Jak na věc


myslel jsem si že je to láska

Změny 2019: Vláda má velké plány, které otřesou peněženkou ...

    India mi v jedné chvíli vzala ruce a dala si je kolem krku, po chvíli jsem myslel, že vrcholí. Pak jsem vyčerpáním usnul, popsal osudnou lednovou noc muž. Když se vzbudil, dívka stále ještě spala, ve skutečnosti ale byla udušená. Tenniswood si vypil skleničku vína a vyrazil ven pro něco k jídlu.
    Jenže když se vrátil, začalo mu být podezřelé, že India stále není vzhůru. Myslel jsem, že je v komatu, hledal jsem proto v její kabelce nějaké léky, třeba proti cukrovce. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že je mrtvá, řekl. Pak prý zazmatkoval a odešel na skleničku do nedalekého hotelu.
    Ještě předtím ale stihnul Indii obléknout a převléct povlečení na posteli, rozsvítil světla a zapnul rádio. Pak nechal dívku napospas osudu. Policie ho vypátrala ještě ten večer. Muž ale od začátku tvrdí, že je nevinný.
    „Je to gigantická pitomost, která nemůže mít jiný výsledek než poškození jména České republiky v zahraničí a snížení její vážnosti, “ uvedl. Podle něj si ti, kteří mají v úctě vlastní zemi a institut hlavy státu, mohou pouze povzdechnout nad neschopností 27 senátorů mít větší rozhled. „Sedmadvacet exhibicionistů, kteří si nevidí dál než na špičku nosu, je ochotno poškodit mezinárodní obraz své vlasti pro pět minut vlastní slávy. Je mi z toho smutno, “ uzavřel Kalousek.


Drsná smrt během sexu: Myslel, že se jí to líbí, ona se zatím dusila

    Jo a normální vězni jsou jen zástěrka, aby se taky mluvilo o něčem jiném než velkých kauzách, protože  bylo na 100% jasné, že desítky vězňů hned po propuštění budou páchat hned další zločiny a média si smlsnou na tom.
    Meg, já jsem napsala jen prdi názor v celém tomhle tématu, nic víc. A už vůbec nebyl myšlen tak, jako že se tu budeme přebíjet vysvětlováním si, kdo z nás je blbější, chytřejší, rozhořčenější a jaksi angažovanější...to by mě ani nenapadlo, z toho už jsem se tady totiž poučila a posunula se dál 
    Z naší historie dvacátého století je známé, že u nás vždy bylo plno odvážných mistrů, kteří, když už bylo po všem a v bezpečí, prokazovali svou nebetyčnou revolučnost na sochách a obrazech, přejmenovávání ulic a náměstí nebo dokonce celých obcí a měst.  Dnešní Vinohradská třída v Praze, byla už jednou přezdívána Pražáky jako Třída politických omylů. Nezbývá, než si opět povzdechnout: Kéž nám Pánbůh zdravý rozum zachovati ráčí. Protože říká se: Moudrý z nebe nespadne, za to se zdá, jako by hlupáci přímo pršeli.
    U nás  na obecním úřadě mají fotografii jen pana Václava Havla a nidko se tomu nijak nediví, ani ho nebude nikdo sundávat ani teď. Náš starosta je pašák.


VIDEO: Silvestr se záchranáři v terénu. Krev, sklo a petardy

    Podle soudu ale bylo všechno jinak. Tenniswood měl dívku vylákat do svého bytu, tam ji potom znásilnil a nakonec uškrtil. Ten ale tvrdí, že to byla jen nehoda a že se při sexu ani jeden neovládal. Soud o jeho vině rozhoduje v těchto dnech.
    Hlavně by mně zajímalo, kdy naši novináři přestanou rozeštvávat a začnou prostě informovat se znalostí věci. Četl vůbec někdo z vás text té Klausovy amnestie.
    Pár si chtěl užít divoký sex, skončilo to tragédií. Mladá žena totiž zůstala v posteli ležet mrtvá. Její milenec si prý myslel, že spí. U soudu se ale musí zpovídat z obvinění z vraždy a znásilnění.
    Rozumím ti z části. Nevím, jaký rozdíl je mezi "držet hubu a krok" a vášnivou diskuzí (nikoli jednoho, ale všech) na netu, který nemá a ani mít nemůže žádný přesah do reality.
    Neboť jsem přesvědčen, že racionálně uvažující člověk, neudělí jakoukoliv amnestii lidem, kteří poškodili psychické i fyzické zdraví jiným. Jenom oběti různých podvodů, tunelů apod. , respektive jakékoliv hospodářské a finanční kriminality mohly celou tu dobu nést psychické následky, které se projevily i fyzickou nemocí, nehledě na následné ničení vztahů v rodině, díky stresu apod.


