Jak na věc


masivní postele z dubu

Jsme český výrobce masivních postelí z MALAJSKÉHO DUBU

    Jednolůžko 90x200cm a manželské postele 180x200cm. Jednolůžkové i dvoulůžkové postele je možné vyrobit v šířce 200cm a v prodloužené variantě na 210, 220cm nebo jiného rozměru dle přání. Všechny nabízené kvalitní dřevěné postele se vyrábí v šířkách 90 120 140 160 180 200cm což jsou standartní rozměry postelí.
    KAŽDÁ POSTEL JE TVOŘENA RÁMEM, ROŠTEM A MATRACÍ. V ideálním případě by se tyto tři části měli vzájemně doplňovat. RÁM POSTELE Než začnete vybírat rám postele, je dobré se zamyslet nad tím,...
    Masivní postele jsou kvalitně vytvořeny ze dřeva a to ze buku, smrku i dubu. V sortimentu naleznete i tyto dřevěné postele - další pro Vás připravujeme.
    Postel s úložným prostorem se vyplatí především v prostorech s nedostatkem místa pro klasický výsuvný šuplík. Design postelí s úložným prostorem je jednoduchý. Podřízen je funkčnosti a praktičnosti.
    Postele jsou vyrobeny ze dřeva a to buku, smrku a dubu.  V sortimentu nalezneš tyto dřevěné postele - další připravujeme. Všechny tyto typy jsou ve variantách jednolůžkové postele i manželské postele.
    JAK VYBRAT POSTEL, ABY SE VÁM DOBŘE SPALO? Postel jako taková nemá velký vliv na kvalitu spánku jako například kombinace matrace, roštu a nebo materiál přikrývek a polštářů. Na druhou...


RADY PŘI VÝBĚRU MASIVNÍ POSTELE

    Manželské postele jsou zhotoveny z masivního dřeva vysoké kvality. Používáme dřeviny: Bukové, Smrkové. Manželská postel z masivu to je ta pravá volba pro Vás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00