Jak na věc


masáže nahého těla brno

KLASICKÁ SPORTOVNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽ

    Olej čajovníku australského je též vhodný pro odstranění bolesti unavených nebo oteklých nohou a zlepšení jejich prokrvení. Přináší úlevu při křečových žilách.
    Provádí se před kosmetickým ošetřením pleti.Po masáži je pleť krásně vypnutá, mazové žlázy správně pracují, pleť je připravena přijmout další kosmetické přípravky. Masáž je vhodná pro osoby starší 25 let.
    Jacketová masáž je speciální masáž proti akné, vhodná pro hodně mastnou a aknózní pleť. Klasická masáž totiž není vhodná při projevech akné, protože pleť by se tím mohla zhoršit.
    Provádí se pudrem, který se masážními pohyby zapracuje do pleti. Tím dochází k desinfekci, zmírnění produkci mazu pokožky a rychlejší hojení zanícených pórů.
    Tento vzácný olej se vyrábí smícháním unikátní kombinace speciálně vybraných minerálů společně se silicí z listů stromu kajeputu střídavolistého, který pochází z Austrálie.
    Úbytek centimetrů, odstranění celulitidy, detoxikace těla a zpevnění pokožky - to vše dokáže již za jednu návštěvu tělový zábal  Thalaspa Draining Active.


Nejnověji zaregistrované subjekty

    Provozovatelem Denních lázní Vitalis je společnost Denní lázně s.r.o. sídlem Ant. Slavíčka 298/29 37005 České Budějovice, IČ 28122411Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku KS v Českých Budějovicích, odd.C, vložka 18535
    Nahřáté bahno příjemně prohřívá organisums a uvolní zatuhlé svalstvo. Minerály, které se teplem skrze póry dostanou do těla zároveň prokrví a regenerují organismus.
    Peelingová masáž obličeje uvolňuje mimické svalstvo na obličeji. Jemný vitaminový peeling dokonale vyčistí póry a vyhladí pokožku. Následná multivitaminová maska vyživí a zhydratuje pleť. Kombinace peelingu a masky pomáhá sjednotit tonus pleti.
    Jedná se o masáž, která působí přímo na tukové buňky. V jejím průběhu je významně ovlivňován krevní a lymfatický systém, což ještě více napomáhá účinkům této masáže.
    Nechte se hýčkat masáží v salonu Dolce Diva. Nabízíme masáže obličeje, klasické masáže, na bolesti zad, lávovými kameny nebo masáž pro nadcházející maminky.


Masáže obličeje, zad a těla a tělové zábalysalón krásy Dolce Diva Praha

    Pokud hledáte klasické masáže, rehabilitační masáže, thajské masáže, reflexní masáže, čínské tlakové masáže, baňkování, lymfatické masáže, informace o shiatsu, reiki nebo další informace z oblasti masáží, pak jste na správném místě. Tyto stránky slouží jako největší katalog masérů a masážních salónů v České republice. V naší databázi je 4167 masážních salónů.
    Lymforegen gel má vysoký obsah aktivních látek, čímž účinně stimuluje lymfatický systém v podkoží. Snižuje otoky, je vhodný též pro lidi trpící tzv. syndromem těžkých nohou.
    Candella Massage, v překladu „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a jedinečným, relaxačním zážitkem. Tato harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit klidné pohody a dokonalého uvolnění.
    Jste masér nebo provozujete masážní salón a nejste v tomto katalogu uvedeni? Zaregistrujte se nebo nás prosím kontaktujte, informace o Vašem salónu rádi přidáme. Denně se s vaší nabídkou seznámí cca 2200 návštěvníků.