Dopad amnestie na Česko bude hrozivý

    To je v pohodě, normálně se takovými tématy moc nezabývám. Naštěstí už žijeme v době, kdy je v podstatě jedno, který obličej na mě čučí z poštovní známky.
    Hodně se mluví jen o tom, že amnestovaní vězni páchají trestnou činnost, ale možná by se mělo mluvit taky o těch, kteří se snaží včlenit do společnosti a chovat slušně. Jenže ti pro média nejsou tak zajímaví.
    Na vině je i stranický volební systém, kdy volíme strany a ne skutečné osobnosti. Strany si pak dávají na kandidátky i lidi, které by slušný člověk nikdy nevolil.
    Prý se sundávají na protest proti amnestii předčasně fotografie Václava Klause ve školách a státních institucích. A to má Václava Klause nějak potrastet?
    Za hloupost jedince, nemůže být zodpovědný, lid, národ, vlast, Česká republika, Praha, Hradčany, dokonce ani voliči, pokud volili v dobré víře. Mám obavy, že dokonce pana Klauze nikdo z nás za prezidenta nevolil.


Senát se bude zabývat návrhem žaloby na Klause z velezrady

    Dokonce si myslím také že naše vězenství moc lidí nenapraví. Pokud, ale dostalo pár lidí šanci začít nový život dříve, než po pobytu ve vězení, i kdyby šanci využilo jen pár desítek z těch tisíců propuštěných, stálo to za to. Je to jeden z problémů naší společnosti, nedostatek úcty k jedinci.
    Dvacetiletá India Chipchaseová se rozhodla strávit noc s o dvaatřicet let starším Edwardem Tenniswoodem v jeho bytě v Northamptonu. A pár se na věc vrhnul hodně energicky, alespoň tak to u soudu Tenniswood popsal.
    Ostuda je akorát to, že tuneláři a podvodníci dostali zelenou a letitá práce policie, soudů atd. byla zmařena a znevážena. Ostuda není to, že se tomu snaží někdo zabránit. Naopak, neudělat nic, jen tiše mlčet by akorát znamenalo opět jako kdysi "držet hubu a krok"...
    Podnikatel Karel Janeček v úterý získal pod návrh žalovat prezidenta Václava Klause z velezrady potřebných 27 podpisů senátorů. Horní komora se bude věcí zabývat, a pokud většina zákonodárců věc podpoří, postoupí ji Senát Ústavnímu soudu. Velezrady se měl Klaus dopustit dílčí amnestií, již vyhlásil na počátku roku.


V americkém zooparku roztrhal lev mladou ženu. Policie ho ...

