Jak na věc


miraclean zinková emulze praha

Miraclean zinkový přípravek 50ml

    MIRACLEAN Zinková čisticí voda s ethyllaktátem je voda na problematickou pleť, speciálně určená k ošetření aknózní pleti. Zinková voda pro hlubší čištění aknozní pleti snižuje možnost podráždění pokožky a reguluje stupeň odmaštění. Ethyllaktát rozpouští tukové zátky komedonů a zabraňuje množení bakterií. Triclosan a zinek postiženou pokožku regenerují.
    Indikace > Kůže, vlasy a nehty > AknéIndikace > Kůže, vlasy a nehty > Problematická pleťKosmetika a drogerie > Péče o pleť > Čištění pletiKosmetika a drogerie > Péče o problematickou pleť > Akné
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    EKOCHEM COSMETICS je dynamicky se rozvíjející společnost s 20 - ti letou tradicí. Její výrobky zaujímají na českém trhu významnou pozici. Firma se zabývá výrobou tělové a vlasové kosmetiky, opalovacích přípravků. Dále speciální kosmetiky pro potlačení projevů nejrůznějších kožních problémů a onemocnění. Okrajově pak výrobou čistících a mycích prostředků pro domácnost a lehké provozy.


Miraclean zinkový přípravek 50ml

    Akné je kožní choroba, postihující vývody mazových žláz v oblasti vlasového folikulu. Na akné trpí většina mladé generace. Hojení akné je běh na dlouhou trať a vyžaduje vytrvalost a pravidelnost péče obvykle v řádu několika měsíců. Falešné naděje na rychlé zlepšení pak vedou jen ke zklamání a k nedůvěře v léčbu. Kosmetická řada Miraclean - Akné komplexně řeší problémy spojené se vznikem akné jako jsou čištění, dezinfekce a zklidnění kůže v oblasti komedonů, snížení maštění pokožky, uvolnění tukových zátek komedonů a zabránění množení bakterií a dalších mikroorganismů na kožním povrchu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00