Jak na věc


nástavby vw amarok

Valníková nástavba MTVAL bez plachty

    Valníková nástavba bez plachtové konstrukce a bez plachty. Tento typ valníkové nástavby je velmi často dodáván na malé podvozky do 3.5 t celkové hmotnosti nebo na podvozky v kategorii 7.5 - 12 t jako rozvážkové nebo vnitrofiremní vozidlo nebo vozidlo pro přepravu tyčového materiálu. V případě požadavku zakrytí přepravovaného zboží je možné valník dovybavit krycí plachtou s uchycením na bočnicích a s uložením plachty na předním čele.Verze valníků pro přepravu tyčového materiálu jsou vybaveny zesíleným čelem a případně mohou být vybaveny fixačními a oddělujícími prvky integrovanými v ložné ploše pro zajištění bezpečnosti přepravy. V provedení bez plachty se dodává i ADR varianta valníkové nástavby pro přepravu technických plynů se zvýšeními bočnicemi nebo nástavcem bočnic. Pro snadnější manipulaci s nákladem se valníky dodávají ve verzi s hydraulickým jeřábem.
    Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy jsou uloženy pod ložnou plochou a  jsou aluminiové. Cena bez DPH od 156 000 Kč


Valníková nástavba MTVAL CS s třístranným shrnováním

    Speciální verze valníkové nástavby s úpravami dle požadavků. Pro přepravu traktorů, vysokozdvižných vozíků nebo manipulačních plošin se dodávají nástavby s lomenou zadní částí valníku a hliníkovými nájezdy pro najetí přepravovaného stroje. Pro přepravu nadrozměrných nákladů se dodávají nástavby s možností zvýšení výšky, šířky nebo délky nad povolené hranice dle vyhlášky. Pro kombinovanou přepravu nákladu nebo kontejnerů se dodávají nástavby s integrovanými kotvícími prvky včetně možnosti výsuvu těchto kotvících prvků. Dle požadavků atypické přepravy nebo nestandardního systému kotvení je možné nástavby upravit přesně dle technických požadavků a tím zajistit bezpečnou a jednoduchou přepravu i ne zcela typického zboží, vývoj těchto nástaveb probíhá téměř vždy za úzké spolupráce konstrukčního oddělení s konečným uživatelem nástavby.
    Upravená verze valníkové nástavby s nízkým integrovaným rámem, která je určena pro velkoobjemové přepravy. Nízký rám ve spojení s vhodným podvozkem umožňuje dosáhnout vnitřní výšky až 3 000 mm. Pro nakládku v plném vnitřním profilu jsou nástavby dodávány jako třístranné shrnovačky se zvedací a shrnovací střechou. Zvednutí střechy nebo zadního portálu umožňuje naložení nástavby vysokozdvižným vozíkem do plného profilu. Systém shrnování s horním L profilem zajišťuje vnitřní paletovanou výšku v plné výšce nástavby. Nástavba je uzpůsobena pro jednoduchou a rychlou manipulaci jednou osobou. Systém zdvihání je vybaven odlehčovacími vzpěrami. Hlavní určení nástavby je především v přepravě stohovaného paletového zboží v automobilovém průmyslu v kombinaci s tandemovým nízkoložným přívěsem s možností průběžné nakládky.


Valníková nástavba MTVAL ADR, ADR EX/II

    Nástavba model LIGHTS je ocelová žárově pozinkovaná. Odtahová nástavba je standardně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovými žárově zinkovanými  nájezdy v délce 2000 mm. Cena bez DPH od 89 000 Kč
    Sériové celohliníkové valníky MONTEX MTVAL CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem uvádíme na trh novou verzi optimalizovaných celohliníkových valníků MONTEX MTVAL CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Valníky jsou z nových odlehčených hliníkových profilů, lehčí překližky a lehké plachtové konstrukce. Standardní skladové sériové verze valníků dodáváme do 5 dnů od objednání.
    Nástavba model PROFI NEREZ je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je vyrobena z nezerového materiálu. Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy které jsou uloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové. Nástavbu vyrábíme vždy s ohledem na konkrétní podvozek a v délce od 4000 do 5000 mm.


