Jak na věc


mužská obřizka- video

Deklarace mužských práv a svobod

           Pro ženy: Buď šťastná, že se tvůj muž po jiných ženách jen dívá. Znamená to, že je zdravý a současně Ti je věrný. Není lepší kombinace. Kdyby chtěl jinou ženu, už je s ní. On chce Tebe. Jen se prostě bude dívat. Když s tím budeš bojovat, ztratíš ho. Když se s ním naučíš obdivovat ženskou krásu i jinde, než u Tebe, budeš o to obdivuhodnější ženou pro něj.
           Problém není, že nám vládnou muži a ženy v mužské energii, problém je, že ta energie je nezdravá. A myslíte si, že když budeme bojovat proti mužské energii, tak její zdraví posílíme? Právě naopak.
           Když má někdo velikou bolest, je několik možností, jak ji necítit. Začít posilovat, aby mi už nikdy nikdo neublížil. Nebo se povznést nad bolest a nad muže a často i nad svět. Mnoho žen se nad muže povyšuje, často aniž by to věděly, aby necítily tu obrovskou bolest. A co když ti muži v nezdravé mužské energii udělali totéž? Co když tihle nezdraví muži mají za sebou utrpení, srovnatelné s Vaším?
           Ženy se bojí mužského boje. Ale to nemusí. Když se žena stane ŽENOU a umí být trvale v nezranitelné ženské energii, bude v bezpečí i uprostřed bitvy. A naopak, když žena vysílá (třeba i nevědomě) jedovaté šípy proti mužům, bude v nebezpečí i u vykastrovaného a odsvaleného muže.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00