Jak na věc


mužská obřizka- video

Deklarace mužských práv a svobod

           Když má někdo velikou bolest, je několik možností, jak ji necítit. Začít posilovat, aby mi už nikdy nikdo neublížil. Nebo se povznést nad bolest a nad muže a často i nad svět. Mnoho žen se nad muže povyšuje, často aniž by to věděly, aby necítily tu obrovskou bolest. A co když ti muži v nezdravé mužské energii udělali totéž? Co když tihle nezdraví muži mají za sebou utrpení, srovnatelné s Vaším?
           Problém není, že nám vládnou muži a ženy v mužské energii, problém je, že ta energie je nezdravá. A myslíte si, že když budeme bojovat proti mužské energii, tak její zdraví posílíme? Právě naopak.
           Navíc tím posílíme mylnou představu žen, že ony jsou oběti. A tím jim zabráníme to změnit. Protože je v silách každé ženy to změnit. Buď tím, že půjde do mužské energie a nenechá si ubližovat nebo tím, že půjde do nezranitelné ženské energie, kde není možno žádné ublížení z principu.
           Už mnoho let se o toto téma zajímám velmi aktivně a ještě jsem nedohlédl na dno mužského utrpení. Ano, i my muži trpíme. Jen si to často neuvědomujeme, protože muži nepláčou. Mužům nepřísluší hrát si na chudinky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00