Jak na věc


mytí křišťálových lustrů praha

Mytí oken provádíme i v dalších lokalitách:

    Nejenom fasády domů, ale také interiéry potřebují čas od času pořádně vyčistit. Tentokrát jsme se dali do údržby výtahu v pražské čtvrti Anděl. A dopadlo to skvěle!
    Veškeré činnosti kompletního čištění automobilů – mytí a ruční voskování automobilů, čištění  interiérů – luxování, tepování  a  čištění  plastů provádím s maximální pečlivostí a velkou radostí, protože čištění automobilů je moje dlouholeté hobby.  Za léta praxe jsem nabyl velké zkušenosti a s mým týmem vyzkoušel mnoho předných značek autokosmetiky. Používám produkty, které jsou z mého pohledu špičkou na trhu – profesionální anglická autokosmetika Star Brite, americké vosky Collinite a nano ochrana automobilů Nano Ceramic Protect.
    I taková vlaková souprava si občas žádá údržbu se vším všudy. Třeba i s takovým zbrusu novým a odolným nátěrem.A právě ten jsme tomuto vlaku v Přerově dali.  
    Myti fasády zbaví povrchu Vaší budovy veškerých organických a atmosférických usazemin a napadení. Čištění od těchto nečistot není jednoduché. Ve většině případů nepostačí mytí pouze tlakovou vodou nebo parou, ale je nutné využít speciální čisticí prostředky, jež se hodí pro daný typ čištěného povrchu.


Mytí vapkou ve výškách - od 20 Kč/m2

    AXIOM REAL, spol. s r.o., IČ: 256 45 510, DIČ: CZ25645510, Adresa: Praha 10 - Strašnice, Kolovratská 4/110, PSČ 100 00; Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka č. 57673
    Poskytujeme vynikající a profesionálně prováděné pravidelné i jednorázové mytí oken (prosklených ploch), světlíků, venkovních žaluzií, mytí fasád a solárních panelů.
    Péče o fasády domů se vším všudy je přirozenou součástí naší práce. Kromě číštění se staráme také o nové nátěry. Tak, jako v případě domu v Kolovratské ulici.
    I v Kladně jsme čistili dům, zanesený organickými nečistotami.Vše jsme vyčistili.A následně jsme provedli ochraný nástřík proti novotvorbě organický nečistot .
    Pomocí horolezecké techniky je naše zkušená parta schopna rychle a bezpečně umýt prosklené plochy, vyčistit okapové roury, umýt fasádu, či vyčistit střechu.
    K příjemnému vzhledu panelového domu stačí pěkná a čistá fasáda. Její údržba přitom není žádná sranda a vyžaduje výbornou technologii. My jí naštěstí disponujeme a o fasády domů, jako je tento, se staráme.


Mytí oken - mytí rámu a skel - od 8 Kč/m2 včetně chemie

    V poslední době je trendem stavět výškové budovy s neotevíratelnými okny a skleněnými omyvatelnými fasádami. Jedinná šance, jak okna a fasády udržet čisté je jejich pravidelné mytí. Časově a ekonomicky nejefektivnější je jejich mytí na lanech horolezeckou technikou.
    Lhůta pro čištění se pohybuje mezi 5 a 8 lety. Vše je však individuální dle stupně znečištění. Zejména u zateplených domů doporučujeme častější čištění, jelikož již částečné znečištění fasády způsobuje výrazné oslabení účinnosti a zkracuje životnost celého zateplovacího systému. 
    A tahleta ozbvlášť! Před naším zásahem byla kolem dokola posprejovaná a špinavá. Naši technici se stanicí provedli úplný zázrak. Nejenom, že ji zbavili nevzhledného graffiti, ale také jí dali zcela nový nátěr.
    Jedná se o mytí buď z vysokozdvižných plošin na místech kde je možnost pohybu plošiny nebo pomocí horolezecké techniky na těžko dostupných místech a na výškových budovách, dále za použití žebříků například v interiérech budov.
    Během mnohaleté praxe jsme již slanili a umyli hezkou řádku budov, máme s tím velké zkušenosti, které se následně promítají v kvalitě a rychlosti našich služeb.


5 INTERIÉR LÁTKA MOKROU CESTOU – 4 hod.

    Je důležité mít čisto uvnitř domu, ale nemělo by se zapomínat ani na jeho zevnějšek. Na fasádách se velmi často objevují graffiti, ale postupem času také další nečistoty, které se usazují a povrch budovy ničí a zošklivují. Nějakým fasádám jsme s podívali na zoubek i v minulých měsících.
    Řešíte, jak vyčistit fasádu?  Zavolejte AXIOM REAL, spol. s r.o. Pro nezávaznou kalkulaci nás kontaktujete na telefonním čísle 602 259 423 nebo volejte naši Zelenou linku 800 100 168.
    Ceník čištění fasád Vám bohužel nemůžeme poskytnout, jelikož ceny jsou individuální. Rádi Vám však zpracujeme kalkulaci na míru, při jejíž tvorbě přihlížíme nejen ke stupni znečištění ale i k rozměrům čištěného povrchu.  Základní informace k cenám uvádíme v sekci Mytí fasád ceník.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00