Jak na věc


moduloví dům na klíč

Dům za 780 tisíc a stavba 4 hodiny? Je to možné!

    Pokud chcete bydlet nově, plnohodnotně a opravdu celoročně máme pro vás řešení v podobě modulového bydlení!  Jedná se o zakázkovou výrobu celoročního, zatepleného modulového domu s možností volby různého příslušenství, vybavení s možností přihlášení na číslo popisné. Náš vzorový modulový dům můžete osobně vidět v našem prodejním centru, fotky najdete v aktuální nabídce mobilních domů. Nejmenší rozměry začínají od šířky cca 2,5 m po cca 4 m, délky od cca 4 m po 10 m. Dva moduly mohou mít největší rozměr cca 10 x 8 metrů. Dodání může být na „klíč“ nebo máte možnost si různé věci dodělat sami. Cenové nabídky zasíláme po základním upřesnění rozměrů modulu, místo dodání a uvítáme nějaký jednoduchý nákres (půdorys). Tento typ stavby musí mít technickou připravenost, stavební a ostatní povolení (obdoba RD), základová deska s přípojkami není podmínkou, můžete využít levnější provedení jako např. betonové patky či pásy. Skoro hotový dům Vám přivezeme od cca 6 týdnů po 15 týdnů (záleží na rozměr
    Zákazník si vybere typ, následně se s firmou pobaví, jaké vybavení, druh topení či jiné drobnosti si v domku přeje. Následují tři měsíce, kdy se mobilní modulový dům vyrábí, samotná montáž už je pak otázkou několika hodin či dnů.
    O otázku bydlení se dříve či později začne zajímat snad každý, kdo nechce prožít všechny své dny ve svém dětském pokoji, pod ochrannou rukou rodičů. A takových asi moc nebude. Vy tedy rozhodně nemáte v plánu zůstávat či vracet se k rodičům do domu či bytu, chcete bydlet ve vlastním, ale netušíte, kde na to máte vzít prostředky? Vzít si hypotéku na 35let se vám zrovna dvakrát nechce, vždyť kdo také může dopředu vědět, jak to bude na několik desítek let dopředu mít s prací? Nebo zda se mu během těch let nenaskytne lepší pozemek, kde by chtěl bydlet a žít? Nemusíte ale zoufat, protože takové dilema řeší velké množství lidí a navíc, my máme možnost, jak vám k pěknému bydlení pomoci, aniž byste se museli zadlužovat miliony na desítky let dopředu.


Chcete Freedomek? Nebo se chcete jen na něco zeptat?

    Návštěva FreedomkuModulový mobilní dům Freedomek je vyroben z 95 procent ze dřeva. Jeho nosná konstrukce z lepeného dřeva má přesné spoje podle švýcarského patentu. Zateplení tohoto domu k celoročnímu bydlení tvoří dřevovláknitá izolace, která má vynikající fázový posun "den-noc". Plášť ́ Freedomku je difuzně otevřený, fasáda je zpracována ze severského modřínu. Vytápění modulového domu je snazší než u Mobilheimu a nabízí více způsobů od designového lihového krbu až po tepelné čerpadlo. Úsporu elektrické energie při vytápění zajišťují tepelně-izolační vlastnosti stěny, jejíž tloušťka 30 cm odpovídá tepelně-izolačním vlastnostem cihlové stěny o šířce 3,6 metru.
    Z čeho vybírat?K dispozici je sedm modelů, kdy nejlevnější stojí 784 tisíc a slibuje pohodlné bydlení na ploše 22 metrů čtverečních. Je pravda, že si jej pořídí spíše nějaký vlk samotář než početná rodina, ale je tu mnoho dalších modelů, kdy nejdražší varianta vyjde na 3 miliony, je určená až pro šest osob a nabízí pět místností s plochou 98 metrů čtvereční.
    Toužíte-li po vlastním bydlení, pak by tu bylo řešení. Musíte se však spokojit s tím, že o žádnou vilu nepůjde. Tyto mobilní domy na klíč ale poskytnou vše, co potřebujete, navíc utratíte jen 780 tisíc a váš modulový dům bude stát už za 4 hodiny.
    Otázka bydlení tak může díky našim službám pro vás vyřešena jednou pro vždy. Možná jste si mysleli, že takové bydlení je možné jen přes letní měsíce, ale tak tomu není. Stačí několik úprav, instalace krbu či zateplení, a můžete si v klidu a pohodě užívat zasněžené okolí i třeskuté mrazy za oknem svého krásného nového mobilního domu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00