    Já stál za Klausem, amnestie by mi nevadila, kdyby nebyla takového rozsahu tím myslím dlouhé drahé kauzy. Ale tím rozsahem mě fakt na. ral. Bohužel mám shodný názor jako většina, že je to jen úklid! Jde mi o Chvalovského, Pitra, Smetka, Stehlíka apod. , kdy policie dělá co může a on to pak tímto celé spláchne do hajzlu. Je to jasná ukázka, že se se tu může udělat vše, protahovat soudy a pak bude amnestie. Vědět to, že Klaus je až tak moc sebestředný (on je i tak, ale netušil jsem, že tak hodně), tak bych před pár lety udělal nějaký velký podvod a dnes bych se smál s ostatníma.
    Věřím, že rozumní lidé v celém světě, pokud je to vůbec zajímá, chápou, že každý dělá ostudu jen sám sobě. Alespoň mně žádný pitomec ostudu nedělá, protože se s ním prostě neidentifikuji, jeho pitomost jsem neudělal, mně úplně stačí, když dělám vlastní pitomosti.
    Dany... ono nejde tak úplně mít ústavu a pak hudrat na ty, kdo jí tak sespali a podle ní se zařídili, že je to účelové je samozřejmě vidět, ale že je to zákonné, je také pravda, takže jediné, co se dá dělat je zařídit se jako národ tak, aby se takové věci nemohly opakovat, pláč nad rozlitým mlíčkem nebývá řešením.   TLak veřejnosti na zrušení amnestií je účelnější než je tam nechat a handrkovat se se skoro bývalým prezidentem, jestli je vlastizrádce nebo není...  CHtít od dnešní politiky, aby byla čestná se asi nedaří nikde na světě, jen je otázka, kolik a čeho si ten který národ nechá líbit. reptáním tady a vysvětlováním si, kdo z nás je blbější, chytřejší, rozhořčenější a jaksi angažovanější. nevyřešíme zhola nic


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Současný prezident Václav klaus udělil na začátku roku 2013 milost cca. 6000 vězňům. Všichni se hrozně bouříme, že bývalí vězni páchají znovu trstnou činnost, přitom to po amnestiích tak vždycky bylo a bude (vzpomeňte si na amnestii Václava Havla). Samozřejmě závažná trestná činnost (vražda muže) je špína.
    .... mě by se líbila ta rozesmátá vlevo dole...já jsem totiž podle Indiánského horoskopu také Sova, takže už jsme dva pro tohoto zvířecího kandidáta.


Příliš malý displej? Mobilem nakupuje v e-shopech málokdo, ...

    Bohužel nejen to, co píše Barča, ale tady mám opravdu pocit, že ačkoli já osobně si Klauze za mnohé vážím a  mnohém ho uznávám, tak mám dojem, že amnestie byla účelová a byly tam osobní pohnutky, protože se paradoxně týká "i" lidí, kteří měli destrukční dopad na tenhle stát a ti by měli nejen vrátit nakradené do státní kasy ( a samozřejmě i do kapes okradených)  z těch svých kapes, které už musí praskat ve švech, ale měli by také sedět dokud nezčernají a ředevším by neměli sedět nečinně, ale měli by v kriminále (možná poprvé v životě) skutečně aktivně pracovat, aby stát nezatěžovali dalšími výdaji, ale aby si na ten pobyt vydělali a ještě zbylo na odvod… my, co nekradem dělat musíme, když krást začnem, tak pak najednou bychom vlastně nemuseli… Reportáž s mnohými z  propuštěných ukazuje, že naše vězeňství je špatně postavené, protože neumožňuje lidem návrat… Vždyť oni neví, jak si s tou svobodou počínat, co budou dělat, kam půjdou. tedy samozřejmě ti drobní zlodějíčci, mafie se o své dr
    Pokud bych si představil, že jsem byl věřitelem H-Systému a podobných kauz, někam jsem nacpal statisíce ve víře, že budu konečně spokojeně bydlet a někdo mi vložené peníze ukradl a teď s usměvem vyjde z vězení, koupí si letenku na Bahamy a do konce života nemusí makat, protože si užívá ze svého propracovaného krimi činu, tak se mi chce z činu pana prezidenta zvracet!
    Ted když jsem sledovala, jak šel Klaus volit a že se divili, že přišel vůbec volit v prvním kole, jelikož s přímou volbou prezidenta nesouhlasil, tak už rozumím tomu, že mu nejde vůbec o občana, o stát, ale pouze o vlastní ego.  
    Co je důležitější fungující ekonomika, nebo mravnost? --- To je právě ta špatně položená otázka! Jedno bez druhého totiž nemůže ve slušné společnosti existovat.
    má na ní zákonné právo zakotvené v ústavě. to budou žalovat za velezradu i Havla? ten taky amnestoval a ne jednou. (tedy in memoriam) a další  další historicky zpět.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00