Nástavby na nákladní a užit.vozidla

    Naše firma Vám vyrobí jízdní soupravu přesně dle Vašeho požadavku. Vyrobíme nástavbu na jakýkoliv typ nákladního vozidla a ve stejném designu vyrobíme tandemový přívěs za nákladní vozidlo. Vyrábíme přívěsy o celkové hmotnosti 2.500-18.000 Kg. Naše firma vyrábí autoplachty v různém provedení. Zajišťujeme rovněž potisk autoplachet , vše za velmi výhodných podmínek. Soupravy vozidel nabízíme v provedení valník, valník s plachtou, valník se jedno-dvou-třístanně shrnovací plachtou, skříň, odtahový speciál. Samozřejmostí je možnost výběru ze širokého sortimentu  doplňků.
    Speciál odtahový model LIGHTS je ocelový žárově pozinkovaný. Nájezdy jsou ocelové žárově pozinkované. Odtahová nástavba je standartně vybavena ližinami pro najetí automobilu a zakládacími klíny na ložné ploše Jedná se ekonomicky výhodnou variantu odtahové nástavby pro 1 vozidlo. Nástavbu lze vybavit středovou výplní z ALU plechu, elektrickým navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě. Nástavba je standardně vybavena ocelovým žárově zinkovaným nájezdy v délce 2000 mm.
    V kategorii speciálních nástaveb najdete specifické druhy nástaveb jako hydraulické ruky, kontejnerové nástavby nebo hasičské nástavby. Vyrábíme také nástavby na míru dle požadavků zákazníků. V minulosti to byla např. obytná nástavba Tour de France.


Valníková nástavba MTVAL s hydraulickým jeřábem

    SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY dodáváme v provedeních - Prachotěsná skříň- Chladírenská skříň- Mrazírenská skříň- Pekařská skříň- Nástavba pro převoz nápojů- Prodejní stánek- Speciální skříňová nástavbaChladíresnké a mrazíresnké nástavby jsme schopni osadit chlazením  od firmem- Carrier- Thermo King- EUROFRIGOSkříňové nástavby jsou stavěná přesně na přání a dle požadavků zákazníka. Nabízíme veškeré možné varianty s dvoukřídlými vraty, s bočními dveřmi, zadním hydraulickým čelem atd.
    Firma MARO Kralovice je výrobcem jak nástaveb na nákladní a užitková vozidla tak i autopřívěsů až do celkové hmotnosti 18 000 kg. Zákazníkům nabízíme za zvýhodněnou cenu nákup soupravy to unamená přívěs + nástavba MARO Kralovice . Pro zvýhodněnou nabídku souprav volejte na tel 777 22 44 33.
    Nástavba se skládá z ocelového roštu, pojezdů z ocelového děrovaného plechu, středu z ocelového výstupkového plechu (jen spodní plocha) a ocelových nájezdových lyžin. Součástí standardní výbavy jsou přední dojezdové klíny, jednoduché boční zábrany, přední ochranný rám s koulí ISO 50, 2 ks malých majáků, elektrický naviják 1 – 5 t, zajišťovací klíny, upevňovací oka a pásy, hydraulický rozvod včetně havarijního ručního čerpadla.
    Nástavba model PROFI POZINK je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je ocelová žárově pozinkovaná . Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy které jsou oloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové.


