Jak na věc


milovice obory

Rozklikávací rozpočet města

    Projekt "Rozvoj systému řízení kvality a vzdělávání zaměstnanců Mú Milovice" spolufinancovaného z finanční podpory Evropské unie zde
    Projekt "Zateplení budovy č. p. 347, 348 ul. Dukelská ve městě Milovice" spolufinancovaný EU - Fondem soudržnosti v rámci OP Životní prostředí
    Nabízíme Vám velké množství nemovitostí ve městě Milovice. Máte možnost si u nás vybrat jak malé byty (garsoniéry, 1+KK apod.), tak vícepokojové byty, stejně jako domy, vily, či komerční prostory. Nemovitosti v oblasti Milovice jsou komodita, po které je velká poptávka. Toto je zapříčiněno několika faktory – výbornou infrastrukturou města, dobrým rozmístěním různých obchodů, institucí a podobně. Reality v oblasti Milovice můžete vybírat i podle lokace ve městě – např. pokud si přejete bydlet v rušnějším centru, či naopak v klidnější okrajové oblasti města, adekvátní nemovitosti v naší nabídce naleznete.


Pozvánka na setkání s občany - KoDuS

    Bydlete ve městě s kompletní občanskou vybaveností, kde si můžete třeba ráno zaběhat v jednom z mnoha milovických lesoparků. Nákupy, lékaře i úřady máte vždy do 10 minut chůze a několikrát za hodinu Vám jede autobus MHD. V centru Prahy vlakem za 40 minut, autem u metra do 20 minut. To všechno a mnohem víc Vám Milovice nabízejí.
    Milovice se za 25 let původně z vojenského posádkového města staly atraktivní lokalitou pro bydlení, podnikání i aktivní odpočinek. Milovice jsou nejrychleji rostoucím městem ve Středočeském kraji a nabízejí tak spoustu příležitostí.
    Projekt „Výměna svítidel veřejného osvětlení ve městě Milovice byla realizována s dotací ze státního rozpočtu v rámci Státního programu na podporu úspor energie na období 2017 – 2021 Program EFEKT 2018"

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00