Jak na věc


moretti kamna

Luisa Moretti bambusová pyžama, noční košile, župany

    Nestíháte naší otevírací dobu? Zavolejte nám, rádi si s Vámi domluvíme individuální návštěvu.
     Nově v nabíce italská přírodní certifikovaná pleťová kosmetika a přírodní dekorativní kosmetika.
    Právě bambusové vlákno je materiálem, který má velkou budoucnost a stále více zákazníků ho vyhledává pro jeho naprosto jedinečné vlastnosti. Tkanina z bambusového vlákna výborně odvádí vlhkost, je prodyšná, takže vzduch se dostane až k pokožce, a také účinně zabraňuje tvorbě bakterií. Podle okolností buď zahřívá – nebo chladí, což je další jeho velká výhoda. Střihy jsou pohodlné, ale pyžamům a nočním košilím to nijak neubírá na jejich rafinovanosti a ženskosti, právě naopak! I milovnice romantického stylu najdou v naší nabídce kousky, které je potěší. Zboží v této kategorii nabízíme v luxusním balení. Nádherný dárek pro všechny ženy, které si potrpí na nenápadný a přitom cenově dostupný přepych.
    U nás zakoupené spotřebiče jsou od oficiálních českých dovozců a vztahuje se na ně plná zakonná záruka.


MORETTI COMPACT - dětské a studentské pokoje

    Nechte se hýčkat i ve spánku! Luxusní bambusová dámská pyžama a noční košile LUISA MORETTI vyrobené z vysoce kvalitní stoprocentní bavlny nebo bambusového vlákna jsou velice lehoučké a příjemné na omak. Jinými slovy, výborná volba především pro ženy s citlivou pokožkou nebo alergiky.


Luisa Moretti bambusová pyžama, noční košile, župany

    Bezpečný a zdravozně nezávadný nábytek (nejen) do dětských a studentských pokojů, šatny a skříně - Made in Italy. Vše v barvách, které vás ani vaše potomky nenechají chladnými. Vyberte si z cca   čtyřiceti modelů kompletního zařízení dětských a studentských pokojů a ze stejného počtu barevných kombinací. Pokojíčky Moretti Compact zahrnují psací stoly, židle, skříně, postele, palandy, skříně, police, komody a mnoho dalšího nábytku, který se vyznačuje logickým uspořádáním, praktičností a hlavně bezpečností. Nábytek Moretti Compact splňuje certifikaci srovnatelnou s výrobou hraček - nejpřísnější evropská kritéria pro obsah formaldehydu a barevné laky na vodní bázi. Počet a kvalita pantů je navržena tak, aby odolala nekompromisnímu dětskému prostředí. Upevnění dřevěných polic je zabezpečené kovovými úchyty, které zabraňují vyháknutí, samodovírací zásuvky jsou vybavené dvojím blokem proti neúmyslnému vytažení. Hrany jsou zaoblené, všechna kolečka jsou vybavena brzdami a průhledné výplně js
    Luxusní dámská pyžama LUISA MORETTI, noční košilky, dámské bambusové župany, domácí úbory

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00