Jak na věc


monkey business cd

Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple

    Nar 1.2.1971 rodák z Kadaně, SPŠ Elektro Chomutov. Od 93-96 člen kapely David Koller solo. Od 96 doprovázel se svou kapelou PAN POT písničkáře Oskara Petra ( Krev,bláto, slzy 96 a Fabrica atomica 08) a M.Žbirku alb. MEKY 97 ,Bára Basiková band 96-99 Lhát se musí 96. Člen orch. Jesus Christ Superstar (Spirala 96 – HD Karlín 015),člen kapely PUSA (L.Dusilová, D.Koller)98. Člen KOLLERBAND 05-08. Založil kapelu PAN POT 95-2000 Od 99, první autorská deska CD OKREJ Je to důvod 07 s live kapelou se stejným názvem dodnes, od 08 rockalter kapela POTPALTO – CD Pamma Narie 015.
    Začínal ve folklórním souboru Rosénka. Po epizodě ve skupině Leguar GR se stal zakládajícím členem Monkey Business, se kterými mimo jiné získal v letech 2006 a 2007 ocenění Akademie populární hudby Zpěvák roku.
    Po studiu na pražské konzervatoři(obor hudebně-dramatický) začal působit jako herec a hudebník v Divadle Na Fidlovačce a též jako klávesista Monkey Business.Ztvárnil desítky divadelních rolí a napsal hudbu k více než padesáti inscenacím a pěti muzikálům(Adéla ještě nevečeřela,Marilyn,Nevěsta aj.)
    Roman Holý má velikost nohy 46, výšku někde kolem 1800mm, je ženatý, vlastní tři děti. Je vášnivým sběratelem čehokoli, od fotografií Vinnetoua , teflonových pánví až po sportovní vozy.


Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple

    Roman Holý (* 23. února 1966 Sušice) je český hudební skladatel, hudebník,zpěvák a producent. Je frontmanem a producentem skupin J.A.R. a Monkey Business a hovoří se o něm jako o předním šířiteli funkové hudby v České republice. Podle ankety časopisu Reflex je třetí nejdůležitější porevoluční hudební osobností.
    Skupina Monkey Business vydává v pátek 26. října nové album pod titulem Bad Time for Gentlemen. Nezaměnitelný rukopis Romana Holého, výtečné výkony vokalistů Matěje Rupperta a Terezy Černochové a špičková jména světového věhlasu - pozounista Fred Wesley (James Brown, George Clinton, Count Basie, Maceo Parker ad.), saxofonista Tivon Pennicott (Gregory Porter ad.), klávesista Ondřej Pivec (Ondřej Pivec Organic Quartet, Kennedy Administation, Gregory Porter ad.) a zpěvák Ashley Slater (Freak Power) spolu s jako vždy originálními texty jsou smrtící kombinací. Skupina si na albové novince dala záležet na každém detailu a posluchač bude při opakovaném poslechu nalézat stále nové drobnosti, které potěší ucho i ducha. Obal alba má nepřehlédnutelný design, kterému dominují dobové fotografie Bohdana Holomíčka.


Popis hry - Monkey go happy marathon 2

    Aktivně spolupracuje s předními režiséry divadelními i filmovými,Na Fidlovačce se uplatnil též jako režisér.V současnosti působí jako herec a skladatel v Divadle Na Vinohradech(Poslední z Haussmanů,Rod Glembayů,Amadeus,Caligula).
    Martin Houdek 18.8 1969 hráč na bicí nástroje a spoluzakladatel kapel Hlavní Uzavěr Plynu (1983), Božska těla (1985´1988), Dorota (1988´1990), Dorota B B (1991-1997), Monkey business
    Svoji první skupinu založil již ve čtrnácti letech a pojmenoval ji Sencroovna band.Ta se posléze transformovala do Ďáblových soustružníků.Dalším tělesem,které své těžiště přesunulo již do Prahy, byla Bossanova,novoromanticko-novovlná kapela, která již začala hrát poloprofesionálně. Roman Holýjako spoluautor natočil první desku kapely Dr.Max - Vaše tělo uletělo. Jako hráč na klávesy prošel i kapelami Slávka Jandy Jaya and Yandim Band a Panta Rhei.


Popis hry - Monkey Go Happy Stage 37

    Spoluzaložil i Monkey Business s Pavlem Mrázkem a Martinem Houdkem v roce 2000. Spolu s Ondřejem Brouskem nahrál a produkoval v roce 2004 soundtrack k fiktivnímu neexistujícímu filmu Crushing Bliss. Je autorem hudby k několik televizním či celovečerním filmům, například: Doblba!, Experti, Pohádkář,či Zatracení. Je rovněž autorem hudby k mnoha divadelním představením. Spolu s Matějem Ruppertem vystupuje v projektu G-Point Hunters. V České televizi moderoval televizní pořad Kinobox. Počátkem roku 2010 zakládá se zpěvákem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem novou kapelu Neruda, které vychází debutové stejnojmenné album Neruda u labelu EMI. Má na svém kontě celou řadu produkcí. Namátkou Burma Jones, Dorota BB, Autopilote, Terreza Černochová, Pavel Šporcl, Die El.Elephant, Despondancing a mnoho dalších.
    Potomek podruhů a bezzemků,z čehož pramení jeho lokajská a devotní nátura(viz.J.Menzel).Veterán československé kulhavé basovky.Bývalý člen radikální bigotně-folkové skupiny Žaludi.Zakladatel Klubu přátel zbytečných informací.Misogyn a misogym.
    Věnuje se též vážné hudbě(Symfonie č.1,Paradox,skladby pro P.Šporcla),aranžování(Funny Girl,MyFair Lady aj.),orchestraci a filmové hudbě(Micimutr,Láska je láska aj.).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00