Jak na věc


masáž he a čr masher

Masáž lávovými kameny částečná

    Vhodné pro:  dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí  klid a harmonii
    Vhodné pro: přináší uvolnění, snížení napětí a pocit odpočinku. Cílem této velmi šetrné terapie je normalizace tělesných funkcí a úprava tří hlavních negativních faktorů, zahrnutých v procesu nemoci: překrvení, zánět a napětí. Reflexologická sezení mají za úkol zlepšit krevní oběh a napomoci organizmu ke správnému vylučování tak, aby toxické látky nemohly dosáhnout v játrech, ledvinách a jiných tělesných orgánech škodlivých hladin
    Uklidňující, relaxační masáž vhodná pro všechny, kdo jsou ve stresu či pociťují zvýšené napětí. Má pozitivní efekt i u těch, co trpí bolestmi hlavy či migrénami. Využívá hmaty z lymfatické masáže a stimulují se vybrané akupresurní body.
    Účinek: hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu, trofiky a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus


US2A ultrazvukové destičky - liposukce

    Jedná se o tlakové ošetření bodů a různě velkých plošek na chodidle, prstech, nártech a okolí kotníků. Reflexní masáž účinně pomáhá odstraňovat pocit těžkých a unavených nohou. Reflexně uleví od bolesti v oblasti páteře a hlavy. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh a činnost lymfatického systému, napomáhá celkovému fyzickému i psychickému uvolnění organismu.
    Popis procedury: Masáž uvolní nejen ztuhlé svalstvo zad, ale přinese díky intenzivní čokoládové vůni i psychickou relaxaci. Příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly díky speciálním masérským hmatům. Následuje čokoládový zábal, který je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady a odplavení toxických látek.
    Popis procedury: Jedná se o kombinaci reflexní masáže, klasické masáže a manipulační techniky. Cílem je uvolnit zatuhnuté svaly ,,ramenního pásu“, které mohou být příčinou nejen migrén, ale i dalších tělesných obtíží. Vysoká účinnost a dobrá snášenlivost masáže. V některých přpadech se mohou vyskytnout krátkodobé nepříjemné reakce.
    Popis procedury: procedura je prováděna ve vodoléčebné vaně s teplotou vody lehce hypertemní, 37  stupňů Celsia. Masáž je prováděna proudem vody, automaticky, pomocí zabudovaných trysek s možností zacílení na problematická místa


Masáže lávovými kameny - teplo, které vám pronikne až do nitra

    Nahřáté bahno příjemně prohřívá organisums a uvolní zatuhlé svalstvo. Minerály, které se teplem skrze póry dostanou do těla zároveň prokrví a regenerují organismus.
    Popis procedury:  Koupel obsahuje pravé červené víno v kombinaci s olejovou složkou - hroznovým/vinným olejem. Obě tyto složky jsou zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává příjemné osvěžující pocity, příjemnou vůni a jemnou, hedvábně vláčnou pokožku a účinně pomáhá v boji proti celulitidě. Červené víno dodává koupeli sametově narůžovělou barvu.
    Popis procedury: klasická masáž dle platného postupu nedráždivou emulzí, lokalita dle přepisu lékaře. Aplikujeme 5 druhů základních hmatů rozdělených do úkonů hnětacích a nárazových.
    Na tuto proceduru máte možnost si vybrat druh mazání, kterým bude masáž provedena: chladivé, hřejivé, kloubní, na žíly a cévy. Mazání řady Priessnitz se vyznačují vysokou kvalitou a účinností. Masáž může být provedena na záda, dolní nebo horní končetiny.


Manuální lymfodrenáž krku a dolních končetin

    Vhodné pro: funkční a chronická organická onemocnění vnitřních orgánů, funkční, degenerativní a chronická onemocnění páteře a kloubů (např. Bechtěrevova choroba, diskopatie, CC a CB syndrom, LI syndrom), poúrazové a pooperační stavy 
    Popis procedury: aroma masáž, neboli aromaterapeutická masáž je relaxační masáž, která zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou vonnými oleji, do kterých se přidávají aromatické léčivé éterické esence
    Popis procedury: reflexní masáž prováděná fyzioterapeutem, použitá sestava na základě předpisu lékaře, jde o manuální léčebný zásah na povrchu těla aplikovaný v místěch druhotných, onemocněním reflexně vyvolaných změn, léčebný zásah vedený cestou nervových spojů v oblasti zvolených reflexních oblouků
    Medová masáž dokáže zbavit tělo nahromaděných toxinů, které mohou způsobovat různé nemoci. Nejčastěji se provádí na zádech, kde se kolem páteře nachází nejvíce reflexních zón. Med též čistí póry na pokožce, vyhlazuje ji a zvláčňuje.
    Lymforegen gel má vysoký obsah aktivních látek, čímž účinně stimuluje lymfatický systém v podkoží. Snižuje otoky, je vhodný též pro lidi trpící tzv. syndromem těžkých nohou.


