Jak na věc


mikulasska jizda praha

Dovolená 10.1.2019 - 28.1.2019

    Taštička má na přední straně nápis MERRY CHRISTMAS a vyšítou botičku, je na zip s poutkem do ruky nebo přes rameno.Taštička je velice prostorná a vhodná na Mikulášské sladkosti.
    Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.
    Velká Mikulášská show na náměstí.Pódium, kulisy, konfetový ohňostroj, světelné a kouřové efekty. Ztvárnění Nebe i Pekla. Nejhodnější Mikuláš, rozverní čerti a štědří andělé.Vhodné jako dárek dětem od města či obce.
    Devadesát minut zdravé zábavy pro děti. Veselý smích při soutěžení s mikulášskou, andělskou a čertovskou tématikou. Spravedlivý Mikuláš, roztomilý čert a andělský Anděl se představí v plné parádě. Zábavné soutěže i program, vhodné pro širokou věkovou skupinu. Na závěr zdravý a veselý pohyb s čertovskou diskotékou.


Související zboží - Mikulášská červená taštička

    Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.
    Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00