Jak na věc


moje šťastná čísla do sportky dnes

Online osobní horoskop zdarma online výklad>>

    Osobní číslo vypočítáme stejně jako u čísla duše, jen se souhláskami. U jména Bronislav Filip to je „b, r, n, s, l, v, f, l, p“ což se rovna 2+1+6+2+4+5+6+4+8=38. Jelikož nám vyšlo stejné číslo jako u čísla narození, tak číslo vydělíme dvěma a zaokrouhlíme nahoru, takže výsledek bude /19/.
    ahoj, já jen vypadá to zajímavě a opravdu to může i zafungovat, že se naše čísla skutečně vylosují. otázka ale je jak sportka ví, kdy si zrovna já vsadím ta svá čísla ? :-P
    Tak jsem to v sobotu vzorně přepočítala, dnes vsadila a ani ťuk. A to jsem měla 2 sloupečky, varianta příjmení za svobodna a varianta příjmení po svatbě. Opravdu Vám to někomu ve sportce vyšlo? Myslím tím na základě „zaručený úspěch“ šťastná čísla do sportky?
    Tady zase sečteme číslo narození a číslo osudu což je u jména Bronislav Filip 38+30=68. A jak jsme si řekli u čísla narození, tak čísla ještě jednou sečteme: 6+8=/14/.
    Bronislav Filip se narodil 11.2.1987. Sečte se den s měsícem (11+2=13) a k tomu se přičte sečtený rok (1+9+8+7=25+13=/38/). Pozor! Pokud nám vyjde větší číslo než 49 (např. 51), čísla ještě jednou sečteme (5+1).


Šťastná čísla do sportky - zaručený úspěch ;) » Nezařaditelné » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

    Pokud jde číslo sečíst, jak jsme si to ukázali u osobního čísla (př. 38=3+8), tak to uděláme. Pokud vyjde samostatné stejné číslo, tak jej vydělíme dvěma (pokud vychází zbytek, tak jednu půlku zaokrouhlíme nahoru a druhou dolu) a následně obě čísla vynásobíme. Takže např. u čísla 9 by to bylo 5*4=20.
    mne vyslo dvakrat cislo 56, co s tim? poprvy jsem ho secetla, takze 5+6=11. a podruhe co s tim? 1+1=2 nebo 1½=5,5 a zaokrouhlim a vynasobim, coz je nakonec 5x6=30? dik za odpoved, normalne podle clanku bych to cislo delila, ale zarazila me tady odpoved pro Lenku, ktere vyslo jedno cislo trikrat za sebou a na to druhe cislo jsi ji poradil to jen secist.
    Podání sportky je lákavá věc, zvlášť když se Jackpot pohybuje nad 50-ti milionovým limitem. Stáčí uhodnout jen šest čísel, ale jaké čísla to budou? Možná to máte vepsané ve jméně, stáčí si je jen vypočítat.
    Teda, „panu“ Novákovi ještě nebyl ani rok a už sází do sportky jako by se nechumelilo. Ale jinak hezký :-) Určitě zajímavý, eště bys to mohl ozkoušet :-D
    Autor použil „záhadnou“ tabulku pro výpočet čísel-není to ani tzv.Chaldejská,ani Pythagorovská, prostě něco mezi těmito dvěma-tak trochu chaotická! Zdroj:František Kruml,Šťastná čísla / Fortuna Libri,Praha-2009 /. Ale je to přeci j e n h r a .....! ?


Šesté číslo = osobní číslo roku

    ahoj, vsadili jsme s přítelem a po dlouhé době jsme vyhráli 170 korun :) ostatní sloupečky jsme dali náhodné tipy, ale příště budeme sázet asi jen naše dva sloupečky a k tomu šanci a těšíme se na příští výhru :)
    Robert: Omlouvám se za pozdní odpověď. Jinak v článku stoji Pokud nám vyjde větší číslo než 49 (např. 51), čísla ještě jednou sečteme (5+1). Takže 5+2
    Již od pradávna nesou čísla magický podtext. Čísla jsou všude a nesou spousty informaci. A jaké jsou ty čísla do sportky? Stačí si napsat na papírek celé své jméno např. Bronislav Filip a očíslovat písmenka podle následující tabulky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00