Jak na věc


marie kružíková foto

Jiřina Bohdalová se zamilovala! Který mladík herečce učaroval?

    „Díky svému blogu přicházím dennodenně na zajímavá místa, setkávám se s inspirativními lidmi a jejich neskutečnými příběhy a jsem toho názoru, že by byla škoda o některé obzvláště ty povedené holky ochudit. Proto jsem se rozhodla uspořádat brunch v tomto kouzelném domě, který umocnil atmosféru přehlídky a vůbec celého dopoledne. Myslím si, že jsme si to spolu užily a už víme, co si přát pod stromeček.“ říká Nikol. 
    Necid poukazuje na nedostatečnou informovanost jak škol, tak radnice a rodičů. „Dodnes jsme se dozvěděli pouze to, že záměrem kraje je zrušit víceleté gymnázium, nějakým způsobem omezit Hotelovou školu Světlá a zrušit střední školu řemesel a služeb. Tyto zprávy nejsou ale nijak potvrzené, pouze se tu a tam objevují jako kusé zprávy,“ tvrdí velkomeziříčský starosta.
    TŘEBÍČ - V neděli 13. ledna v odpoledních hodinách zjistila městská policie, že na Pražské ulici leží muž. Strážníci na místě našli silně podnapilého muže, který měl promočený oděv, jevil známky podchlazení a nebyl schopen pohybu ani komunikace. Pro podezření na zranění hlavy byla na místo přivolána ZZS Kraje Vysočina a muž byl následně předán do péče zdravotníků.


Marie Kružíková,*23.9.1993 - herečka

    NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - V době od středečního dopoledne 9. ledna do čtvrtečního rána poškodil pachatel v Náměšti nad Oslavou autobusovou zastávku. Ke spáchání činu došlo na Třebíčské ulici u rybníku Rathan. Pachatel poškodil skleněnou tabuli autobusové zastávky, která zůstala ležet popraskaná na zemi. Škoda, která vznikla, byla předběžně vyčíslena na necelých pět tisíc korun. Policisté provedli v lokalitě šetření, místo ohledali a zadokumentovali. Případ prošetřují pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku.
    TŘEBÍČSKO – Sněhová nadílka v úterý ráno způsobila komplikace v dopravě na celém okrese. Hasiči museli vytahovat osobní automobil například u Vlčatína, kde automobil blokoval průjezd po komunikaci. Osobní automobil zapadl i u Rácovic. U Předína pak narazilo osobní vozidlo do stromu. Jedna osoba byla zraněna.
    „Tohle mě nenapadlo ani ve snu,“ brání se radní pro oblast školství Marie Kružíková. „Dopis pana starosty mě velmi překvapil a mrzí mě, že to pan starosta řeší takto a že třeba nezvedl telefon a nezavolal mi,“ konstatovala Marie Kružíková.
    Má velké pronikavé oči, široký úsměv, milou tvář lemovanou dlouhými blond vlasy a štíhlou postavu. Za sebou má mnoho studentských filmů, první velkou roli mimo ně jí svěřil režisér Tomáš Vorel ve Vejšce.


Chcete vědět, co dělá Petr Rychlý alias primář Mázl z Ordinace po šichtě?

    O Marii Kružíkové (20) slýcháme čím dál častěji. Vedle výše zmíněného filmu naposledy třeba ve spojitosti s charitativní módní přehlídkou, která se konala v Divadle Bez zábradlí a organizovaly ji herečka Nikol Kouklová a její 'skorotchyně' Hanka Heřmánková (51).
    ŽELETAVA - Policisté z obvodního oddělení Moravské Budějovice pátrají po neznámém pachateli, který v přesně nezjištěnou dobu, zřejmě v noci z 23. prosince na 24. prosince poškodil v Želetavě fasádu domu a betonový plot. Oba objekty vandal postříkal sprejem černé barvy. Výše škody bude předmětem dalšího šetření. Policisté věc zadokumentovali a po pachateli pátrají. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci.
    TŘEBÍČ - V úterý 11. prosince odpoledne přijali strážníci informaci o tom, že v supermarketu na ulici Kpt. Jaroše došlo ke krádeži. Osmnáctiletému mladíkovi ze Starče byla uložena pokuta příkazem.


Kristína sestoupila z Horehronie do pohádky. Těšte se na Vánoce!

    TŘEBÍČ - Pětadvacetiletá žena ze Starče v pátek 21. prosince večer oznámila na služebnu strážníků ztrátu kabelky s peněženkou a doklady. Dle získaných podnětů byl zloděj spatřen městským kamerovým dohledovým systémem, v ten okamžik se jej strážníkům zadržet nepodařilo. Nad ránem stejného dne si obsluha kamerového systému všimla šestatřicetiletého muže z Třebíče, kterého strážníci zadrželi a předali policistům. Následně bylo zjištěno, že se jedná o celostátně hledaného pachatele. Ukradené věci byly předány majitelce.
    DUKOVANY – Ve středu nad ránem, konkrétně kolem půl sedmé, hořelo v Dukovanech osobní vozidlo. Na místě zasahovali hasiči z Hrotovic a z Dukovan. Požár byl zlikvidován pomocí jednoho C proudu. Příčina požáru je v šetření.
    Aneta Vignerová si pro jistotu pořídila hned několik svršků, do kterých se zamilovala na první pohled. „Tato akce se mi moc líbila a mělo by takových být více. Žádný spěch ani stres,“ dodala Aneta Vignerová, která i ocenila možnost konzultace s designerkou Yoka.  
    Na charitativní módní přehlídce si vyzkoušela roli modelky. S jejími půvaby to jistě nebylo naposledy. Bylo to hrozně příjemné. Užila jsem si to, učesali mě, nalíčili... Brala jsem to z legrace, ale myslím si, že vrcholový modeling je určitě dřina. Vůbec to holkám nezávidím, řekla Super.cz Kružíková.


