Jak na věc


miraclean zinková emulze dr.max

MIRACLEAN Akné čistící zinkové mýdlo 200ml

    Přípravek naneste na tampón a postiženou pokožku šetrně umyjte, po umytí důkladně opláchněte vodou. Pokud je výskytem akné postižena velká plocha pokožky, např. záda, lze přípravek naředit vodou a použít jako sprchový šampón. Použijte večer.
    EKOCHEM COSMETICS je dynamicky se rozvíjející společnost s 20 - ti letou tradicí. Její výrobky zaujímají na českém trhu významnou pozici. Firma se zabývá výrobou tělové a vlasové kosmetiky, opalovacích přípravků. Dále speciální kosmetiky pro potlačení projevů nejrůznějších kožních problémů a onemocnění. Okrajově pak výrobou čistících a mycích prostředků pro domácnost a lehké provozy.
    Indikace > Kůže, vlasy a nehty > AknéIndikace > Kůže, vlasy a nehty > Problematická pleťKosmetika a drogerie > Péče o pleť > Čištění pletiKosmetika a drogerie > Péče o problematickou pleť > Akné
    Bohužel zde zatím není žádný komentář. Máte-li s MIRACLEAN Akné čistící zinkové mýdlo 200ml vlastní zkušenosti, podělte se o ně s návštěvníky naší on-line lékárny a napište vlastní recenzi ;-)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00