Jak na věc


masova smes na topinky pro zacatecniny

Čerstvá vepřová bedýnka udělej si zabijačku 14-17 kg

    V misce promícháme masovou směs s vejcem, protlakem, pažitkou, prolisovaným česnekem, rozmočeným chlebem, cukrem a hořčicí. Těsto rozdělíme na dva díly a každý na pomoučeném válu rozválíme na plát. Pruh na středu plátu posypeme vždy v pruhu strouhankou, na ni urovnáme vždy polovinu masové náplně a obě rolády zavineme.
    Rolády přendáme na plech vyložený papírem na pečení, potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme kmínem. Pečeme v troubě vyhřáté na 200 °C 8 minut, poté snížíme teplotu na 180 °C a dopečeme ještě 17 minut.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Toastový chléb nakrájíme na kostičky, v misce jej zvlhčíme vínem, necháme nasáknout a pak střídku vymačkáme. Na oleji orestujeme nakrájenou cibuli, přidáme maso, ochutíme paprikou, kmínem, solí a pepřem a za stálého míchání restujeme 15 - 20 minut. Z masové směsi odvaříme všechnu vodu a necháme vychladnout.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00