Jak na věc


nápady na zimní tvoření s dětmi

Vánoční nápady na dárky pro firmy

    Projekt Nápady pro domy byl založen se záměrem zmapovat novátorské nápady ve středoevropském prostoru. Zejména ale podchytit takové nápady, které teprve čekají na své technické zpracování a praktické využití.
    Kolegové a známí nás zahltili svými náměty a nápady natolik, že jsme se je rozhodli systematicky třídit a zpracovávat. A nabídnout je široké veřejnosti.


KOMFORT KOMBINOVANÝ S ÚČELNOSTÍ

    Když nemáte místa na rozdávání a přesto si nechcete dávat mantinely. Kuchyně Livorne Gloss je ukázkou promyšleného designu a tvůrčích detailů. Aby se podařilo zakrýt rušivé nosné příčky, sestava obsahuje vícestrannou skříňku s policemi, která propujuje kuchyňskou část s obývací. V kuchyni se střídají laminované horní boxy ve variantě Dub kamenný s dolními fóliovanými dvířky v provedení Livorno Gloss a spotřebičovou stěnou ve stejném stylu. Tato nápaditá kombinace teplé dřevité barvy a šmrcu bělostně lesklých ploch dokonale ladí jak mezi sebou, tak se zbytkem interiéru. Plochý nástěnný odsavač udržuje interiér kompaktní i čistý. Pracovní deska z umělého kamene Technistone Noble Carrara je podkovitového tvaru, což umožnilo praticky oddělit varné i mycí centrum a zároveň získat prostor pro vestavěnou vinotéku, kterou si majitelé rozhodně nechtěli odepřít. Tato sestava je důkazem, že když po něčem opravdu toužíte, recept se vždycky najde.
    Sdílíte-li naše nadšení pro šíření a vzájemné propojování dobrých myšlenek, nápadů, vynálezů, pak Vás vítáme v našich řadách. Pomozte nám shromažďovat úsporné nápady pro bydlení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00