Jak na věc


myslel jsem si že je to láska

Dopad amnestie na Česko bude hrozivý

    Už jsem to tady psala nedávno v podobném tematu - ani já s amnestií nesouhlasím a kdyby to bylo na mě, zrušila bych ji úplně, prostě zakázala. Myslím si, že by nikdo - ani prezident republiky - neměl mít (pravo)moc takovým způsobem mařit a znevažovat dlouhodobou práci Policie a soudů. Protože amnestie podle mě ničím jiným než mařením a znevažováním práce jiných není.
    Amnestie, čin prezidenta Klause - také jsem uvažoval, podobně jako Avatárek, nad tou ekonomickou stránkou, protože vím, že důvody činů p. Klause jsou vždy hlubší. A stejně tak jsem nedošel až tak k pozitivnímu výsledku, tedy, že by to pro nás bylo "osvobozující" od zátěže, která je spojena s držením vězňů v nápravných zařízeních, věznicích apod. , tedy se všemi náklady na to celé. Bohužel mě stále více a více hlodá myšlenka, že tento čin považuji za vlastizradu, ano je to tak VLASTIZRADU. Ač je mi to do jisté míry líto, že to takto pojmenovávám, abych změnil názor, musel bych od p. Klause slyšet argumenty, proč se tak rozhodl a následky, které buď znal či ne, které by mě přesvědčily, a neměl by to přesvědčování u mě lehké.


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Současný prezident Václav klaus udělil na začátku roku 2013 milost cca. 6000 vězňům. Všichni se hrozně bouříme, že bývalí vězni páchají znovu trstnou činnost, přitom to po amnestiích tak vždycky bylo a bude (vzpomeňte si na amnestii Václava Havla). Samozřejmě závažná trestná činnost (vražda muže) je špína.
    „Je to gigantická pitomost, která nemůže mít jiný výsledek než poškození jména České republiky v zahraničí a snížení její vážnosti, “ uvedl. Podle něj si ti, kteří mají v úctě vlastní zemi a institut hlavy státu, mohou pouze povzdechnout nad neschopností 27 senátorů mít větší rozhled. „Sedmadvacet exhibicionistů, kteří si nevidí dál než na špičku nosu, je ochotno poškodit mezinárodní obraz své vlasti pro pět minut vlastní slávy. Je mi z toho smutno, “ uzavřel Kalousek.
    Pokud bych si představil, že jsem byl věřitelem H-Systému a podobných kauz, někam jsem nacpal statisíce ve víře, že budu konečně spokojeně bydlet a někdo mi vložené peníze ukradl a teď s usměvem vyjde z vězení, koupí si letenku na Bahamy a do konce života nemusí makat, protože si užívá ze svého propracovaného krimi činu, tak se mi chce z činu pana prezidenta zvracet!


Změny 2019: Vláda má velké plány, které otřesou peněženkou ...

    přečetla jsem si tedy odkaz od lištičky a. stíhat hodlají Klause, asistovala - podle tetu - prakticky ceá vláda a celá justice... bez nich by asi - opět podle tetu - pan Klaus ostrouhal...  MOžná i postavili "novou" ústavu nicméně zvolili jsme si vé předdtavitele... oni se tedy starají o naše i státní blaho... buď jsou zralí ne defenestraci všichni nebo nám nezbude než se smířit  tím, že tam máme bandu gaunerů... obvinění prezidenta, který končí ve funkci a na základě ústavy má právo udělit amnestii to nevyřešíme... nicméně národ dostal svou porci her... a když nám neseberou úplně všechen chleba tak budem fungovat... 
    Dokonce si myslím také že naše vězenství moc lidí nenapraví. Pokud, ale dostalo pár lidí šanci začít nový život dříve, než po pobytu ve vězení, i kdyby šanci využilo jen pár desítek z těch tisíců propuštěných, stálo to za to. Je to jeden z problémů naší společnosti, nedostatek úcty k jedinci.
    Jenže když se vrátil, začalo mu být podezřelé, že India stále není vzhůru. Myslel jsem, že je v komatu, hledal jsem proto v její kabelce nějaké léky, třeba proti cukrovce. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že je mrtvá, řekl. Pak prý zazmatkoval a odešel na skleničku do nedalekého hotelu.
    Za hloupost jedince, nemůže být zodpovědný, lid, národ, vlast, Česká republika, Praha, Hradčany, dokonce ani voliči, pokud volili v dobré víře. Mám obavy, že dokonce pana Klauze nikdo z nás za prezidenta nevolil.


