Jak na věc


modelace prsou

Rekonvalescence po modelaci prsů

    Stejně jako ženy, tak i muži touží být stále mladí, pevní a žádaní. Právě proto je stále častější, že nás se svými problémy oslovují muži. Ke všem zákrokům estetické plastické chirurgie přistupujeme s ohledem na individuální potřeby klienta.
    Modelační operace prsů není tak náročná, jako v případě augmentace prsů či plastiky prsou za účelem zmenšení poprsí. Proto je také pooperační průběh obvykle bez komplikací a rekonvalescence není nijak složitá.
    Beru na vědomí, že za účelem farmakovigilance lze na základě zákona předat mé osobní údaje držitelům rozhodnutí o registraci a příslušným státním institucím v ČR i v zahraničí. Zároveň prohlašuji, že jsem si vědom/a svých práv vyplývajících z ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména svého práva přístupu k osobním údajům, práva na opravu osobních údajů, na informace o zpracování mých osobních údajů ve smyslu ustanovení § 12 zákona č. 101/2000 Sb. a práva požadovat vysvětlení a nápravu, pokud by zpracováním mých osobních údajů byla porušována ochrana mé osoby nebo mého soukromého a osobního života či zákon ve smyslu ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb.


Neváhejte s konzultací – pomůžeme Vám!

    V případě, že vážně uvažujete o některém ze zákroku estetické plastické chirurgie, pak se prosím objednejte na nezávaznou osobní konzultaci s naším špičkovým plastickým lékařem MUDr. Davidem Tomáškem. Na konzultaci s Vámi probere a zhodnotí Váš problém a podrobně představí možné metodiky zákroku. Cena konzultace činí 500 Kč bez ohledu na její trvání.
    Pokud byly v průběhu operace zavedeny pacientce drény, jsou odstraněny po 24 až 48 hodinách. Z kliniky pacientky odcházejí bez drénů a v elastické podprsence. Bezprostředně po operaci se žena obvykle cítí velmi dobře a často se již po 2 týdnech vrací do běžného života.
    Od půlnoci před operací nesmějí pacientky jíst, pít ani kouřit. Výjimku mohou tvořit pacientky nastupující k operaci až po obědě, které mohou snídat. Pravidlem je, že není možné jíst ani pít 6 hodin před zákrokem. Kůži není vhodné natírat žádným krémem, podpaždí musí být před operací oholeno. Zákrok nemůže být proveden v případě, že žena trpí na akutní akné, ekzémy, či plísně v podkožních rýhách. Není samozřejmě možné operovat při celkově špatném zdravotním stavu pacientky.


Pokyny před nástupem k operaci:

    Pro poskytnutí údajů a skutečností centru Precizia, provozované společností Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o., tak v rozsahu komunikace prostřednictvím této poradny rovněž zprošťuji lékaře odpovídajícího na můj dotaz povinnosti mlčenlivosti podle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. Poskytnutí mých osobních údajů je dobrovolné.
    Modelace prsů je pro tělo poměrně šetrná, proto komplikace nejsou příliš obvyklé. Ženy nemusejí podstupovat žádnou zvláštní předoperační přípravu, stačí, když se zaměří na několik věcí. Tři týdny před zákrokem by neměly užívat léky, snižující srážlivost krve. Je vhodné podstoupit mammologické, sonografické a případně také mammografické vyšetření.
    Operace prsů však může probíhat různě. Pro volbu operačního postupu je pochopitelně rozhodující tvar a velikost prsů před operací. Zkušený operatér posoudí, jaký postup je pro danou pacientku vhodný, aby byl výsledek co nejlepší. Podle volby operačního postupu se liší i jizvy, které po zákroku zůstanou.


Operace, které lze provádět současně s modelací prsou

    U některých postupů zůstávají pouze cirkulární jizvy kolem dvorce, které mohou být doplněny i šikmou vertikální jizvou, směřující k podprsní rýze. Nejobvyklejší jsou jizvy ve tvaru obráceného písmene T, kdy horizontální jizva je umístěna pod samotným prsem, kde je velmi nenápadná. U nedostatečného objemu prsů je možné provést současné vyplnění prsů silikonovými implantáty. Doplnění objemu jinými metodami doporučujeme eventuálně odloženě. Operace trvá podle rozsahu 1,5 – 2 hodiny.
    Před samotnou operací si chirurg pečlivě prohlédne prsa pacientky, aby mohl zvolit správný operační postup. Pokud trpí žena výraznou ztrátou objemu žlázy, je přebytečná kůže pod dvorcem využita na vyplnění nově tvarovaného prsu. Prsa jsou doplněna materiálem, který je tělu vlastní, modelace je proto pro tělo velice šetrná. Po doplnění vypadá prs plnější a působí mladistvým dojmem.
    Každá žena chce mít krásně tvarovaná a pevná prsa. Tvar prsů se však může v průběhu života měnit. Ať už je změna způsobena porodem a kojením, nebo významným úbytkem váhy, ženy s povadlými prsy se obvykle cítí méně atraktivní. Často trpí pocitem méněcennosti, může být dokonce narušen i sexuální vztah s partnerem. V takovém případě se nabízí jako řešení právě modelace prsou.


