Jak na věc


mrtvého viděti ve snu

Mon Platin - Denní krém pro normální pleť 50ml

    Léčivé účinky Mrtvého moře jsou lékařsky potvrzeny. Složení minerálů a solí Mrtvého moře působí ozdravně na mnoho zdravotních problémů.Voda Mrtvého moře pomáhá při léčbě:- Alergií- Lupénky- Ekzémů - Akné- Krevního obrazu- Látkové výměny- Zklidňuje nervový systém- Pročišťuje pleť- Zlepšuje vzhled a elasticitu pokožky- Kloktání vody pomáhá léčit rýmu a angínuBahno Mrtvého moře pomáhá při léčbě:- Psoriázu - Lupénky- Ekzémů- Artrózy- Artritidy- Osteochandroze- Revmatizmu- Stresu- Nespavosti- Při problémech s vlasovou pokožkou- Bolestí hlavy a migrén- Používá se při hojení ran (nepříliš otevřených)- Působí proti vráskám a proti stárnutí pleti
    Masáž těla, manikůra a pedikůra, body-scrub – solí jemně masírujte celé tělo nebo jeho části. V lázni s napadanou solí setrváme 15 minut. V sauně po 5-10minutové relaxaci aplikujeme na pokožku sůl a strávíme dalších 5 minut v sauně, kdy dojde k řádnému prokrvení a detoxikaci pokožky.
    2,5kg přírodní sůl z Mrtvého moře o granuláži 0 - 2 mm. Solný peeling prokrví a zjemní kůži celého těla či jeho částí. Sůl z Mrtvého moře podpoří obnovu kožních buněk a látkovou výměnu.
    Sůl z Mrtvého moře - zlepšuje revmatické, artritické a kožní potíže (lupénka, ekzémy, alergie). Uvolňuje bolest těla a svalů, vyživuje a uklidňuje pleť, stimuluje cirkulaci krve. Přináší osvěžení a relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou a hebkou. Pravidelné koupele se solí z Mrtvého moře se podílí na procesu detoxikace a regenerace pokožky.


Noční krém s kolagenem a minerály Mrtvého moře 50ml

    Koupel vanová celotělová – relaxace, regenerace, ekzémy, lupénka, potíže pohybového aparátu, alergie, potíže dýchacího ústrojí. 200 mg přírodní soli, doba koupele 20 minut, doporučená frekvence 2× týdně.
    Při opakovaných nachlazeních, nemocech dýchacích cest, alergiích, astmatu a jiných problémech doporučujeme horkou lázen s přírodní solí z Mrtvého moře. V lázni se minerály Mrtvého moře uvolní do ovzduší, chlorid sodný pročistí dýchací cesty od alergenů či usazenin, které způsobují opakované nemoci. Jedná se o intenzivní inhalaci.
    Solný peeling odstraňuje odumřelé buňky pokožky, prokrví a zjemní kůži celého těla či jeho částí. Voda z Mrtvého moře hydratuje a jemně promastí tělo. Vynikající pro manikúru a pedikúru. Při sprchování vmasírujte do pokožky, poté smyjte vodou.
    Již starověcí Římané si zde budovali lázně a využívali léčivých schopností vody a bahna. Mrtvé moře bylo a je využíváno k léčení, odpočinku a omlazování organismu. I proto je považováno za nejstarší a největší přírodní lázně na světě.


MRTVÉ MOŘE - Přírodní koupelová pěna s obsahem koncentrovaných minerálů z Mrtvého moře

    Přírodní sůl z Mrtvého moře je výsledkem přírodního solárního vypařování vody z Mrtvého moře. Díky vysokému procentu NaCl hraje významnou roli při léčbě kožních revmatických a dýchacích potíží.
    Mrtvé moře je známo svými zázračnými a léčivými vlastnostmi. Svým složením se Mrtvé moře výrazně liší od všech ostatních moří na Zemi. Je to cenný zdroj solí a minerálů používaných v medicíně i kosmetice. Koncentrace soli je v Mrtvém moři desetkrát vyšší než ve vodě jiných moří a oceánů. Moře je bohaté také na minerály. Mrtvé moře jich obsahuje 30 %, v jiných mořích a oceánech jsou pouze 3 %. Většina minerálů nemá organický původ. Znamená to, že tyto minerály neobsahují vodík, uhlí nebo kyslík a důsledkem je, že nepodléhají okysličení, což nakonec zachovává jejich obrovské terapeutické a léčivé vlastnosti. Vlastnosti Mrtvého moře jsou neocenitelné pro ozdravení, omlazení, navrácení životní síly a krásy jak pleti i vlasům, tak celému organismu.
    Magnézium odstraňuje zrohovatělou kůži a její zarudnutí. Magnézium zpomaluje proces stárnutí pokožky a uklidňuje nervovou soustavu, posiluje kosti a nehty, urychluje buněčný metabolismus.


