Jak na věc


mezi ruskem a ukrajinou hrozí válka

Místní akční skupina Mezi Úpou a Metují se představuje

    MAS Mezi Úpou a Metují také zrealizovala dvouletý projekt Místní akční plán vzdělávání (tzv. MAP) na Jaroměřsku. V současnosti realizuje jeho pokračování tzv. MAPII. Tento projekt je zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let. Zahrnuje oblasti podpory pedagogů, spolupráce asistentů pedagoga a peadogogů, podporu slopupráce škol s dalšími subjekty a odborníky.
    Malí aligátoři se líhnou z vajec postupně. Nejdřív samečkové a za pár dní samičky. Pohlaví si určí maminka tím, jak hluboko skupinku vajec zahrabe. Věděli jste to? Tak teď to víte a navíc se Mezi námi zvířaty seznámíte s lidmi, jejichž život se kolem aligátorů a krokodýlů točí od rána do večera. Zveme vás do krokodýlí ZOO v Protivíně.
    Jedná se o venkovský mikroregion, jehož území se nachází v blízkosti hranic s Polskem a je obklopeno třemi významnými městy - Náchodem, Novým Městem nad Metují a Jaroměří. Součástí mikroregionu jsou tři města, na pomyslném středu Česká Skalice a na severovýchodní hranici pak Červený Kostelec a Jaroměř.
    S moderátorkou Danou Syslovou vás ještě zveme posedět a na kávu do „takové normální zvířecí rodinky“ a do smečky francouzských honicích psů, kteří jsou k uzoufání k neutahání. A to je Mezi námi zvířaty téměř všechno. Poslední překvápko je totiž opravdu překvápko.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00