Jak na věc


my jsme malí čertíci růžičková

my jsme malý čertící písnička míša růžičková

    Veselé dýňobraní pod rozhlednou Slunečná se letos konalo již po desáté. O tom, že se akce líbí, svědčí 49 krásně ozdobených a s velkým výtvarným nadáním vyřezaných dýní, které zůstaly zdobit a rozsvítit rozhlednu Slunečnou.
    Tentokrát jsme se všichni velmi radovali, když dešťové mraky nás to páteční odpoledne postupně obešly, odpluly někam nad Pálavu a Mikulov a ohlášený déšť na nás nepřišel. Před víkendovým pršením jsme to tedy stihli tak tak.
    Určitě se líbili malí herci z Loutkového divadélka Radost v Břeclavi, které jejich velcí kamarádi přivedli na začátku akce pod rozhlednu mezi děti. Ty si tak mohli sáhnout na loutky, které jinak vidí jenom na divadelním jevišti. Větší děti si mohly zkusit loutky i povodit. Největší úspěch měli tříhlavý drak, čert, princezna a čarodějnice. Prostředky na každoroční malé překvapení pro děti na této akci poskytuje město Velké Pavlovice.
    Za dýně moc děkujeme rodinám Bálkově a Otřelově, za pomoc s občerstvením paní Ivetě Pláteníkové, za hezké fotky Oldřichu Otáhalovi a za pomoc při organizaci kamarádkám z Klubu důchodců a Přátel country. Možná právě tak má komunitní akce pro děti vypadat.


my jsme malí čertíci míša růžičková noty

    Jako vždy musíme nejvíce poděkovat rodičům i prarodičům, neboť děti na akci nejen přivedou, ale především odvedou největší díl výtvarných prací na dýních.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00