Možnosti zajištění předoperačního vyšetření

    Mezi vzácné pooperační komplikace patří například hematom či infekce v ráně, kterým lze předejít především správnou volbou operatéra a specializovaného pracoviště. U pacientek s horším hojením ran může dojít ke zbytnění pooperační jizvy, které je obvykle dočasné a vymizí po 12 až 18 měsících. Pokud přetrvá, vyžaduje si následnou léčbu.
    Obličej patří k nejexponovanějším a nejpoužívanějším částem lidského těla. Je tedy přirozené, že první známky stárnutí se projeví právě na něm, a že právě na obličeji řešíme i drobné vrásky či povadnutí kůže nejvíce. Estetická plastická chirurgie umí obličeji navrátit mladší vzhled, svěžest a radost.
    Změna tvaru prsou je obvykle způsobena úbytkem hmotnosti prsní žlázy. Ženy pak mají v dané oblasti nadbytek kůže, který neesteticky visí. Zbytek žlázy na hrudní straně se sesune dolů a dochází k poklesu prsu. Plastika prsů je velice efektivní operace, která navrátí původní tvar ochablým prsům. Díky operaci mohou ženy získat pevnější, vysunutá prsa atraktivního tvaru, která jim pomohou cítit se krásnější.


Modelace povislých prsou – se zvětšením

    Podstatou modelace prsů je vysunutí nízko uložených prsních dvorců do normální polohy a zmenšení nadbytečného kožního krytu kolem a pod dvorcem. Tím se prsa nadzvednou a získají plnější a dokonalý tvar. Modelace prsů je na naší klinice často vyhledávaným zákrokem, který je pro pacientky zárukou výborného výsledku.
    Seběvědomí v intimním životě hraje velmi výraznou roli a bez něj není možné si intimní chvilky s partnerem naplno prožít. Estetická plastická chirurgie nabízí řadu zákroků, které dokážou sebevědomí výrazně zvednout a navrátit tak prožitek z intimních chvil.
    Pacientka se musí dostavit na kliniku ještě 17 až 21 dní po operaci, kdy jsou jí odstraněny nevstřebatelné podkožní stehy. Velmi často používáme vstřebatelné stehy a pak je možná první kontrola až po měsíci od operace. Poté už stačí, když bude dodržovat lékařova doporučení. Je nutné, aby ženy 6 týdnů po operaci nosily elastickou podprsenku bez kostic, kterou nesvlékají ani v noci. Asi 4 týdny mají pacientky na jizvách nealergizující náplasti a 4 – 6 týdnů se vyvarují větší fyzické námaze.


předoperační vyšetření a pokyny před výkonem

    Souhlasím s tím, aby centrum Precizia, provozovaná společností Centrum estetické plastické chirurgie DaTOM, s.r.o. IČ: 27240983, se sídlem Praha 11-Chodov, Konstantinova 1479/1, PSČ 149 00, shromažďovala, zpracovávala, uchovávala a zveřejňovala mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři a v další komunikaci, včetně případných údajů o mém zdravotním stavu, a to v automatizovaně vedené databázi, za účelem zpracování a zodpovězení mého dotazu, a to na dobu neurčitou ode dne udělení tohoto souhlasu.
    Naše špičkově vybavené pracoviště je přináší absolutní komfort pro naše klienty a je zárukou bezproblémového pooperačního průběhu a rychlé rekonvalescence.
    Vyberte zákrok, kterého se konzultace bude týkatZvětšení prsouModelace povislých prsouZmenšení prsouPlastika asymetrických prsouPlastika prsních dvorců a bradavekZvětšení prsou vlastním tukem (autoaugmentace)Plastika prsu po mastektomiiRozšířený FACE a SMAS liftingModerní MIDFACE lifting EndotinemPlastika očních víčekPlastika rtůModelace a přišití ušních boltcůPlastika nosuMINI liftingProstý kožní FACE liftingKlasický MIDFACE liftingLifting čelaOdsátí tuku – liposukcePlastika břichaVyhlazení povadlé kůže na pažíchVyhlazení povadlé kůže na stehnechPlastika stydkých pyskůPlastika hrázeZvětšení bodu „G“ObřízkaPlastika prsní žlázy - gynekomastieProdloužení a rozšíření penisuZlepšení erekce rázovou vlnou UZJiné


zákroky, které lidé také využívájí

    Každý by si přál mít mladé, pevné a pružné tělo. S přibývajícím věkem je ovšem častý nárůst váhy a povolení kůže, především na bříšku, stehnech a pažích. I s těmito problémy si umí současná estetická plastická chirurgie úspěšně poradit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00