Jak na věc


most-chráněné dílny

Chráněné pracovní dílny okres Most

    V keramické dílně pracují osoby s kombinovaným i mentálním postižením. Při práci je vede asistentka. Mezi výrobky převažuje dekorativní keramika – ozdoby na zeď, sezónní výrobky ( vánoční, velikonoční ozdoby ), misky, hrnky, vázy, tužkovníky a jiné.
    Program dřevařské dílny již není v provozu. V současné době se jedná o doprodej skladových zásob . Veškeré výrobky jako např. dřevěné hračky, didaktické pomůcky a drobnosti do domácnosti jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou ekologicky nezávadné. Na tyto výrobky vlastníme certifikát o nezávadnosti výrobků. Ukázka výrobků dřevařské dílny :
    Protože disponujeme vlastní šicí dílnou, navrhneme a ušijeme Vám klasické standardní výrobky podle Vašeho přání - tašky chňapky, zástěry, povlečení, ubrusy, závěsy , návleky na boty aj......
    V tkalcovské dílně pracují osoby s kombinovaným i mentálním postižením a pracovní režim je stejný jako v keramické dílně, zaměstnance vede při práci asistentka. Tkadleny tkají na ručních tkalcovských stavech koberce, polštáře a tašky. V roce 2007 jsme rozšířili sortiment výrobků chráněné dílny o různé výrobky z pedigu. Jedná se o misky, vázy a podnosy v kombinaci s keramikou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00