Medová masáž s dvojím nanesením medu

    Popis procedury: lávové kameny mají silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, dochází tak k regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolestí. Vyrovnávají energii v těle, prohřívají ho, a tím napomáhají detoxikaci organismu. Teplem které uvolňují pomáhají odstraňovat bloky na meridiánech a energie je tak rozprouděna. Je stimulován krevní oběh i lymfatický systém
    Přístrojová lymfodrenáž využívá principu přerušovaného stlačení a vytváření tlakové vlny, která podpoří jak lymfatický tak i žilní systém. Aktivuje průchod lymfy, urychluje žilní návrat, zlepšuje přívod tepenné krve, podporuje látkovou výměnu a zmenšuje otoky.
    Popis procedury: Pivní koupel navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku. Koupel zázračně uvolní namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. Obsahuje velké množství vitamínu, díky obsahu glycerinu zjemňuje pokožku, má regenerační a uvolňující účinky, zbavuje tělo napětí a pomáhá od namožených svalů.
    Je vhodné jej používat při bolestivých stavech kloubů a svalů, bezprostředně po fyzické námaze. Je vhodný po středně náročném tréninku. Lze jej používat před i po sportovním výkonu.
    Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.


Sloupková korekční a plovoucí technika - UNIKÁT

    Popis procedury: Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Přezdívka LOMI-LOMI - laskavé ruce.
    Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace, levandule snižuje krevní tlak.
    Příjemné teplo a vibrace lávových kamenů ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl, uvolňují zatuhlé svaly, stimulují krevní oběh a lymfatický systém.
    Krémový Planet Spa zábal na ruce a plosky zjemní a vyživuje suchou , ztvrdlou a popraskanou pokožku. Tyto zábaly jsou vhodné jako doplněk ke klasické a relaxační masáži nebo ke kalhotové lymfodrenáži.
    Účinek: odstraňuje svalovou bolest, uvolňuje kloubní spojení, redukuje únavu, podrážděnost, napětí a nesoustředěnost, stimuluje krevní oběh a lymfu, zvyšuje imunitu, prokrvuje a prohřívá, harmonizuje tělo a duši, pomáhá detoxikaci organismu
    Olej čajovníku australského je též vhodný pro odstranění bolesti unavených nebo oteklých nohou a zlepšení jejich prokrvení. Přináší úlevu při křečových žilách.


Skořicový sen (masáž a zábal)

    Kontraindikace: silné křečové žíly, kožní onemocnění, závažné onemocnění srdce, záněty kloubů, nedávné operace, popáleniny a otevřené rány, modřiny, těhotenství /částečná kontraindikace/
    Každý orgán v těle má tzv. reflexní plošku, která je energeticky a nervově spojena s odpovídajícím orgánem. Masírováním těchto zón se orgány aktivují k přirozené regeneraci a zmírňují jejich bolest. Cílem reflexní masáže je obnovení toku životní energie v těle.
    Popis procedury: metoda využívající reflexní body a reflexní plošky převážně na chodidlech, na které se působí tlakem. Tyto reflexní plošky mají přímou souvislost s jednotlivými tělesnými orgány
    Metoda odstranění blokád fyziologického tělesného schématu, která pomáhá k optimalizaci nervového a hormonálního systému, odstranění negativních tělesných a emocionálních účinků stresu, ke zvýšení obrannyschopnosti organismu a přispívá k celkovému udržení zdraví.
    Vhodné pro: masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu, harmonizuje tělo, psychiku, celkově uklidňuje. Proto je vhodná pro každého, kdo se rozhodl relaxovat 


