Jak na věc


maringotka karlovy vary bazar

Postavila si dům na 13 metrech čtverečních a nic jí nechybí

    Maringotka je ideální pro dvě osoby, je v ni zavedena elektřina, disponuje lednicí, základním nádobím a dvojvařičem. K dispozici jsou pár kroků vzdálené zrekonstruované sociální zařízení.
    ,,Vzali jsme inspiraci z těchto původních staveb a přizpůsobili je modernímu životu.“ Komentuje pan William. Domy jsou vyrobené ručně, především z dubového dřeva. Zaručují perfektní celoroční bydlení pro dvě osoby. Součástí je kuchyňská linka z masivu, dřevěná podlaha i obložení uvnitř. Interiér se nese v příjemných hřejivých tónech dřeva v kombinaci s bílým nátěrem a něžnými doplňky.
    Dílna pana Williama sídlí v Anglickém Ilminsteru. Svou práci má opravdu rád, stala se jeho vášní a na výsledcích je to vidět. Každý domeček je krásný, do detailu promyšlený, poctivě vyrobený a kladné recenze klientů hovoří samy za sebe.
    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.


První maringotku postavil v garáži

    Historicky byly maringotky mobilní stavby, které byly přesouvány na různá místa, aby poskytovaly pastýřům dobytka přístřeší. Byly stavěny z toho, co bylo zrovna po ruce. Materiály byly různé, od dřeva, přes proutí až po kůže, či vlnu. Podle potřeby se lišily i tvarem a velikostí.
    Každá maringotka je vyrobena na míru majiteli. Sám William říká: ,,Nejlepší je osobní setkání se zákazníky. Uvařím jim čaj, provedu je naší dílnou a ukážu jim, jak vypadají naše maringotky naživo. Potom se posadíme a povíme si, jak by si představovali svůj vlastní domov na kolech.“
    Okna zakrývají látkové závěsy, nebo stylové okenice. V koupelně si zase můžete užít koupání v solitérní retro vaně s příjemným intimním osvětlením v podlaze. Prostor je vyhříván litinovými vintage radiátory šedé barvy. V detailu se skrývá kouzlo a tak mysleli i na takové maličkosti jako jsou keramické vypínače osvětlení. Směs nového i starého, to vše zde můžete najít.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.


Dánové postavili první dům na světě z biologického odpadu

    Maringotka se nachází na příjemném kraji kempu, tím vděčí za soukromí a nedaleký přístup k brodu s výhledem na Dobřichovický zámek. Jediné co by někomu mohlo být na obtíž je v blízkosti železniční přejezd, na který se ovšem dá rychle zvyknout.
    Po dvaceti letech praxe v truhlárně se rozhodl vyzkoušet něco nového. Postavil si svou první maringotku. Tehdy ještě ve své garáži a úplně sám. Jeho dílo mělo obrovský úspěch, přátelům i rodině se moc líbilo. Navíc ho stavba natolik bavila, že se rozhodl výrobou maringotek živit. V roce 2011 založil William Vickery společnost Blackdown Shepherd Huts. Jeho tým se úctyhodně rozrostl a nyní se může chlubit mnoha spokojenými zákazníky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00