Kdy není vhodné baňkovou masáž provádět

    Baňkování je léčebná procedura. Používáme 5 skleněných baněk s gumovou pumpičkou, které se nahřejí v teplé vodě a přiloží na bolestivé místo. Následně se vytvoří podtlak vysátím vzduchu. Dochází ke zvýšenému prokrvení a odplavení nežádoucích látek. V některých případech se mohou vytvořit podlitiny, které však brzy zmizí. Před baňkováním se provádí lehká masáž pro zvýšení prokrvení.
    Na odlíčenou pleť se nanese masážní emulze nebo olej a vyživující sérum. Různými tahy (kroužky, hnětení, úštipy, poklepy) se masírujem postupně dekolt, krk a obličej.
    Je vhodné jej používat při bolestivých stavech kloubů a svalů, bezprostředně po fyzické námaze. Je vhodný po středně náročném tréninku. Lze jej používat před i po sportovním výkonu.
    Masáže jsou tou nejpříjemnější formou, jak odplavit toxiny, zbavit tělo stresu a napětí, odstranit pocity úzkosti, bolesti svalů a celkově dostat tělo i mysl do příjemného naladění. Ideální a pro tělo nejvíce přínosné jsou pravidelné masáže.
    Proč by vám zbytečné napětí a stres měly bránit v tom, jak chcete prožívat každý den? Stačí málo, aby tomu tak nebylo. Speciální kombinací masážních technik zaměřených záda, bedra, ramena, hlavu a šíji s využitím léčivých aromaterapeutických olejů uvolním napětí a stres, aby byl každý váš den takový, jaký si zasloužíte.


MOBILNÍ MASÁŽ PLZEŇ - JIH (okolí Štěnovic)

    Každý orgán v těle má tzv. reflexní plošku, která je energeticky a nervově spojena s odpovídajícím orgánem. Masírováním těchto zón se orgány aktivují k přirozené regeneraci a zmírňují jejich bolest. Cílem reflexní masáže je obnovení toku životní energie v těle.
    Akupresurní body našich chodidel jsou cestou ke svobodě ostatních částí našeho těla. Dopřejte vašim nohám akupresurní masáž, kdy stimulace reflexních bodů a vonné oleje přispějí k nabytí pocitu lehkosti a svěžesti chodidel a tím i vás samých. Tuto proceduru doplňuje masáž hlavy, uší, šíje, ramen a zad.
    Aromamasáž se řadí ke zvláštním druhům příjemné, relaxačně-zážitkové masáže využívající čistě přírodních éterických rostlinných olejů a silic aplikovaných v souladu s principy aromaterapie.
    Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.
    Přírodní léčivá síla medu působí přímo přes pokožku. Masáž se provádí speciálními hmaty, tzv. pumpováním, díky masáži je prováděna detoxikace až z hloubky tělesných tkání, což se projevuje tak, že med se posupně mění na šedavou hmotu, která se po masáži setře vlhkou žínkou.


Katalog masérů a masážních salónů v České republice

    Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.
    Tato masáž je vhodná především pro zdravé jedince, kteří jsou vystaveni nadměrné, jednostranné, nebo jinak nevyvážené zátěži. Jedná se nejen o zátěž fyzickou, ale i psychickou, uvolňuje celkové napětí a odstraňuje stres. Sportovní masáž je obdobná klasické masáží, ale je zaměřena na důkladnější a důraznější propracování svalstva. Její hmaty jsou rychlejší a intenzivnější.
    Havajská masáž „Lomi Lomi“je terapie, kterou provádíme plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktí, které ve vlnách přechází přes tělo v různé intenzitě a frekvenci.
    Vážení klienti, v případě zájmu je možno u nás platit poukazy Sodexo - Flexi Pass, Dárkový Pass, Relax Pass a Fokus Pass, po domluvě můžeme zajistit i akceptaci Holiday Pass.
    Krémový Planet Spa zábal na ruce a plosky zjemní a vyživuje suchou , ztvrdlou a popraskanou pokožku. Tyto zábaly jsou vhodné jako doplněk ke klasické a relaxační masáži nebo ke kalhotové lymfodrenáži.


Kdy není vhodné masáž zad provádět

    Pokud chcete najít kontakt na kvalitní masážní salón nebo maséra, klikněte myší na obrázku České republiky na kraj, v kterém chcete hledat. Zobrazí se seznam masérů v daném kraji i s rozdělením do jednotlivých okresů. Můžete použít také vyhledávání.
    Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.
    Medová masáž dokáže zbavit tělo nahromaděných toxinů, které mohou způsobovat různé nemoci. Nejčastěji se provádí na zádech, kde se kolem páteře nachází nejvíce reflexních zón. Med též čistí póry na pokožce, vyhlazuje ji a zvláčňuje.
    Užijte mimořádnou kombinaci slev 33% sleva v základní ceně plus 30% masáží zdarma. Vyzkoušejte všechny masážní programy na speciálním masážním lůžku Ceragem a ulevte si od potíží pohybového aparátu. TŘI PROGRAMY ZDARMA.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00