Jak na věc


modelace oboci kolin

Plastika prsou - modelace, zvětšení

    Úprava terénu pozemku, to bývá první krok při realizaci zahrad. Taková správná modelace terénu dokáže zahradu úplně změnit, třeba ji rozdělit na několik částí z nichž každá plní úplně jinou funkci. Jestli se Vám Váš pozemek a zahrada nelíbí, zvolte modelaci terénu.O tom bude dnešní díl pořadu Polopatě.
    Modelace zahrady v klasickém satelitu. Taková správná modelace terénu dokáže zahradu úplně změnit. I na zcela rovné zahradě lze díky modelaci a zídce vytvořit prakticky cokoliv.


Bagrování jsme povýšili na umění

    Každý o něčem sníme a já to mám jako povolání. Jsme rodinná firma a investovali jsme všechny své peníze do techniky, abychom mohli naplnit vizi a tvořit jen ze společné fantazie. Modelace zahrady je Váš otisk přírodě. Stejně jako my máme papilární linie a jsme každý jedinečný, máme každý svoje touhy a sny. A na ně já se ptám. Originalita je něco původního. Rukopis, který se vpisuje do každé zahrady, je moje spojení se s něčím, kdy nevím a najednou ano. Pokaždé pouze učešu vše, o čem jsme hovořili, a pak to nakreslím. Je velmi důležité naslouchat a mít pokoru a nenechat do toho mluvit vlastní ego. Mám 98% úspěšnost prvonávrhů. Přesto jsem stále vzrušen očekáváním, jak bude přijat. Mojí největší inspirací je příroda sama. Všechny vzory v ní najdete, všechny barvy, tvary, nápady, všechnu krásu, všechnu jedinečnost. Příroda je nepřekonatelná. Je v ní ukryto spojení s naší fantazií. Modelace je tvorba, je to Váš otisk přírodě. Můžete mít doma Váš mikrosvět, Vaší krajinu, vodu, skálu, potok.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00