Jak na věc


metody pedagogického výzkumu

VÝHODY FLEBEKTOMIE PODLE HORÁKOVÉ :

     Přestože náš výkon je dlouhý na celý den, jde o metodu naprosto bezpečnou, bez rizika embolie a jiných komplikací, které se popisují po klasické operaci. Je to zákrok velmi šetrný a co je pro pacienta velká výhoda, že se dělá bez narkózy pouze v místním umrtvení, a že u něho nešijeme ani neřežeme. Tudíž kosmetické výsledky jsou krásné. Není nutný pobyt v nemocnici, pacient po zákroku jde ihned domů. Končetina po provedeném zákroku sama nebolí a je plně funkční, pouze na pohmat je citlivá jako modřina asi týden. Pacient hned po zákroku musí chodit, cítí se výborně.
    Ve většině případů se nám podaří odstranit tří kmenové žíly s jejich větvením při jednom zákroku. Čtvrtá kmenová žíla se potom řeší v dalším výkonem.


FLEBEKTOMIE PODLE HORÁKOVÉ

    Naše pracoviště je úzce specializované pracoviště, kde provádíme ambulantní kosmetikou flebektomii, která je schopná v místní anestezii odstranit nemocnou žílu najednou, bez hospitalizace a bez rizika embolie. Vypracovali jsme NOVÝ POSTUP AMBULANTNÍ FLEBEKTOMIE, který se výrazně liší od běžně prováděné ambulantní flebektomie, ale i od klasických chirurgických zákroků, laserů a radiofrekvence. Náš nový způsob provedení flebektomie umožňuje odstranit nejenom křečovou žílu, která je pro pacienta viditelná, ale i její zdroj, který již pouhým okem vidět není. Je to veliký rozdíl, jelikož standardní flebektomie je schopná odstranit pouze viditelnou křečovou žílu, ale již neřeší její zdroj. Standardní klasická flebektomie bežně prováděná je zákrok menší (trvající 1,5-3 hodiny dle rozsahu) a většinou se používá pouze jako doplňková metoda klasické chirurgie.(Rordíl je posaný v odkaze Dotazy-Jaký je rozdíl Vaší metody ve srovnání s flebektomií obecně prováděné) Oproti tomu flebektomie provedená
    Naší technice nevadí ani velikost žíly, ani složitost průběhu a uspořádání kmenových žil. Pracujeme totiž s každou kmenovou žílou originálně a postupně sledujeme její průběh a větvení, takže může být perfektně odstraněna jedna po druhé i se svým vzájemným propojením.
    Je zde velmi důležité, v jakém stavu onemocnění se pacient dostaví. U mladých lidí je kvalita žil obecně lepší, žíly ještě nejsou tak křehké, může se z těchto důvodů pracovat rychleji a je zde možnost udělat všechny čtyři kmenové žíly při jednom zákroku. Pokročilejčí stav onemocnění vyžaduje ve většině případů dva zákroky, jelikož je již postiženo kromě kmenových žil, velké množství větví a ty je nutno rovněž odstranit, aby se docílila kvalita zákroku.Žíly bývají u těchto pacientů křehčí a tím se práce rovněž prodlouží. Od toho je i odvislá délka druhého zákroku a cena výkonu. Když se pacient dostaví již v hodně zanedbaném stavu, čekajího potom dva celodenní výkony.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00