Jak na věc


masáž obličeje a dekoltu - postup

Klasická relaxační a regenerační masáž

    Vystudovala jsem Janáčkovu akademii múzických umění, obor činoherní herectví, ale vždy mě zajímalo propojení těla a duše a kouzelná síla doteku. Proto jsem se už za studií, v roce 2004, začala věnovat klasické masáži a absolvovala masérský rekvalifikační kurz. Postupně jsem se více zajímala o celostní pohled na zdraví a východní medicínu, což mě přivedlo k další kurzům: lymfatické masáži, reflexní masáži, masáži lávovými kameny a masáži havajské. Královnou mezi nimi a mojí oblíbenou je masáž havajská. Snoubí v sobě dynamiku a plynulost pohybu sladěného s hudbou, a proto má nejblíže k mé zálibě-tanci. Tanec je pro mě spojení dvou lidí, kdy jeden vede druhého, vzájemně se ovlivňují, jeden nabízí – dává a druhý přijímá a odevzdává se. Podobnost tance pak spatřuji i v masáži, která je také takovým rituálem, kdy spolu komunikují dvě těla. Ruce maséra, tedy moje, nachází zatuhlá a bolavá místa a uvolňují je a tělo masírovaného je přijímá a nechává na sebe léčivé doteky působit.
    Počátky masáží jsou odvěké a léčebný dotek je přirozený všem kulturám. Proto je těžké přiřknout masážnímu doteku přesné počátky, přestože různé odkazy dokládají roli masáže od pradávna až do současných dob.
    Historie nás poučuje, že masáž využívaly i starověké národy. Ovšem západní kultura masáž přijímá až v posledních stoletích a oceňuje ji především ve sportu. Masáž pomáhá nejen sportovcům, ale především všem ostatním lidem. Dá se říci, že masáž milujeme téměř všichni.
    Havajská masáž „Lomi Lomi“je terapie, kterou provádíme plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktí, které ve vlnách přechází přes tělo v různé intenzitě a frekvenci.
    Přírodní léčivá síla medu působí přímo přes pokožku. Masáž se provádí speciálními hmaty, tzv. pumpováním, díky masáži je prováděna detoxikace až z hloubky tělesných tkání, což se projevuje tak, že med se posupně mění na šedavou hmotu, která se po masáži setře vlhkou žínkou.


AVANA Zlín sauna vířivka masáž whirlpool wellness café centrum relaxace pohoda odpočinek uvolnění regenerace beauty dárek salon kavárna sauna poukaz masáž káva malé skupiny vířivka firemní akce

    Ájurvédská masáž obnovuje životní sílu, dodává tělu novou energii a v organismu startuje proces k odstraňován toxinů a dalších škodlivých látek. Ájurvéda pochází z Indie a poskytuje kompletní nauku o tom, jak prožít dlouhý a zdravý život.
    Profesionálně masíruji už více než 10 let. Po střední zdravotnické škole mě zájem o masírování přivedl k absolvování profesionálního ročního masérského kurzu. Péče o tělo a masáže mě tak zaujaly, že jsem se jim začala věnovat trvale. Působila jsem jako masérka hotelového wellness centra v Luhačovicích a také jako vedoucí relaxačního centra zdravotní zotavovny. Získala jsem přitom skvělé zkušenosti s lázeňskou péčí a stále se zdokonaluji dalšími specializovanými masérskými kurzy.
    Masáž je ideální formou péče o tělo i duši, protože harmonizuje organismus jako celek. Díky masáži se zlepšuje prokrvení těla, zlepšuje oběh všech životně důležitých látek a tím dochází k celkovému očištění. Pravidelnou masáží zlepšujeme celkový zdravotní stav, imunitu organismu a získáváme svěží uvolňující pocit.


Relaxační masáž obličeje a hlavy

    Mou druhou profesí je vyučování a vedení účetnictví. Zabývám se bilancí a vyvážeností stran účtů Má dáti / Dal. I v těchto zdánlivě odlišných oblastech je však mnoho společného. Dobrá prosperita podniku, i pevné zdraví člověka, spočívá ve vyváženosti aktiv a pasiv, rovnováze mezi prací a odpočinkem, mezi dáváním a příjímáním.
    Na stránkách Masáže.cz najdete všechny masážní salony v Praze, masáže v Brně ale především maséry ze všech regionů ČR. Zároveň si zde můžete přečíst, jaké mají masáže účinky, různé zajímavosti o masážích a pár rad, jak se pomocí masáží zbavit bolesti zad či jiných potíží.
    Zázvor bývá někdy nazýván všelékem. Kombinace hřejivého zázvorového zábalu, zklidnění v suchém ovinu a masáž aromatickým zázvorovým olejem Vám přinese nejen intenzivní prohřátí a uvolnění, ale také znatelně podpoří Vaši imunitu a dokonale Vás připraví na zimní boj s bacily.
    Provozovatelem Denních lázní Vitalis je společnost Denní lázně s.r.o. sídlem Ant. Slavíčka 298/29 37005 České Budějovice, IČ 28122411Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku KS v Českých Budějovicích, odd.C, vložka 18535
    Výběr masážních olejů může být těžký úkol. V každém masážním salonu vám nabídnou celou řadu masážních olejů na bázi ořechů, ze semen různých rostlin, olivové oleje a dokonce i oleje na bázi živočišných produktů.


Relaxujte v soukromí – privátní wellness, vířivka, sauna a masáže Zlín

    Užijte mimořádnou kombinaci slev 33% sleva v základní ceně plus 30% masáží zdarma. Vyzkoušejte všechny masážní programy na speciálním masážním lůžku Ceragem a ulevte si od potíží pohybového aparátu. TŘI PROGRAMY ZDARMA.
    V dnešní uspěchané době lidé trpí bolestí jak psychickou, tak fyzickou. Než sáhnete po lécích zkuste masáž, je to prastarý vyzkoušený lék, který vám určitě pomůže.
    Nejčastěji a nejraději se zabývám zdravotními masážemi pro uvolnění bolesti zad a zatuhlých svalů. Zabývám se také regenerační a zklidňující masáží. V oblibě mám masáž lávovými kameny, lymfatickou, těhotenskou i dětskou masáž. Mojí srdeční záležitostí jsou havajské masáže.
    Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání rozehřátých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži aromatickým olejem a následné masírování kameny. Přiložené horké kameny v kombinaci s masáží jsou velmi účinné při bolestech zad, šíje, hlavy, kloubů a při křečích.
    Výjimečnost havajské masáže spočívá v její dynamice pohybu. Využívá velmi plynulých měkkých i hlubokých technik vykonávaných především předloktími, lokty a dlaněmi maséra. Dokáže tak účinně uvolnit svalové blokády, odstranit bolest a opět rozproudit utlumenou energii.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00