatologické ambulance, penziony seniorů, v práci pečovatelské služby, v provozu sanitek a přepravě pacientů vůbec. Doporučujeme je i pro práci v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v provozovnách kosmetiky, holičství, manikúry, pedikúry, soláriích, v masérských a lázeňských službách. Užitečné jsou v domácnostech a na cestách.
    Vyjměte ubrousek Incides N z dózy, plochy a předměty důkladně otřete, nechejte působit po určenou dobu, následně neotírejte ani neomývejte vodou. Dózu vždy pečlivě uzavřete.
    Prostírání, ubrusy a ubrousky patří neodmyslitelně k restauracím. Přesto, že řada restaurací nyní využívá papírové prostírání, které snižuje náklady na pořízení a údržbu, v celé řadě restaurací se stále plátěné prostírání používá. Magazín HotelyHotům nyní přináší pár návodů na složení plátěných i papírových ubrousků.


3. Přehněte na ubrousku cca 1 cm a takto skládejte ubrousek do harmoniky, dokud nebudete na konci.

    Záclony jsou poměrně křehké, proto je důležité vědět, jak postupovat při jejich praní. Špatně zvolený program a další aspekty mohou snadno způsobit, že je vyprané záclony budou na vyhození, neboť se potrhají.
    Je velký omyl myslet si, že lidé jedí jen proto, aby se nasytili. Pokud by tomu tak skutečně bylo, těžko by vznikl kuchyňský stůl. Stůl se stal místem, kde lidé nejen jedí, ale kde se setkávají po náročném dni, vytváří zde rodinnou pohodu, pospolitost. Správně vychovaný člověk ví, jak se u takového ...
    Autorka žije v malém městě na Vysočině. Po vystudování sociální školy setrvala v oboru a několik let se věnovala práci se seniory a rodinami v nouzi. Nyní pečuje o čtyři děti, miluje přírodu, zpěv a hraje ochotnické divadlo. G+
    Bohužel zde zatím není žádný komentář. Máte-li s Incides N dóza 90ks ubrousků vlastní zkušenosti, podělte se o ně s návštěvníky naší on-line lékárny a napište vlastní recenzi ;-)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00