Jak na věc


meteorologický roj geminidy

Elektronický meteorologický slovník výkladový a terminologický (eMS) sestavila ČMeS

    " class="btn_ctrl bold" onclick="if (timeout_id == null) { window.animate(); highlight_btn(); } else { if( nahrano == 1) clearTimeout(timeout_id); timeout_id=null; highlight_btn(); }" id="btn_play" name="btn_play" onmouseover="highlight_on(this);" onmouseout="highlight_off(this);" />
    Celosvětový prohlížeč meteorologických modelů, který nabízí teplotní mapy, srážkové mapy, konvektivní mapy a mnoho dalšího. Nabízíme model GFS, GEM, NAVGEM, ALADIN, ICM a další. Modely jsou aktualizované podle dodavatelů, jak tyto modely vydají.
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam iaculis, velit ut malesuada fringilla, arcu tortor porta lorem, quis viverra urna tellus non lacus.
    4. června v pražském knihkupectví Palác knih Luxor proběhl křest a autogramiáda knihy Skoro jasno autorů Taťány Míkové, Aleny Zárybnické a Pavla Karase.
    Víte, kdo objevil meteorologický radar a na jaké principu radar pracuje, co vidí a co mu uniká? Naučíme vás poznat, co je na snímcích z radaru k vidění a jak meteorologové dělají velmi krátkodobou předpověď počasí. Pavel Karas vás zavede přímo na věž jednoho ze dvou v ČR provozovaných meteorologických radarů nedaleko Prahy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00