Jak na věc


meditace miroslav zelenka

Internetové stránky Miroslava Zelenky

    U této meditace je velmi důležitá přesná synchronizace kvůli přesnému načasování jednotlivých částí meditace, aby došlo k požadovanému efektu. Proto je velmi důležité zahájení meditace všemi účastníky přesně ve 22.00 hodin. Synchronizace přesného zahájení je možno dosáhnout tím, že všichni účastníci spustí meditaci v tom okamžiku, kdy jim na mobilu naskočí čas 22.00 hodin, za předpokladu, že mají na mobilu nastaveno synchronizaci času. Pokud ne, je vhodné se řídit jinými mediálními prostředky ukazující přesný čas.
    Pozor změna místa pravidelného setkávání v Praze nyní Donovalská 38 viz rubrika akce podrubrika přednášky
    Příští diskusní setkání na téma Svět očima Miroslava Zelenky se bude konat od 18.00 hodin 6.11.2019 v restauraci Free solo, ulice Donovalská 38, Praha 4 - Chodov. Podrobnosti v rubrice Přednášky.
     Ve snaze zajistit co nejvyšší účinnost meditace co možná největším počtem účastníků a ve snaze o co největší bezpečnost proti rušivým vlivům, dohodli jsme se o specifickém způsobu provedení meditace. Na jedné straně je reálný předpoklad, že ne všichni lidé, kteří by se rádi zúčastnili meditace, budou mít možnost být připojeni k internetu. Na straně druhé nedá se vyloučit ani možnost, že nebude možno se v čase stanoveném pro meditaci připojit k Svobodnému vysílači, jak už se ostatně několikrát stalo. Meditace nebude prováděna živě, ale bude puštěna meditace, která již byla jednou provedena, a byl z ní udělán záznam. Záznam meditace je možno stáhnout na této adrese:


Internetové stránky Miroslava Zelenky

    Všechny informace o aktivitách jako jsou kolektivní meditace, internetová vysílání, semináře, přednášky a setkání jsou v rubrice "Akce" na horní liště.
    6. Po té se na pokyn při výdechu kchá energie srdeční čakry přesměruje do jednoho bodu, což bude Sluneční zátoka u Ledče nad Sázavou, kde se energie srdeční čakry zkoncentruje za přispění účastníků setkání ve Sluneční zátoce do jednoho bodu, kterým bude zde postavená pyramida
    Kolektivní meditace na "Posílení egregoru slovanství" se bude konat v pátek 1.11.2019 ve 22.05 hodin. Podrobnosti k této meditaci jsou uvedeny v rubrice Kolektivní meditace.
    Audioknihu "Umění žít a milovat" je možno si stáhnout - podrobnosti zde http://www.miroslav-zelenka.cz/cz/hlavni-stranka/audiokniha-uzum-ke-stazeni
    Seminář Zdravotní a životní potíže, příčiny a řešení se bude konat 17.11. v Ostravě, 1.12. v Olomouci, a seminář Umění žít a milovat (UŽUM) 27.10. v Ostravě - Porubě.
    Smyslem těchto stránek je přinášet nové informace, podněty, náměty k zamyšlení. Poznání osvobozuje. Pouze ten, kdo má dostatek informací má možnost svobodné volby.


Internetové stránky Miroslava Zelenky

    Kolektivní meditace na "Déšť" se bude konat každý čtvrtek od 22.05 hodin. Informace k této meditaci jsou podobné jako informace k ostatním kolektivním meditacím.
    5. Stálý příjem energie do sedmé čakry, z ní do čakry srdeční a posílání energie ze srdeční čakry směrem doleva, přičemž stále zprava přitéká energie ze srdečních čaker dalších účastníků meditace. Tím dochází k neustálému zesilování tohoto víru energie srdeční čakry.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00