Nejmladší rodu z Schmidů. Vyroste z Huga nový herec Ypsilonky?

    Krajská radní připouští, že změny jsou třeba. „Máme v kraji sedm a půl tisíce míst ve středních školách a dětí necelých pět tisíc,“ připomněla Kružíková jeden z hlavních argumentů. Podle jejích slov na kraji vzniká materiál, který bude ovšem pouze v obecné poloze.
    Včera se do Divadla Bez zábradlí podívala znovu, tentokrát nepřišla předvádět, ale dorazila na premiéru hry Kvartet o čtyřech vysloužilých operních pěvcích, jež ztvárnili Veronika Freimanová (58), Jana Švandová (66), Rudolf Hrušínský a Zdeněk Žák.
    A kde se půvabná herečka vzala? První příležitost jsem dostala ve filmu Čertova nevěsta, nyní se dokončuje film Šťastná. Hraju tam mršku a ty se hrají vždycky hezky, upřesňuje Marie, která je zadaná a užívá si to.
    Mám za to, že se v dnešní době až příliš rozmohla tzv. unisexová móda. Já jsem naopak zastáncem tradice ženskosti a jemnosti. I proto se nechávám ráda inspirovat svou kamarádkou Nikol, která díky jejímu blogu obohacuje nejenom mě, ale i své čtenáře o nevšední tipy. Už pouze název blogu „Ženská výzbroj“ mluví za vše.“ směje se herečka Marie Kružíková. 


Na turné skupiny Mandrage uslyšíte i tuto písničku

    Nová hvězda českého filmu, herečka Marie Kružíková, zatím není příliš známá, ale jistě o ní ještě hodně uslyšíme. Je to totiž neuvěřitelně půvabná blondýnka, a navíc s dokonalou postavou. Objevila se v dlouho očekávaném filmu Vejška.
    Třebíčsko - Od příštího týdne začínají na základních školách v okrese Třebíč zápisy dětí do prvních tříd. Zápis se týká dětí, kterým bude nejpozději 31. srpna 2011 šest let a dosud do školy nechodí.
    TŘEBÍČ - Ve středu 12. prosince přijali policisté po jedenácté hodině dopoledne na tísňové lince 158 oznámení od muže, který měl obavu o svoji známou. Padesátiletá žena mu poslala SMS zprávu, ze které vyplynulo, že by mohla chtít ohrozit svůj život skokem z mostu. Policisté zjistili veškeré dostupné informace k ženě, která se měla nacházet v Třebíči, a ihned po ní začali pátrat. Policisté prověřili mosty, jejich okolí a další místa, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Přibližně po hodině ženu nalezli v podniku v centru města, byla značně opilá. Policisté jí při dechové zkoušce naměřili hodnotu 2,19 promile alkoholu. Přivolali zdravotnickou záchrannou službu a ženu jim předali do péče.


Dvacetiletá vycházející hvězda českého filmu na to jde správně: Na tahle stehna jen tak nezapomenete

    TŘEBÍČ - V sobotu 19. ledna krátce před jedenáctou hodinou dopoledne se stala na místní komunikaci na ulici M. Majerové v Třebíči dopravní nehoda. Dvaačtyřicetiletý řidič jel s osobním vozidlem Škoda Octavia a v době jízdy neměl z vozidla zajištěný dostatečný výhled kvůli námraze a nečistotám na předním, bočních a na zadním skle. Když projížděl ve směru od ulice Kpt. Jaroše k Táborské ulici, neumožnil bezpečné přejití sedmašedesátileté chodkyni, která přecházela po vyznačeném přechodu pro chodce. Řidič tuto chodkyni ohrozil a vozidlem ji srazil. Při střetu došlo ke zranění chodkyně, kterou řidič převezl do Nemocnice v Třebíči na urgentní příjem. Na vozidle žádná škoda nevznikla. U obou účastníků nehody provedli policisté dechovou zkoušku s negativním výsledkem.
    Co mají společného dámy Aneta Vignerová (27), Michaela Doubravová (24), Marie Kružíková a Terezie Kovalová (26)? Lásku k módě a jejím nezbytným doplňkům obzvláště. Setkaly se proto na brunchy ve francouzském stylu v alchymistickém Domě U Bílého pelikána, kde obdivovaly luxusního spodní prádlo francouzské designerky Yoka Sola, která žije a tvoří v Praze již čtyři roky. Výhradně dámskou seanci uspořádala jejich kolegyně herečka Nikol Kouklová (25). 


Podívejte se na video a padne na vás vánoční atmosféra

    NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - Policisté z obvodního oddělení Náměšť nad Oslavou společně se svými kolegy z odboru služební kynologie Krajského ředitelství Policie Kraje Vysočina realizovali ve středu 23. ledna preventivní akci, zaměřenou na kontrolu chatových oblastí. V průběhu dne zkontrolovali rekreační chaty v osmi chatových oblastech, které spadají do služební působnosti místního obvodního oddělení. Policisté kontrolovali, zdali se do chat někdo nevloupal a zda se v oblastech nepohybují podezřelé osoby. Při akci nebylo zjištěno napadení kontrolovaných objektů. Akce s podobným zaměřením budou probíhat v dalším období i na jiných místech kraje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00