Jak na věc


monika stikova i instagram

SEMIFINÁLNÍ fotografie v soutěži Creative Image Team 2016

    Kadeřnický salon Monika se nachází v centru Brna na ulici Veveří, 59. Pro rychlé objednání nás kontaktujte na telefonním čísle: 549256666 nebo osobní návštěvou. Termín Vaší návštěvy vybereme vždy tak, aby vyhovoval Vašim časovým možnostem i požadavkům.
    Náš kreativní tým se skládá ze tří kadeřnic, které se nepřetržitě vzdělávají v aktuálních trendech i nových technikách barvení či střihů. Rády Vám doporučí jeden z nich, hodící se k Vašemu osobitému stylu a vyhovující Vaším požadavkům. Novinkou je možnost platit kartou.
    Chtěli bychom Vás pozvat do kadeřnictví, které nabízí veškeré kadeřnické služby pro dámy, pány i ty nejmenší. Naším cílem je spokojený zákazník, proto ke každému přistupujeme individuálně s využitím všech našich dlouholetých profesionálních zkušeností. Tak přijďte a využijte kvalitních kadeřnických služeb za přejemné ceny v samém centru Brna.
    V našem kadeřnickém salonu Vám nejen vytvoříme krásný účes, ale také poradíme vhodný přípravek pro vaše vlasy. Pracujeme pouze s kvalitní vlasovou kosmetikou, jejíž výsledky budete moci vyzkoušet nejen u nás v salonu, ale i u Vás doma. Díky zkušenostem Vám můžeme nabídnout to, co bude pro Vaše vlasy skutečným přínosem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00