Jak na věc


masáž obličeje a dekoltu - postup

Relaxujte v soukromí – privátní wellness, vířivka, sauna a masáže Zlín

    V AVANA wellness si můžete vybrat z široké nabídky relaxačních nebo naopak energizujících masáží. Vyzkoušejte konkrétní masáž nebo jejich kombinaci v unikátním Rituálu na míru. Všechny masáže poskytují profesionální masérky. Přijďte si odpočinout do nově zrekonstruovaných prostor v centru města Zlín.
    Provozovatelem Denních lázní Vitalis je společnost Denní lázně s.r.o. sídlem Ant. Slavíčka 298/29 37005 České Budějovice, IČ 28122411Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku KS v Českých Budějovicích, odd.C, vložka 18535
    Ájurvédská masáž obnovuje životní sílu, dodává tělu novou energii a v organismu startuje proces k odstraňován toxinů a dalších škodlivých látek. Ájurvéda pochází z Indie a poskytuje kompletní nauku o tom, jak prožít dlouhý a zdravý život.
    Aromamasáž se řadí ke zvláštním druhům příjemné, relaxačně-zážitkové masáže využívající čistě přírodních éterických rostlinných olejů a silic aplikovaných v souladu s principy aromaterapie.


AVANA Zlín sauna vířivka masáž whirlpool wellness café centrum relaxace pohoda odpočinek uvolnění regenerace beauty dárek salon kavárna sauna poukaz masáž káva malé skupiny vířivka firemní akce

    Vystudovala jsem Janáčkovu akademii múzických umění, obor činoherní herectví, ale vždy mě zajímalo propojení těla a duše a kouzelná síla doteku. Proto jsem se už za studií, v roce 2004, začala věnovat klasické masáži a absolvovala masérský rekvalifikační kurz. Postupně jsem se více zajímala o celostní pohled na zdraví a východní medicínu, což mě přivedlo k další kurzům: lymfatické masáži, reflexní masáži, masáži lávovými kameny a masáži havajské. Královnou mezi nimi a mojí oblíbenou je masáž havajská. Snoubí v sobě dynamiku a plynulost pohybu sladěného s hudbou, a proto má nejblíže k mé zálibě-tanci. Tanec je pro mě spojení dvou lidí, kdy jeden vede druhého, vzájemně se ovlivňují, jeden nabízí – dává a druhý přijímá a odevzdává se. Podobnost tance pak spatřuji i v masáži, která je také takovým rituálem, kdy spolu komunikují dvě těla. Ruce maséra, tedy moje, nachází zatuhlá a bolavá místa a uvolňují je a tělo masírovaného je přijímá a nechává na sebe léčivé doteky působit.
    Čokoládová masáž poskytuje tělu hluboký pocit pohody a relaxace, odstraňuje toxiny, uvolňuje napětí ve svalech a napomáhá odstraňovat celulitidu z problematických partií těla. Čokoládová masáž a její hlavní ingredience čokoláda je pro svůj obsah minerálů více než luxusní relaxace.
    Potřeba hledat nové možnosti, jak pomoci masáží i v různých životních situacích, mě vedly k poznání i dalších jemnějších masérských technik: metamorfní technika tzv. Motýlí masáž a metoda Spinal touch.
    Mou druhou profesí je vyučování a vedení účetnictví. Zabývám se bilancí a vyvážeností stran účtů Má dáti / Dal. I v těchto zdánlivě odlišných oblastech je však mnoho společného. Dobrá prosperita podniku, i pevné zdraví člověka, spočívá ve vyváženosti aktiv a pasiv, rovnováze mezi prací a odpočinkem, mezi dáváním a příjímáním.


Klasická relaxační a regenerační masáž

    Havajská masáž lomi lomi je tradiční polynéská technika, která je s oblibou používána dodnes. Při této masáži se používají nejen dlaně, ale také předloktí, prsty, lokty, kolena a dokonce i kameny. Masáž lomi lomi napomáhá ke snížení duševní i fyzické bolesti.
    Havajská masáž „Lomi Lomi“je terapie, kterou provádíme plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktí, které ve vlnách přechází přes tělo v různé intenzitě a frekvenci.
    EZOTERA - zajímavé přednášky, workshopy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA.
    Rychlá, razantní a silná masáž, která se provádí před během nebo po sportovní zátěži. Regeneruje a navrací tělesnou kondici. Odstraňuje únavové látky, které se ve svalech nahromadily při sportovním výkonu. Masáž zahrnuje záda a šíji, hýždě stehna a lýtka.
    Zázvor bývá někdy nazýván všelékem. Kombinace hřejivého zázvorového zábalu, zklidnění v suchém ovinu a masáž aromatickým zázvorovým olejem Vám přinese nejen intenzivní prohřátí a uvolnění, ale také znatelně podpoří Vaši imunitu a dokonale Vás připraví na zimní boj s bacily.


Relaxační masáž obličeje a hlavy

    Užijte mimořádnou kombinaci slev 33% sleva v základní ceně plus 30% masáží zdarma. Vyzkoušejte všechny masážní programy na speciálním masážním lůžku Ceragem a ulevte si od potíží pohybového aparátu. TŘI PROGRAMY ZDARMA.
    Candella Massage, v překladu „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a jedinečným, relaxačním zážitkem. Tato harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit klidné pohody a dokonalého uvolnění.
    Výjimečnost havajské masáže spočívá v její dynamice pohybu. Využívá velmi plynulých měkkých i hlubokých technik vykonávaných především předloktími, lokty a dlaněmi maséra. Dokáže tak účinně uvolnit svalové blokády, odstranit bolest a opět rozproudit utlumenou energii.
    Výběr masážních olejů může být těžký úkol. V každém masážním salonu vám nabídnou celou řadu masážních olejů na bázi ořechů, ze semen různých rostlin, olivové oleje a dokonce i oleje na bázi živočišných produktů.
    Nejčastěji a nejraději se zabývám zdravotními masážemi pro uvolnění bolesti zad a zatuhlých svalů. Zabývám se také regenerační a zklidňující masáží. V oblibě mám masáž lávovými kameny, lymfatickou, těhotenskou i dětskou masáž. Mojí srdeční záležitostí jsou havajské masáže.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00