Jak na věc


mražené maso pro psy

Rendle's SV 2000 Discus Fodder Full Feed 200 g (hovězí srdce - vyvážená strava)

    *DOPRAVA JE MOŽNÁ přepravní společností PPL  - ZASÍLÁME JEN OBJEDNÁVKY OD 10 ks MRAŽENÉHO KRMIVA (včetně)!(TERMOBOX ZDARMA OD 20 KS, ODESÍLÁME OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKA)
    Pokud objednáváte celkem do 20 ks mraženého (včetně), je termobox zpoplatněn a musí být obsahem Vaší objednávky!  Pokud si nevyberete některý typ termoboxu sami, bude do objednávky přidán termobox vhodné velikosti dle počtu objednaného krmiva.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Vynikající mražené krmivo s cca 30% obsahem krevet je díky své jemné zrnitosti skvělý pro mladé ryby, ale také populární jídlo dospělých terčovců a všech ostatních okrasných ryb.
    Úspěšnost chovu terčovců závisí především na optimálně vyváženém krmivu.Super Vital 2000 představuje jedinečný výrobek pro úspěšný chov a odchov terčovců.


Vendulka utěšitelka to přehání s OMLAZOVÁNÍM! Začíná se jí to vymykat z rukou

    Závozy tohoto zboží probíhají každý všední den prostřednictvím speciálních mražených vozů. V případě, že jste Vaši provozovnu nenalezli v rámci našich tras, kontaktujte svého obchodního zástupce nebo naše operátorky. Objednávky na mražené a chlazené zboží je nutné udělat den předem. Minimální hodnota objednávky je 1500 Kč bez DPH.
    Kompletní mražené krmivo pro červené formy terčovců, které umocňuje červenou barvu díky zvláštnímu složení. Již po 4 týdnech podávání Vaše ryby budou vykazovat silnější a živější červenou barvu.
    Kompletní mražené krmivo pro modré formy terčovců, které umocňuje modrou barvu díky zvláštnímu složení. Již po 4 týdnech podávání Vaše ryby budou vykazovat silnější a živější modrou barvu.
    Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem nebo dodavatelem doporučenou koncovou cenu včetně DPH.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Mražená směs Benker's Premium Garnelenmix zlepšuje barvy a podporuje zdraví a vitalitu ryb. Směs je navržena jako kompletní krmivo pro náročné ryby jako např. L-sumci, terčovci a jiné cichlidy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00