Jak na věc


moravska chrastova cerpaci stanice

Akrobatické lety na letišti v Moravské Třebové

    Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.
    Výměna plynovodu omezí začátkem května dopravu v křižovatce ulic Komenského, Olomoucká a Čs. armády. Až do listopadu je uzavřena část ulice Lanškrounská. Sledujte dopravní značení. Děkujeme za trpělivost.
    Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.
    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? V tom případě Vám nabízíme vyhlídkové lety v letadle určeném až pro 5 pasažérů a jednoho pilota. Vyhlídkový let se tak stane jedinečnou vzpomínkou nejen pro Vás, ale i Vaše blízké.


Akrobatický let letadlem Zlín 142

    Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.
    Moravská vína jsou nám Čechům, Moravanům a Slezanům asi nejbližší. Důvod je prostý, všichni jsme hrdi na vína z naší země. Kdo by nebyl hrdý, když speciálně bílá moravská vína získávají jedno ocenění za druhým a jejich kvalita je přinejmenším srovnatelná s daleko většími vinařskými velmocemi. Nesmíme pochopitelně zapomínat ani na červená vína z Moravy, jejichž kvalita se rok od roku zvyšuje navzdory méně příznivým klimatickým podmínkám pro jeho pěstování. V neposlední řadě nelze opomenout fenomén posledních několika let, kterým jsou vína růžová jejichž obliba každým rokem stoupá. Specialitou střední Evropy a tedy i České republiky jsou ledová, případně slámová vína, která jsou pomyslným bonbónkem mezi víny a to jak v přeneseném slova smyslu, tak i proto, že jsou výjimečně sladká. O vínech z České republiky by se toho dalo napsat mnoho, ale lepší než číst je na vlastní ústa zažít. Vyzkoušejte některé moravské víno z naší nabídky rozhodně nebudete zklamáni.


Tandemové seskoky a paragliding

    Opravdovou chloubou letiště Moravská Třebová je zdejší akrobatické centrum, které se může pochlubit dlouhou historií a skvělými výsledky svých pilotů na světových soutěžích. Není divu, že letiště Moravská Třebová je využíváno jako domovská základna Českého reprezentačního týmu v letecké akrobacii. Mezi nejznámější odchovance místní akrobatické školy patří bezesporu Martin Šonka, který se od roku 2010 může pochlubit účastí ve světoznámých sérii leteckých závodů Red Bull Air Race. Pro Vás jsme připravili jedinečnou nabídku akrobatických letů se špičkovým profesionálním akrobatickým letadlem EXTRA 300, kde zažijete ten pravý adrenalin a nepřekonatelný zážitek stejně jako piloti Red Bull Air Race. Právě pro potřeby zdejšího akrobatického centra byla v roce 2013 otevřena na letišti Moravská Třebová nová asfaltová dráha, která umožňuje provoz i během zimních měsíců.
    Letiště Moravská Třebová najdete v obci Staré Město asi pět kilometrů severně od města. Místní letiště vzniklo během Druhé světové války pro potřeby německé armády, ale ihned po skončení bojů bylo obsazeno plachtařským aeroklubem, který zde sídlí s malými obměnami dodnes. Kromě bezmotorových letounů si dnes můžete na letišti Moravská Třebová prohlédnout i klasická sportovní letadla a samozřejmě si s námi zalétat vyhlídkový let skvělým 4 místným letadlem MAULE M-7 i s možností krátké pilotáže, kdy Vám pilot dle Vašeho zájmu na chvíli propůjčí řízení celého letadla.
    Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety z Moravské Třebové provozujeme celoročně s ohledem na počasí..
    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00