Senát se bude zabývat návrhem žaloby na Klause z velezrady

    Hodně se mluví jen o tom, že amnestovaní vězni páchají trestnou činnost, ale možná by se mělo mluvit taky o těch, kteří se snaží včlenit do společnosti a chovat slušně. Jenže ti pro média nejsou tak zajímaví.
    Pane Sova, možná by stačil k přečtení a pochopení amnestie odstavec "kritika", kde se píše o Klausově postoji k právu veta a proklikání se číselnými odkazy. Amnestie rozhodně nebyla žádným lidumilským činem, jak by mohla ve svém znění na první pohled vypadat.
    Věřím, že rozumní lidé v celém světě, pokud je to vůbec zajímá, chápou, že každý dělá ostudu jen sám sobě. Alespoň mně žádný pitomec ostudu nedělá, protože se s ním prostě neidentifikuji, jeho pitomost jsem neudělal, mně úplně stačí, když dělám vlastní pitomosti.
    Až si každý z nás uvědomí, že je občan a má kromě práv a povinností, také zodpovědnost za to, koho za sebe delegoval a zodpovídá za spokojenost svoji a svých bližních a spoluobčanů.
    To je v pohodě, normálně se takovými tématy moc nezabývám. Naštěstí už žijeme v době, kdy je v podstatě jedno, který obličej na mě čučí z poštovní známky.


VIDEO: Silvestr se záchranáři v terénu. Krev, sklo a petardy

    U nás  na obecním úřadě mají fotografii jen pana Václava Havla a nidko se tomu nijak nediví, ani ho nebude nikdo sundávat ani teď. Náš starosta je pašák.
    Meg, já jsem napsala jen prdi názor v celém tomhle tématu, nic víc. A už vůbec nebyl myšlen tak, jako že se tu budeme přebíjet vysvětlováním si, kdo z nás je blbější, chytřejší, rozhořčenější a jaksi angažovanější...to by mě ani nenapadlo, z toho už jsem se tady totiž poučila a posunula se dál 
    Neboť jsem přesvědčen, že racionálně uvažující člověk, neudělí jakoukoliv amnestii lidem, kteří poškodili psychické i fyzické zdraví jiným. Jenom oběti různých podvodů, tunelů apod. , respektive jakékoliv hospodářské a finanční kriminality mohly celou tu dobu nést psychické následky, které se projevily i fyzickou nemocí, nehledě na následné ničení vztahů v rodině, díky stresu apod.


Příliš malý displej? Mobilem nakupuje v e-shopech málokdo, ...

    Mits... já si přečetla ten lištičky odkaz, víš, takže už jsem stejně poučená jako ostatní... ANO má ústavní právo... ano, naralo to prakticky všechny včetně mě, ale i když si ta kvadra darebáků upravila ússtau, i když se na to chystala, nic to na tom nemění... nad jen ponatek, co tam máme za svoloč by mohla být výtěžkem z té akcce pro nás dělný lid... Změstnávat s tím ústavní soud znamená stejně cval slepou ulicí na chromém koni... výsledekem bude halda zmařeného času, spousta rozvířených emocí, moc energie vyplýtvané zbůhdarma a jedna velká ostuda...  a ještě se za to schová nějaká další lumpárna...
    Z naší historie dvacátého století je známé, že u nás vždy bylo plno odvážných mistrů, kteří, když už bylo po všem a v bezpečí, prokazovali svou nebetyčnou revolučnost na sochách a obrazech, přejmenovávání ulic a náměstí nebo dokonce celých obcí a měst.  Dnešní Vinohradská třída v Praze, byla už jednou přezdívána Pražáky jako Třída politických omylů. Nezbývá, než si opět povzdechnout: Kéž nám Pánbůh zdravý rozum zachovati ráčí. Protože říká se: Moudrý z nebe nespadne, za to se zdá, jako by hlupáci přímo pršeli.
    Na vině je i stranický volební systém, kdy volíme strany a ne skutečné osobnosti. Strany si pak dávají na kandidátky i lidi, které by slušný člověk nikdy nevolil.
    Co je důležitější fungující ekonomika, nebo mravnost? --- To je právě ta špatně položená otázka! Jedno bez druhého totiž nemůže ve slušné společnosti existovat.
    Prý se sundávají na protest proti amnestii předčasně fotografie Václava Klause ve školách a státních institucích. A to má Václava Klause nějak potrastet?


