Jak na věc


mandlové mléko

Kapustovo-banánové smoothie s arašídovým máslem

    Rozmixovanou směs je potřeba přecedit přes jemné síto. Ideálně ho ještě vyložte plátýnkem, které zachytí mandlovou drť.
    Namočené mandle důkladně propláchněte. Přesypejte je do nádoby výkonného mixéru, zalijte 4 hrnky čerstvé vody a rozmixujte dohladka.
    Granátové jablko je aromatické ovoce se sladkokyselou chutí. Granátová jablka obsahují cca 77 % vody, vápník, fosfor, železo, hořčík, velké množství sodíku, draslíku, cukrů, organické k...
    Nechce se vám čekat na čerstvé vyzrálé broskve? Dopřejte si je už teď! Připravte si s námi stále oblíbenější mandlové mléko, které je chutnou alternativou ke kravskému. Vyhledávají ho i ti, pro které je volbou životního stylu a nemusí se řídit jen zdravotními omezeními. Mandlové mléko můžete snadno využít jako surovinu pro vaření nebo do oblíbených smoothie.


Výborné borůvkové smoothie se Spirulinkou

    1 Mandle oloupejte, nechte oschnout a umelte je, popřípadě rozmixujte. Pak je promíchejte se 750 ml vody a nechte louhovat asi tři hodiny; občas promíchejte.2 Teprve poté mandle i s vodou mixujte minutu až dvě na co nejvyšší otáčky, až získáte bílý pěnivý nápoj. Pokud chcete mléko dosladit, přidejte do něj med nebo datlový sirup podle chuti. Pak nápoj dvakrát přeceďte přes plátýnko či husté sítko.
    Skořice - pomáhá krevnímu oběhu, snižuje krevní tlak, zmírňuje krvácení z nosu a silné menstruace, zlepšuje trávení štěpí tuky, zlepšuje metabolismus, uklidňuje koliky, průjmy, nevolnosti, nadýmání, podporuje chuť k jídl...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00