Jak na věc


metastáze léčba

DOKUMENT Duch doby - Posun vpřed

    „Byla provedena řada studií na skupinách lidí s rakovinou,“ řekla Cimino Brown. „Problémem těchto studií však je, že nutně neměřily to, co většina lidí považuje za klinicky nejdůležitější výsledek, tedy, žijí lidé užívající PSP déle?“
    Výzkumníci se nyní chystají na psech s hemangiosarkomem provést další studie přípravku. By své výsledky potvrdili a vytříbili. Jedna studie porovná extrakt z Coriolu s placebem u majitelů, kteří se rozhodli nevystavovat svého mazlíčka chemoterapii, a druhá přípravek porovná se standardní léčbou chemoterapií.
    Momentálne testujeme.. hemangiosarkom diagnostikovali môjmu 17 ročnému pudlovi 31.1.2020 o veľkosti 1.5×2.0 cm, od prvého februároveho týždňa berie 500 mg extraktu z Corioly denne, ale neubehol mesiac a nádor je už takmer dvojnásobne veľký. Skúsim zvýšiť dávku na 100mg/kg/denne, ale pravdepodobne už aj vek zohráva veľkú úlohu. Aj tak ďakujem za tento článok inú „liečbu“ si neviem predstaviť.


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

    Studie se zúčastnilo patnáct psů s diagnostikovaným hemangiosarkomem. Po rozdělení do tří skupin po pěti každá skupina dostávala jinou dávku – 25, 50 nebo 100 mg/kg/den – přípravku s 50% extraktem z houby Coriolus versicolor, který byl testován na stálost a dobré výrobní postupy.
    Houba Coriolus versicolor, běžně známá jako houba Yunzhi, se v tradiční čínské medicíně používá už déle než 2000 let. Předpokládá se, že látkou podporující imunitu je polysacharid peptid neboli PSP. V posledních dvou desetiletích některé studie naznačují, že PSP působí také v boji proti nádorům.
    Majitelé dostali pokyny podávat svému psovi kapsle s extraktem, sestavené pensylvánskými farmaceuty, každý den. Majitelé pak každý měsíc svého psa přivedli do univerzitní Ryanovy veterinární nemocnice na kontrolu. Výzkumníci jim odebrali krev a provedli ultrazvuk, aby určili, do jaké míry se nádory vyvíjí nebo zda rostou a šíří se.


Vyléčené nemoci, vyléčené bolesti

    Tuto studii provedly dvě fakulty Školy veterinární medicíny Pensylvánské univerzity. Dorothy Cimino Brown je profesorka a předsedkyně Katedry klinických studií a ředitelka Centra veterinárního klinického šetření. Jennifer Reetz působí jako radioložka na Katedře klinických studií. Svá zjištění publikovaly ve volně přístupném článku v časopise Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine.
    „Ačkoli je hemangiosarkom velmi smutné a zničující onemocnění,“ řekla Cimino Brown, „tato léčba by výhledově, pokud prokážeme, že funguje. Mohla poskytovat příjemnou alternativu, která by majitelům a zvířatům na konci života přinesla více společně stráveného času.“
    „Šanci na přežití příliš nezvyšuje, je drahá a pro psa znamená časté návštěvy u veterináře,“ řekla Cimino Brown. „Takže musíte vzít v úvahu kvalitu života.“
    FILADELFIE – Psi s hemangiosarkomem, kteří byli léčeni látkou získanou z houby Coriolus versicolor, přežívali nejdelší dobu, která kdy byla u psů s touto nemocí zaznamenána. Toto slibné zjištění přináší naději, že by tato látka jednoho dne mohla pacientům s rakovinou – lidem i psům. Nabídnout použitelnou alternativní nebo doplňkovou léčbu k tradičním chemoterapiím.
    Výsledky byly ve skutečnosti tak překvapivé, že výzkumníci požádali univerzitní patology o přezkoumání tkáňových biopsií psů, aby se ujistili, že opravdu měli tuto nemoc.


Témata: nemoci, bolesti, energie, lékaři, nádor a metastáze

    V závislosti na těchto výsledcích by nakonec veterináři mohli přípravek předepisovat psům pro léčbu hemangiosarkomu a možná i jiných rakovin. Mohlo by se také přistoupit k rozsáhlému testování na lidech.
    Netušil jsem ani, že něco takvého existuje. Boloňský psík 12 let. Hemangiosarkom na slezině o velikosti 3 cm diagnostikován v prosinci 2019. Operace za 14 dní. Sono před operací a nádor už měl 6 cm. Slezina odstraněna. Psík žil od operace jen 4 týdny. Tři týdny hravý, jedl, stolice normální. 4 týden přestal jíst, pít, chodit, podle veterináře metastázemi napadená játra, ledviny. Výrazně zhubnul. Vzhledem k neřešitelnosti stavu a trápení dlouholetého kamáráda v rodině, zvoleno uspání. Přeju Vám hodně štěstí.
    Kvalitní extrakt sice není levný, ale pokud se prokáže účinnost, nabídl by majitelům možnost prodloužit život svého mazlíčka bez pravidelných návštěv veterináře. Další výhodou je, že Cimino Brown a Reetz nenašly žádné známky nežádoucích účinků při léčbě PSP.


Metastáze, hemangiosarkom u psů 4.8/5 (5)

    „Byli jsme v šoku,“ řekla Cimino Brown. „Před naší studií byla nejdelší střední doba přežití psů s hemangiosarkomem sleziny, kteří nepodstoupili žádnou další léčbu, 86 dní. My jsme měli i psy, kteří žili déle než rok, přestože nebyli léčeni ničím jiným než touto houbou.”
    Mezi skupinami s různým dávkováním nebyly žádné významné rozdíly v délce přežití, ačkoli střední délka přežití byla nejvyšší ve skupině s dávkou 100 mg, a to 199 dní, což zastínilo dříve zaznamenanou střední délku přežití.
    Někteří si dali za cíl špinit cokoli, co je alternativní, nebo blízké "čarodějnictví". "Čarodějnictvím" to ovšem nazývají Ti, kteří o Biotronice neví nic a nikdy asi vědet nebudou.
    Aby se na tuto zásadní otázku zaměřily, provedly Cimino Brown a Reetz studii na psech s přirozeně se vyskytujícím hemangiosarkomem, agresivní, invazivní rakovinou, která vzniká v krvinkách a běžně zasahuje slezinu. Obvykle postihuje zlaté retrívry a německé ovčáky.


AUDIO osobnostíDoc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

    Pokud můžete, nepříspívejte. Osobně se od diskuze na doktorce zcela distancuji a absolutně nechápu pár nadšenců, kteří tam píšou. Cokoliv napíšete, obrátí se jen ve prospěch anonymů, kteří si nevidí do huby a ani neví, kde by ještě mohli škodit a pomlouvat. Pouze šíří zlo a velmi je baví lidi vyprovokovat. Aby jste je mohli pochopit, museli by jste být zhnuseni životem, nevědět si rady s problémy a být v osobním životě absolutně na dně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00