nástavba SEAT COMPLETO POP UP Luxe Beige

    Valníková nástavba se shrnovací plachtou lze osadit na jakýkoliv podvozek nákladního vozidla.Srnovací konstrukce s plachtou můžeme vyrobit jako :1. Shrnování jedné strany2. Shrnování obou stran3. Třístranné shrnování včetně střechyRám a mezirám je vyroben z ALUMINIOVÝCH eloxovaných profilů, nebo z ocelových žárově pozinkovaných profilů. Podlaha se standartně vyrábí z kvalitní finské voduvzdorné foliované překližky . Nástavbu lze osadit ALU bočnicemi 400 mm se speciální lištou pro shrnovací plachty, nebo lze použít ALU odnímatelnou lištu, poté se shrnovací plachta kotví do speciálního ALU profilu. Shrnovací nástavba je vyrobena v kombinaci ocel a velmi masivní ALU profily a vyznačuje se velmi dlouhou životností a velmi dobrou funkčností nástavby.
    Valníková nástavba s třístranným systémem shrnování plachty je určena především pro zajištění rychlé a pohodlné manipulace se zbožím. Boční plachty jsou napínány lehce ovladatelnou ráčnou a umožňují snadné odplachtování jedinou osobou. Plachty umožňují volné shrnování dopředu i dozadu. Střecha je shrnovací dopředu a tím umožňuje rychlou manipulaci pomocí jeřábu. Nástavby jsou velmi oblíbené v automobilovém průmyslu nebo v systémech dodávky JUST-IN-TIME, kde se projeví jejich hlavní výhoda, rychlá a pohodlná nakládka a vykládka. Nástavbu je možné dodat i s nízkým rámem JUMBO nebo v lehkém hliníkovém provedení roštu.
    rádi bychom Vás informovali, že v průběhu vánočních svátků od 21. 12. 2018 do 6. 1. 2019 bude společnost VEZEKO, s.r.o. uzavřena. Totéž platí pro firemní prodejny v Brně, v Modleticích, v Hradci Králové a ve Zlíně.


nástavba GIRO COMPLETO Luxe Beige

    Odlehčená celohliníková nástavba s třístranným systémem shrnování plachty je určená pro podvozky do 12t celkové hmotnosti. Základní rám je zhotoven z hliníkových vyztužených profilů, portály a horní shrnovací profily jsou z tažených hliníkových profilů. Díky optimalizaci hmotnosti této nástavby se podařilo dosáhnout velice nízké váhy nástavby při zachování velké pevnosti, odolnosti a snadné manipulace s třístranným systémem nástavby. Vzhledem k parametrům a požadavkům pevnosti hliníkového rámu se nástavba nedodává ve sníženém provedení MTVAL JUMBO. Ostatní parametry a technické provedení shrnovacího systému je obdobné jako u klasické třístranné nástavby MTVAL CS.
    Jedná se o celohliníkovou velmi lehkou nástavbu pro převoz vozidel. Rám nástavby je vyroben z lehkých aluminiových eloxovaných profilů, pojezdové plechy jsou aluminiové děrované, Nájezdy jsou rovněž aluminiové a vyznačují se velkou pevností a zároveň jsou velmi lehké. Nástavbu je možné postavit na téměř všechny typy podvozkům které se dodávají na český trh. Velmi kvalitní zpracování a dlouhá životnost řadí nástavbu do nejvyšší kategorie. Nástavbu leze vybavit navijákem, majákem a pracovním světlem na světelné rampě.
    Nástavba model PROFI NEREZ je určena pro přepravu 1 vozidla. Nástavba je vyrobena z nerezového materiálu. Výplň mezi nájezdovými ližinami je vyrobena z ALU protiskluzového plechu. Nájezdy ,které jsou uloženy pod ložnou plochou jsou aluminiové. Nástavby vyrábíme vždy s ohledem na konkrétní podvozek v délce od 4000 do 5000 mm. Cena bez DPH od 198 000 Kč


Země živitelka přilákala rekordních 116.000 návštěvníků

    Valníkové nástavby nabízíme ve všech hmotnostních kategoriích. Dle požadované celkové hmotnosti podvozku je rám nástavby a mezirám vyroben z ALU profilů nebo z ocelových žárově zinkovaných profilů. Podlaha je vyrobena z velmi kvalitní finské vodovzdorné foliované překližky. Hliníkové profily a bočnice jsou vždy eloxované. Plachtové konstrukce jsou ocelové v kombinaci z odnímatelnou alu střechou,  nabízíme i konstrukci celohliníkovou. Nástavby jsou vyráběny ve velmi vysoké kvalitě zpracování.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00