Jak na věc


nápoje

30 lidí, co zažili ten NEJHORŠÍ možný DEN... Jejich utrpení vám zvedne náladu!

    Uplatnění nacházejí filtrační desky HOBRAFILT pro velkoobjemové filtrace a filtrační svíčky CANDEFILT v různých fázích výroby, nejčastěji pak pro finální filtraci před lahvováním nebo jiným balením. Obě výrobkové řady pak můžete umístit do odpovídajících filtračních zařízení – deskového filtru HOBRACOL a svíčkovém filtru CANDECOL. . Více informací o aplikaci i produktech naleznete na těchto stránkách: HOBRAFILT, HOBRACOL, CANDEFILT, CANDECOL.
    Při nákupu nad 1200,- a 2200,- Kč Vám dáme DÁREK ZDARMA! Iontový nápoj 500g (3 příchutě), nebo BCAA+GLUTAMINE 200 kapslí + Proteinovou tyčinku EVOQ 60g.
    Jedná se o přípravek, který obsahuje směs jednoduchých cukrů ve formě invertního cukru, glukózy, maltodextrinu příp. fruktózy. Všechny tyto cukry jsou lehce stravitelné zdroje energie. Na našem trhu se můžete setkat s výrobky, které jsou obohaceny o přípravky karnitinu, taurinu a glutaminy. Nejčastějšími minerálními látkami, které iontové nápoje obsahují, jsou minerály, které se nejvíce ztrácí při intenzivním sportovním výkonu. Nejen minerály, ale i vitamíny můžete dopřát svému tělu, pokud budete užívat tento doplněk.


LevanduLovo-borůvkový gin & tonic

    Věnujete se sportu více než 60 minut vkuse? Tak právě pro Vás je vhodné, aby jste užívali iontové nápoje. Jsou tedy vhodné pokud je předpokládaná doba výkonu delší jak 60 minut. Oblíbené a žádané jsou především mezi cyklisty nebo běžci. Dochází totiž ke zlepšení výkonů a k povzbuzení energetizace a vylepšení aktuálního výkonu. Dále je také užívají silové sportovci, kteří si je míchají v posilovnách. Dochází k pocení, ale ne však v takové míře, aby došlo k radikální ztrátě minerálních látek. Věříme, že si vyberete a budete s výsledky spokojeni. Iontové nápoje pro každého sportovce.
    Maximální trénink, maximální síla a odstranění únavy. To vše dokáží kvalitní nakopávače! Kvalitní předtréninkové nakopávače se slevou až 37%! Vybereš si a zkusíš nějaký?
    Patříte mezi ty, kteří si dopřejí iontové nápoje? Tyto výrobky neslouží k tomu, aby byl na nich postavený celý pitný režim. Jsou oblíbené především mezi sportovce, pro které jsou určené. Po požití těchto nápojů dochází ke zlepšení výkonů a doplnění potřebné energie, která je při sportovním výkonu opravdu důležitá, jelikož byste bez ní nedosáhli požadováných a uspokojivých výsledků. Do naší nabídky jsme zahrnuli výrobky od prověřených a dlouholetých výrobců, jako je Isostar, Nutrend a Profimass. Většinou mají iontové nápoje sypkou nebo formu tablet.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00