Jak na věc


náhradní autíčka k autodráze carrera

Galerie vozů Citroen pro náhradní díly:

    Náhradní díly pro čtyřkolky pracovní,pro čtyřkolky sportovní, pro čtyřkolky čínské, mini čtyřkolky, dětské čtyřkolky, sportovní čtyřkolky. Díly pro skútr. Moto doplňky, příslušenství, moto oblečení, přilby, rukavice, helma výklopní, skútrová, integrální, cross. Světla, olej, čistič, aditiva, maziva, duše, pneu, destičky brzdové, spojky, kardan, filtr, čep.  
    Naše autovrakoviště nejčastěji návštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl si nechají zaslat balíkem.


Náhradní díly nabízíme pro tyto modely značky Citroen:

    Uspořádaná nabídka originálních náhradních dílů a příslušenství na šlehače ETA . Nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů a příslušenství ke šlehačům ETA . V seznamu náhradních dílů pro šlehače značky Eta je u názvu vždy uveden typ výrobku, pro který je určen. K objednání náhradního dílu či příslušenství pro šlehač ETA si zvolte požadovaný náhradní díl či příslušenství na šlehač Eta a klikněte na „Koupit nyní“. Otevře se vám stránka s nákupním košíkem krok 1, kde budete mít již uložený vybraný náhradní díl či příslušenství na šlehač Eta . Zde máte možnost změnit počet kusů a požadovaný náhradní díl k šlehači Eta rovnou objednat. V 2 kroku vyplníte kontaktní údaje pro odeslání objednávky a klikněte na „Objednat“. Náhradní díly a příslušenství pro šlehače Eta dodáváme standardně do 5 pracovních dnů. U všech náhradních dílů na šlehače Eta je uvedena i jejich fotografie, můžete tedy vybírat i podle ní.
    Obvykle se jedná o majitele starších vozidel Citroen, kde je zbytečné kupovat drahý nahrádní díl. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00