Mon Platin - Hydratační a výživný krém s olivovým olejem 50 ml

    Produkty této řady vyživují pokožku i vlasy léčivými minerály a mikroelementy z Mrtvého moře, normalizují a upevňují jejich strukturu, stimulují výměnné procesy a krevní oběh, zachovávají krásu a mladistvý vzhled pokožky, zabraňují vypadávání vlasů.
    Tato sůl má stejnou kompozici jako minerální sůl z Mrtvého moře, navíc je obohacena modrým briliantem a aromatizována jasmínem, který osvěžuje a působí antidepresivně. Dodáváme v balení 500 g a 6 kg.
    Tyto solné kameny z Mrtvého moře mají speciální mikroskopickou strukturu zcela odlišnou od běžných solných kamenů. Díky působení tepla uvolňují mikroskopické částečky soli do ovzduší.
    Mrtvé moře je slané bezodtokové jezero s vysokým obsahem různých minerálů a stopových prvků. Jeho slanost (salinita) dosahuje až 33 %, čímž se řadí mezi nejslanější jezera na světě. Vysoká koncentrace minerálů (jód, hořčík, draslík, vápník a další) má blahodárný účinek na různá kožní onemocnění (lupénka, vitiligo, akné) a rovněž pomáhá při léčbě revmatických, artritických a respiračních problémů.


SOLNÝ PEELING S VODOU Z MRTVÉHO MOŘE 400G NOVINKA

    NOVINKA: netradiční pískoviště ze soli z Mrtvého moře. Rázem se hraní stává nejen zábavným, ale i ozdravným - sůl působí příznivě na dýchací cesty a kůži. Vhodné pro rozvoj jemné motoriky - pohyby a obratnost prstů, uvolnění zápěstí. 1 ks = 25 kg přírodní soli z Mrtvého moře se vysype do plastového či dřevěného pískoviště, které je možno umístit na jakékoliv místo v bytě.
    Řada kožních lékařů používá při léčbě svých klientů kvalitní LAMUR sortiment – přírodní, minerální soli z Mrtvého moře a minerální bahno z Mrtvého moře Izraele.
    Pro koho je náročné navštěvovat solnou jeskyni pravidelně, si může jednoduše přemístit klima solné jeskyně „domů“ v podobě několika kusů solných kamenů, čímž vytvoří zdravé a čisté prostředí celé rodině.


NOVINKA MAGNÉZIUM Z MRTVÉHO MOŘE

    Tuto unikátní blahodárnou léčivou sílu nenajdete nikde jinde na světě. Vytvářejí ji čtyři základní prvky:Slunce – atmosférická vrstva nad Mrtvým mořem je o 400 metrů mocnější než u běžných moří. U Mrtvého moře si můžete dovolit opalování bez vedlejších účinků a rizik. Naopak, právě sluneční záření je u Mrtvého moře jedním z nejdůležitějších léčebných prvků při léčbě kožních onemocněních.Země neboli bahno – černé bahno z Mrtvého moře je homogenní směs minerálů a organických a anorganických prvků. Bahno je používáno k zábalům, které odstraňují svalové a nervové napětí, zlepšují krevní oběh či ulevují od revmatických bolestí. Upravené bahno je používáno k čištění a zjemnění pokožky celého těla. Na dně Mrtvého moře byly odkryty ložiska síry a přírodního asfaltu. Také se za tak dlouhou dobu existence Mrtvého moře na dně vytvořila vrstva jílů (její tloušťka je asi 100 metrů!). Tyto jíly jsou známé právě jako bahno z Mrtvého moře (obsahuje 45% soli, 5% biomasy, 50% vody)Vzduch – díky nízké po
    Krystalická sůl z Mrtvého moře, která je očištěna od velkého procenta NaCl a je obohacena o cenné minerály, a to zejména hořčík 31-35%, draslík 20-28 %, nebo brom. Její složení se velmi podobá konzistenci vody z Mrtvého moře. Dodáváme v balení 500 g, 2 kg a 25 kg.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00