Drsná smrt během sexu: Myslel, že se jí to líbí, ona se zatím dusila

    Přemýšlím proč Václav Klaus udělil milost. On je primárně tuším inženýr ekonomie a z toho pohledu bych to chápal - 6000 vězňů x 12 měsíců x 20.000 Kč = 1,44 miliardy Kč ročně úspora za vězně. V porovnání s tím, že jim bylo dáno "na cestu z vězení" každému 1000 Kč (a lidi se zase hrozně bouřili) mi to připadá jako nic. Ale zase s ohledem na to, jaký platíme obrovský úrok ze státního dluhu (úrok ze státního dluhu činí tuším přes 2 miliardy měsíčně) to zase nic neřeší. Takže ekonomický přínos není asi zásadní a šetřit se musí začít jinde.
    Podnikatel Karel Janeček v úterý získal pod návrh žalovat prezidenta Václava Klause z velezrady potřebných 27 podpisů senátorů. Horní komora se bude věcí zabývat, a pokud většina zákonodárců věc podpoří, postoupí ji Senát Ústavnímu soudu. Velezrady se měl Klaus dopustit dílčí amnestií, již vyhlásil na počátku roku.
    Souhlasím. Když Policie někoho honí, dopadne a soudci pak čtou stovky stránek spisů a pracně někoho dostanou za katr, amnestií přichází jejich práce vniveč.
    Jo a normální vězni jsou jen zástěrka, aby se taky mluvilo o něčem jiném než velkých kauzách, protože  bylo na 100% jasné, že desítky vězňů hned po propuštění budou páchat hned další zločiny a média si smlsnou na tom.
    Bohužel v každém státě ve světě bez výjimky asi tak každý třetí občan to nemá v hlavě tak docela v pořádku. A tito jsou též hluční a hlasití a také pilní takže jdou k volbám ukázněně jako jeden muž.


V americkém zooparku roztrhal lev mladou ženu. Policie ho ...

    má na ní zákonné právo zakotvené v ústavě. to budou žalovat za velezradu i Havla? ten taky amnestoval a ne jednou. (tedy in memoriam) a další  další historicky zpět.
    Dvacetiletá India Chipchaseová se rozhodla strávit noc s o dvaatřicet let starším Edwardem Tenniswoodem v jeho bytě v Northamptonu. A pár se na věc vrhnul hodně energicky, alespoň tak to u soudu Tenniswood popsal.
    Pár si chtěl užít divoký sex, skončilo to tragédií. Mladá žena totiž zůstala v posteli ležet mrtvá. Její milenec si prý myslel, že spí. U soudu se ale musí zpovídat z obvinění z vraždy a znásilnění.
    Já stál za Klausem, amnestie by mi nevadila, kdyby nebyla takového rozsahu tím myslím dlouhé drahé kauzy. Ale tím rozsahem mě fakt na. ral. Bohužel mám shodný názor jako většina, že je to jen úklid! Jde mi o Chvalovského, Pitra, Smetka, Stehlíka apod. , kdy policie dělá co může a on to pak tímto celé spláchne do hajzlu. Je to jasná ukázka, že se se tu může udělat vše, protahovat soudy a pak bude amnestie. Vědět to, že Klaus je až tak moc sebestředný (on je i tak, ale netušil jsem, že tak hodně), tak bych před pár lety udělal nějaký velký podvod a dnes bych se smál s ostatníma.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00