Jak na věc


modeláž nehtů foto

Potažení přírodních nehtů gelem

    Modeláž nehtů - Pomocné a dokončovací přípravky: Přípravek pro lepší přilnutí mezi přírodním nehtem a gelem nebo akrylem. Aplikuje se štětečkem na přírodní nehet před nanesením gelu.
    WZ systém > Štětce pro nehtovou modeláž a zdobení, | štětec na gel, štětec na akryl, polchý štětec, kulatý štětec, přírodní vlas, umělý vlas, zdobící štetec, štetec na NailArt
    Modeláž UV gelem je šetrná k vašim nehtům, nehty mají po modeláži přirozený vzhled, jsou pružné, odolné, trvanlivé. Výsledný vzhled – tvar, barva záleží pouze na vašem vkusu, nebudeme vám vnucovat to, co se vám nelíbí. Jen se můžeme podělit o naše zkušenosti. Pokud zvolíte nail-art, budete nosit na svých nehtech originální dílo.
    Zdobení nehtů základní - Naučíme vás, jak nakreslit co nejtenčí čárky, jak na tečky, jednoduché kytičky, roztahování gelů, houbičkování, aplikace kamínků apod.
    Modeláž nehtů - Pomocné a dokončovací přípravky: Přípravek pro lepší přilnutí mezi přírodním nehtem a umělým nehtem. Aplikuje se štětečkem na přírodní nehet před nalepením umělého nehtu.


Zdobící tyčinka oboustranná s kulatými hroty

    Každá žena se může radovat z krásně upravených nehtů. Profesionálně provedená nehtová modeláž zkrášlí vaše nehty, zároveň i ruce a pozvedne vaše sebevědomí. Už nebudete muset na veřejnosti schovávat ruce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00