Jak na věc


mjc zlín

PRO UVEŘEJNĚNÁ ŠKOLENÍ HLEDÁME VLASOVÉ MODELKY/MODELY

    Najdete u nás kosmetiku špičkové kvality od renomovaných výrobců Edelstein v produktových řadách Young, Trend up, Evolution, Native, Keratin, Xflex, Luxina. Ucelený sortiment nabízí také RR Line, Teotema, Cotril, Maxima/NHP/Vitael, Medavita, Parisienne, Directions, Omeisan a další. Vybírat můžete také z profesionální kosmetiky pro tvář a tělo Byotea, Osaine, Refectocil, Xanitalia. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku pomůcek z celého světa Xanitalia, Comair, LaborPro,  Oster, Moser, Babyliss Pro, Jaguar Solingen, Fuji, Ceriotti, Matador a další.
    VÁŽNÍ ZÁJEMCI nás neváhejte kontaktovat na telefon: 776 735 000, kolegyní budete vyzvání k zaslání reálné fotografie celé délky vlasů, dále dle telefonické dohody. Také prosíme uvádějte město, kde se chcete zúčastnit jako vlasová modelka, děkujeme a těšíme se Vás.
    Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Nebo volejte +420 777 892 013. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.
    Velkoobchod – maloobchod kadeřnických a kosmetických potřeb. Nabízíme profesionální kosmetiku pro vlasy, pleť i tělo, kadeřnické a kosmetické potřeby, nástroje, pomůcky, elektro nástroje, nábytek. Salonům nabízíme zázemí, nejenom z hlediska produktového vybavení, ale i technologicko-profesního růstu.


fmrb347y1mjc Pánské Vans Slip-On 59 Slip on boty Denim C&L/Black Český

    Během roku pořádáme mnoho školení a technologických seminářů pro kadeřníky po celé České republice. Na těchto akcích předvádějí naši odborníci praktické ukázky barvení, melírování, odbarvování, včetně péče a střihů (i pánských) či společenských účesů. Na tyto akce hledáme vlasové modelky/modely. Nezáleží na věku či vizáži!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00