Jak na věc


mapa usa s vyznačením státu

Mapy API verze 4.13 – Neil Armstrong

    tržnice Chyšky Praha, Vinohrady Hostomice Chvalnov mobelix Vodni nadrz Sance Jílové u Prahy Rybářská, Brno Bieblova, Brno Plzeň, Denisovo nábřeží Kijev praha lucerna Dobromilice Merklovice
    Mapa Evropy České Budějovice Praha mapa čr Protějov beskydy praha tunel blanka mapy.sk protějov Jihlava Pardubice rubava Brno Ostrava mapa německo Liberec
    Novinky ze světa hobby cyklistiky – cykloturistika, cestování na kole, MTB maratony, XC závody, pozvánky na akce, reporty, fotogalerie, HW testy, atd. V rubrice lze vyhledávat příspěvky z mnohaleté historie Cykloserveru.
    informace o možnostech spolupráce s CykloServerem – nábor externích redaktorů, nabídka mediálního partnerství akcí, seznam aktuálně podporovaných akcí.
    Občasná rubrika, aktivovaná ve volitelném časovém intervalu. 5 anketních odpovědí na jednu otázku, po odhlasování jsou výsledky zobrazeny formou sloupcového grafu.
    Na základě své Zřizovací listiny ÚHÚL vede centrální databázi a archiv s informacemi o lesích, lesním hospodářství a myslivosti v České republice. Disponuje tak obrovskou datovou základnou.


Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem

    Dynamická mapa České a Slovenské republiky v několika měřítkách až do 1:25 000. Možnost kreslení tras přímo do mapy - následné generování výškového profilu, délky a převýšení, export trasy do GPS tracklogu. Trasu lze také importovat z GPS. Tisk a uložení mapy, vyhledávání sídel, měření vzdálenosti, vkládání zájmových bodů a komentářů k trasám. Komfortní a intuitivní ovládání, vždy aktuální mapový podklad SHOCart.
    Cykloserver - novinky ze světa hobby cyklistiky – cykloturistika, cestování na kole, MTB maratony, XC závody, pozvánky na akce, reporty, fotogalerie, HW testy...
    Cca 1200 profesionálně zpracovaných a fyzicky projetých cyklovýletů po území celé České republiky. Databáze navazuje na úspěšné papírové tituly jako Cykloatlas Česko, edice cyklomap 1:60 000 a cykloprůvodce, vycházející z bohaté tradice kartografických produktů vydavatelství SHOCart, určených pro cykloturistiku. Výlety je možno stáhnout zdarma.
    Databáze cyklomap, cykloprůvodců, knih o cyklistice, časopisů a multimédií, čerpající z letitých záznamů pořízených během celé historie Cykloserveru. Informace o obsahu, vydavateli, datu vydání, ceně, odkazy do e-shopů (v současnosti přes 650 záznamů).
    Kalendář cyklistických akcí všeho druhu. Vyhledávání akcí podle data, časového intervalu, místa, turistické oblasti nebo fultextem. Pro pořadatele (po registraci) je zde možnost přidávání, editace, mazání akcí a kontaktní formuláře.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00