Levandulový/Kokosový/Lemongrassový sen 

    Vhodné pro: masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo, psychiku, celkově uklidňuje. Proto je vhodná pro každého, kdo se rozhodl relaxovat
    Popis procedury: Procedura je podávána ve vodoléčebné vaně, teplota je lehce hypertermní. Jako přísada je použit bylinný extrakt. Po koupeli následuje suchy zábal, masáž a zábal s účinnou látkou
    Masáž podporuje normalizaci kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, uvolňuje nebo stimuluje svaly, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Reflexivně a změnou prokrvení ovlivňuje i další vzdálené orgány. Celkový účinek může být uklidňující nebo povzbuzující.
    Chcete-li dostávat pravidelné informace o dění v Lázních Velichovky, zadejte Váš email. Budete informováni jak o pořádaných akcích, tak i o speciálních nabídkách a nových balíčcích...
    Peelingová masáž obličeje uvolňuje mimické svalstvo na obličeji. Jemný vitaminový peeling dokonale vyčistí póry a vyhladí pokožku. Následná multivitaminová maska vyživí a zhydratuje pleť. Kombinace peelingu a masky pomáhá sjednotit tonus pleti.


Japonské tetováníBodyGolding & Glitter

    Technika, která využívá poznatky klasické i reflexní terapie. Snižuje či vyrovnává napětí v různých částech těla, odlehčuje přetíženým kloubům. To vede ke snížení bolestí, zvětšení rozsahu pohybu v kloubech, zlepšení pohyblivosti a korekci vadného držení těla.
    Kombinace přírodních silic vlčího máku a konopí příznivě působí na regeneraci těla i ducha, pečuje o pokožku a přináší pocit hebkosti. Tato masáž Vás příjemně naladí a vyvolá ve Vás vzpomínky na staré dobré časy našich babiček.
    Účinek: hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu, trofiky a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus
    Konopný olej v kombinaci s krystalickou solí ošetří kompletně vaši pokožku - odstraní se zestárlé buňky a pokožka se vyživí. Současně vzhledem k antirevmatickému účinku oleje a kombinaci s následným zábalem se prohřejí svaly a klouby, co uleví od bolesti.
    Dopřejte si uvolnění společně s partnerem či partnerkou. V průběhu masáže budete oba současně relaxovat v jedné místnosti - masáž Vám uvolní přetížené svaly, aroma uvolní unavenou mysl.


Jakou tantrickou masáž si vybrat?

    Vhodné pro: dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí  klid a harmonii
    Skořicová masáž je velmi účinná procedura, která uvolňuje křeče a svalové napětí, tlumí bolest, podporuje krevní oběh a proudění lymfatického systému a pomáhá tak odstranit z těla zplodiny vzniklé látkovou výměnou. Následný zábal ve skořicovém krému s bandáží ve speciální fólii umocňuje výrazný účinek skořice při tvarování postavy a odstranění celulitidy.
    Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením protinádorové léčby, kožní defekty v místě aplikace.
    Rekondiční masáž spojená s krásnou vůní kokosu Vás přenese na chvíli do tropického ráje – uvilní se jak Vaše tělo, tak i Vaše mysl. Současně peeling odstraní zestárlé buňky a zanechá pokožku hladkou a hebkou. Následuje zábal, který výrazně uleví zejména dehydratované pokožce


Klasická masáž částečná zad a šíje

    Lymfodrenáž je speciální masážní technika, která vede k zlepšení oběhu lymfy. Sestavou speciálních hmatů je dosahováno urychlení žilního návratu podporovaného stlačením kapilárního řečiště. Podpora oběhu a odtoku lymfy vede ke zmenšení otoků, včetně chronických lymfedémů, ke zlepšení prokrvení a výživy tkání.
    Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.
    Tento vzácný olej se vyrábí smícháním unikátní kombinace speciálně vybraných minerálů společně se silicí z listů stromu kajeputu střídavolistého, který pochází z Austrálie.
    Vyberte si z naší  široké nabídky masáží. Díky nim se zbavíte celkového napětí, bolestí kloubů, svalů, zrychlíte metabolismus a urychlíte vylučování škodlivých látek z těla. Masáže probíhají v příjemném klidném prostředí, provádí je zkušený tým našich masérek a masérů.
    Popis procedury: klasická masáž dle platného postupu nedráždivou emulzí, lokalita dle přepisu lékaře. Aplikujeme 5 druhů základních hmatů rozdělených do úkonů hnětacích a nárazových.


KRÁTKÁ MASÁŽ KRKU A ŠÍJE NA MASÁŽNÍ ŽIDLI

    Kontraindikace: Alergie na účinnou látku, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění před ukončením léčby, kožní defekty v místě aplikace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00