Jak na věc


nález detektorem

V lese je figurína, hlásili turisté. Policisté tam našli mrtvolu!

    Svým očím nemohla uvěřit devětatřicetiletá Brňanka. Šla po centru města, když v tom najednou na zemi uviděla poházené tisícové bankovky. Poctivá nálezkyně upozornila na balík peněz policii.
    V praxi rozhodčí nálezy obsahují stručné odůvodnění pojednávající o pravomoci rozhodce, průběhu rozhodčího řízení a o skutečnostech, které rozhodce vedly k závěru ve výroku rozhodčího nálezu.
    Vyšší počet výjezdů k nevybuchlé munici evidují pyrotechnici. Třeba v jižních Čechách vyjíždějí až několikrát týdně. Na nález je většinou upozorní hledači s detektorem kovů
    Muž našel ve dveřích na statku děsivý vzkaz z roku 1957, který je vzpomínkou na komunistické násilí. Odborníci ho považují za jeden z nejautentičtějších důkazů utrpení lidí na českém venkově. "Je strach žít," napsal neznámý autor.


ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O DÁRKOVOU KAZETU

    Rozhodčí nález má základní náležitosti shodné s rozsudkem obecných soudů, což má význam zejména z pohledu jeho bezproblémové vymahatelnosti v exekučním řízení, resp. v řízení o výkonu rozhodnutí. Rozhodčí nález je jako rozhodčí nález nadepsán, jsou v něm označeni účastníci řízení, příp. jejich zástupci, obsahuje označení projednávané věci spisovou značkou, označení osoby rozhodce, výrok rozhodce v meritu věci se stanovením lhůty k plnění, výrok rozhodce o nákladech řízení, poučení o vykonatelnosti, případné stručné odůvodnění, místo a datum vydání rozhodčího nálezu, podpis rozhodce.
    Chtěl potěšit svou dceru její oblíbenou sladkostí, v balíčku se ale kromě arašídů s čokoládou skrýval i houf červů. Obchodní řetězec po upozornění okamžitě stáhl výrobek z půltů a zákazníkům nabídl možnost vrácení zboží.
    U řeky Úslavy v Plzni našli policisté bezvládné tělo. Podle informací TV Nova jde o muže, který nevypadá na bezdomovce. Zda zemřel násilnou smrtí, zatím policie netuší, odpoví až vyšetřování.
    Zákon přiznává rozhodčímu nálezu v zásadě stejné právní účinky jako rozsudku obecného soudu. Doručením stranám rozhodčí nález nabývá právní moci a je vykonatelný. Rozhodčí nález se tak stává plnohodnotným exekučním titulem a nárok přiznaný rozhodcem může být bez splnění jakýchkoliv dalších formálních náležitostí vymáhán v řízení o výkonu rozhodnutí, resp. v exekučním řízení.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Mrtvolu neznámého muže našli včera odpoledne turisté jen pár metrů od plavebního kanálu za Novou Pecí na Šumavě. Po jeho totožnosti teď pátrají policisté a žádají veřejnost o pomoc. Zatím není jasné, za jakých okolností muž zemřel. Čeká se na výsledky pitvy.
    Obrovské štěstí měl muž, který nechal v Brně v nákupním centru tašku s celkem 450 tisíci korunami, doklady a dokumenty. Nálezce, který tašku se spoustou bankovek našel, vše do koruny vrátil.
    Pokud jde o náklady rozhodčího řízení, je rozhodce oprávněn účastníkovi, který ve sporu neměl úspěch, uložit povinnost k náhradě nákladů řízení úspěšnému účastníkovi, a to včetně nákladů za právní zastoupení advokátem.
    Mrtvolu muže ve vodě objevila v neděli dopoledne rodina na procházce u rybníka Pařez u Vyžlovky v Praze-východ. Policie případ prověřuje, cizí zavinění na smrti muže už ale vyloučila.
    S hady se v Česku v posledních dnech roztrhl pomyslný pytel. Po mambě v Praze je už třetí den ve Slezsku zavřený hypermarket, kde se neznámého plaza zatím nepovedlo vypátrat. A nyní přišla zpráva znovu z Prahy o nálezu mohutné krajty.


Diskuze : Zdraví : Rakovina děložního čípku

    Prostějovští kriminalisté vyšetřují nález lidského těla. To se našlo u cyklostezky mezi Němčicemi nad Hanou a Vrchoslavicemi. Na nález policii upozornil pejskař, kterému pes při venčení přinesl lidskou nohu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00