Jak na věc


nástavce na zuby lžíce na bagr

Prodám DAF 85CF 430 8x4 sklápěč

    Hydraulický kit pro kladivo a vrták,naklápěcí hlava powertilt - použitý (original Powertilt AG, typ 4,5, svah. lžíce 1000mm pevná, paletizační vidle 1200mm, kombinovaná radlice.
    U nakladačů to bylo trošku složitější, poněvadž se vzájemně lišily způsobem ovládání. Pořádně si mohl člověk vyzkoušet jen takový stroj, který měl ovládání shodné s tím, na co je zvyklý. Ale byli mezi námi i tací, co zužitkovali zkušenosti se stroji východního i západního bloku a plavně přecházeli z nakladače do nakladače, aby dokonale otestovali vše, co se jim předložilo.
    Čtrnáct minirypadel si každý z návštěvníků mohl snadno srovnat zkoušením jednoho po druhém, všechna byla soustředěna na jednom místě. Testovala se stabilita, síla podkopu, otoče i pojezdu, stejně jako rychlost. Dále komfort v kabině, přirozenost ovládání a například i výhled na lžíci při různých polohách výložníku.
    Velice přínosnou se ukázala přítomnost smykem řízeného nakladače s pásovým podvozkem. Protože téměř nikdo z přítomných nepřišel s tímto druhem stroje do styku, byla to pro mnohé příležitost objevit rozdíl oproti klasickým bobíkům na kolech. Testovací plocha k tomu nabídla ideální podmínky.


UNIVERZÁLNÍ Sklápěcí podvalník STL 324

    Pásová rypadla se použivají převážně ke kopání zeminy a kamení. Rypadlo během prácovního cyklu stojí, pohybuje se pouze při přemístování. Základní lžíci pásového rypadla je možné nahradit jiným příslušenstvím, což umožňuje lepší ekonomické i časové využití pásového rypadla.
    Minirypadla by se dala zařadit do samostatné kategorie bagrů nebo rypadel. Tento mini stroj je vhodný jak na venkovní, tak vnitřní použití. Přednosti takovýchto mini rypadel je především nízká hmotnost a především nízká velikost. Tyto rypadla jsou používány pro kopání úzkých kanalizací, kde by velká rypadla byla neohrabaná. Tyto stroje se vyrábějí i v extrémně malých šířkách, takže některé typy můžou projet i klasickým otvorem na dveře, tohoto se využívá například pro bourání betonu hydraulickým kladivem, kde by obyčejná zbíječka nebyla moc platná. U pronájmu se soustřeďte především na šířku minirypadla a jeho příslušenství.
    Hmotnost 3t, objem motoru 2200ccm. Kabina, topení, hydr. rychloupínání přední, teleskopické prodloužení podkopu, přední lžíce 4v1 1550mm, podkopové lžíce 300,400,500mm s hladkými nástavci na zuby.


Rypadlo - nakladač JCB 2CX (Hradec Králové)

     rok výroby 12/1998. Rameno 30m + 15m dvojitý nástavec, 92.000 km najeto,11.200 MTH. Malý hák, Webasto, 4x4, nové náplně, dusíky, pneu 90% perfektní stav. Jeřáb je možno k okamžitému odběru - ČR Kladno. Cena dohodou. Cenu prosím konzultujte s panem Jurkovičem 777 021 332. , prodám, na prodej,Prodám Autojeřáb Liebherr LTM 1030/, prodám, na prodej
    Nejběžnější podvozek u rypadel je pásový - jeho výhody se projeví zejména v měkkém terénu. Hmotnost pásového rypadla se rozloží na větší plochu povrchu a zabezpečí stroji průchod tímto terénem. Nevýhodou pásového rypadla je, že pro jeho přepravu na větší vzdálenost je potřeba použít jiný přepravní prostředek, nejlépe velkotonážní přepravu.


Rypadlo - Minibagr CATERPILLAR 302 (Míškovice)

    Jedná se o druh bagru, který se dále dělí do dvou skupin, především podle typu podvozku. Známe kolová a pásová rypadla. Každá z těchto kategorií má svá pro a proti, u kolového je to snadná přeprava po běžné komunikaci, zato horší manipulace na nezpevněném terénu. U pásového rypadla je to přesně naopak, v nezpevněném terénu se vyznačuje zvýšenou manipulovatelností oproti přepravě po asfaltu či betonu. Tudíž pronájem, ať už kolového nebo pásového rypadla, vybírejte se zvýšenou opatrností. Většina těchto stavebních strojů má v dnešní době jako součást příslušenství opěrné nohy které zvyšují stabilitu. Tyto stroje pro zemní práci taky množstvím příslušenství, které jde k nim připojit. Jsou to hydraulická bourací kladiva, hydraulické nůžky nebo drapáky. Některá rypadla jsou opatřena též shrnovací radlicí vhodnou pro úpravu terénu. Klasické rypadlo váží od několika tun až po několik desítek tun. Pokud si chcete rypadlo půjčit, je žádoucí, abyste specifikovali práci, pro kterou bude určeno, m
    Přítomnost profesionálních strojníků přilákala i vedoucí konstruktéry z výrobního závodu Bobcat, kteří promyšlenými dotazy zjišťovali informace, které použijí při návrhu další generace minirypadel.
    Mezi další stroje, které si mohli účastníci vyzkoušet poprvé v životě, zcela jistě patřily sací bagr, malý mobilní třídič, stejně jako některá z přídavných zařízení nebo komplexní nivelační systém pro rypadla.
    Srázek se letos opět vydařil, a to znamenitě. Mezi účastníky i dodavateli strojů panovala uvolněná atmosféra navzdory severnímu větru, který byl vážně krutý. Při následném posezení v restauraci hotelu Crlík jsme však roztáli a dlouho do noci probírali dojmy z celé té plejády strojů, které si bylo možno v rámci akce vyzkoušet.


Minirypadlo CATERPILLAR (Klatovy II)

    Máme za sebou další Srázek bagráků. 15. března do Tetčic u Brna opět dorazily kamiony s nejnovější technikou, aby ji vzápětí vydaly napospas strojníkům z celé země k neúprosnému otestování. Specializovaná akce, tentokrát namířená na oblíbené malé stroje od jedné do čtyř tun, umožnila srovnání podobné techniky různých výrobců na jednom místě, bok po boku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00